۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم را برکنار کنید/ شاهد بهانه‌تراشی دانشگاه‌ها در عدم اجرای حکم قضایی بورسیه‌ها هستیم
کانون بسیج اساتید دانشگاه تربیت مدرس خطاب به غلامی:
کانون بسیج اساتید دانشگاه تربیت مدرس درپی اظهارات رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم درباره افرادی که پیگیر حقوق تضییع شده خود در پرونده بورسیه ها هستند، در نامه ای خطاب به وزیر علوم خواستار برکناری وی شدند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
مسائل مطرح شده در جلسه استیضاح ربیعی را به انتشار عمومی بگذارید
تشکل‌های عدالتخواه خطاب به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس:
۱۵ تشکل عدالتخواه کشور در نامه‌ای خطاب به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس از این هیئت خواستند مسائل مطرح شده در جلسه استیضاح ربیعی را پیگیری و به انتشار عمومی بگذارند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
مجلس با وضع قانون «مالیات عایدی بر سرمایه» راه را برای سوداگری گروه‌های قدرت و ثروت ببندد
بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر در نامه به لاریجانی:
بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر در نامه‌ای خطاب به لاریجانی نوشت: مجلس با وضع قانون مالیات عایدی بر سرمایه راه را برای سوداگری گروه‌های قدرت و ثروت ببندد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
شورای نگهبان در برابر لایحه سرشار از ایراد حمایت از حقوق اطفال و نوجوانان بایستد/ مجلس در برابر این مصوبه زیان‌بار مسئول است
دفتر تحکیم وحدت:
دفتر تحکیم وحدت با صدور بیانیه ای در رابطه با تصویب لایحه حمایت از حقوق اطفال و نوجوانان در مجلس از شورای نگهبان خواست در برابر این لایحه سرشار از ایراد مغایر با قانون اساسی و قانون مدنی بایستد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
کسانی که در مقابل جنایت های آل سعود در یمن سکوت می کنند از انسانیت به دور هستند
کمری‌زاده در تجمع مقابل دفتر سازمان ملل:
مسئول بسیج دانش آموزی و فرهنگیان تهران بزرگ ضمن محکومیت کشتار دانش آموزان یمنی توسط آل سعود گفت: کسانی که در مقابل جنایت های آل سعود در یمن سکوت می کنند از انسانیت به دور هستند.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
آل سعود مانند دایناسور دارای جثه بزرگ و مغز کوچک است/ ترامپ به سقوط آمریکا سرعت داده
قدیری ابیانه در تجمع مقابل دفتر سازمان ملل:
سفیر سابق ایران در مکزیک و استرالیا گفت: اگر ما می خواستیم در درون آمریکا و بین این کشور با اتحادیه اروپا و ناتو اختلاف ایجاد کنیم نمی توانستیم اما روی کار آمدن ترامپ برای ایران یک نعمت بود و الان او دارد تمام این خدمات را به ما ارائه می دهد و به سقوط آمریکا سرعت می بخشد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
جنبش دانشجویی به مانند گذشته در کانون توجهات نیست/ تشکل‌ها برجام‌های شهری و دانشگاهی را دریابند
خط‌کش ۲۵| صریح با معلمی|بخش دوم
مجدالدین معلمی از ادوار اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: با وجود پر رنگ شدن جلوه‌های سیاسی ملی و کمرنگ شدن مسائل صنفی و محلی در بین تشکل‌ها باید قبول کنیم جنبش دانشجویی امروز در میان قشر مستضعف به مانند گذشته در بورس و کانون توجهات نیست.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱
آغاز هم‌افزایی و همکاری دو نهاد انقلابی/ بسیج اساتید ۳۵ هزار عضو دارد
نشست مشترک بسیج اساتید و دانشگاه آزاد برگزار شد؛
در ابتدای این جلسه دکتر زارعی رییس سازمان بسیج اساتید کشور ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه مشترک تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با رویکرد تحولی و جدید خود ظرفیت خوبی برای حرکت به سمت حلّ مسائل کشور خواهد داشت.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
مافیا و دلالان اجازه احیای پایانه های اعلام بار را نمی دهند
عباسی در پاسخ به جنبش عدالت خواه دانشجویی:
دبیر انجمن صنفی کارگری رانندگان ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کالای شهرستان رشت گفت: یکی از مطالبات رانندگان احیای پایانه های اعلام بار است، اما مافیا و دلالان اجازه این کار را نمی‌دهند و نمی‌گذارند رانندگان قد علم کنند.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
انسان که ماشین نیست!/ غریزه جنسی نیاز متقابل همسران
توصیه های رهبر انقلاب به جوانان در زمینه ازدواج؛
رهبر معظم انقلاب: انسان که ماشین نیست، انسان روح است، انسان معنویت است، انسان عواطف و احساسات است. حالا می‌خواهد آرامش پیدا کند. این آرامش کجاست؟ محیط خانواده است.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
جریمه‌های ناچیز شرکت‌های متخلف حمل و نقل جاده‌ای دردی از رانندگان دوا نمی‌کند
خاکبازان در نشست خبری مطالبات رانندگان:
عباس خاکبازان رئیس انجمن صنفی کارگری رانندگان ناوگان یخچالدار بین المللی شهر تهران گفت: جریمه‌های ناچیز شرکت‌های متخلف حمل و نقل جاده‌ای دردی از رانندگان دوا نمی‌کند.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
یک میلیون و چهارصد هزار خانم ۳۰ تا ۵۰ ساله مجرد داریم/ آسان سازی ازدواج به اقدام در سطح کلان نیاز دارد
بانکی‌پور در گفتگو با دانشجو | بخش دوم
کارشناس مسائل خانواده، گفت: در آخرین سرشماری که سال ۹۵ انجام شد که نتایج این سرشماری در اختیارهمگان هم نیست، ما نزدیک به یک میلیون و چهارصد و سی هزار نفر دختر بین ۳۰ تا ۵۰ سال داریم که ازدواج نکرده‌اند و مجرد هستند.
قبلی۲بعدی