۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴
اجلاس فناورانه قزاقستان، فرصتی برای دیپلماسی علم
یادداشت معاون علمی رییس جمهور
معاون علمی رییس جمهور در یادداشت خود نوشت: توجه بیشتر به توسعه علم، فناوری و نوآوری فرصتی طلایی در اختیار جمهوری اسلامی ایران قرار می‌دهد که بتواند به‌صورت همزمان از ابزار دیپلماسی علم، فناوری و نوآوری برای توسعه همکاری‌ها در سطح جهان اسلام استفاده کند.
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
ایران پرونده نقض وحشیانه حقوق مسلمانان میانمار را به دیوان بین‌المللی کیفری ارجاع دهد
۲۳۰ حقوقدان و فعال سیاسی:
۲۳۰ نفر از حقوقدانان و فعالان سیاسی با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام حمایت از کمپین بین المللی "سکوت انسانیت" مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران (صلح زیبا) خواستار ارجاع پرونده نقض وحشیانه حقوق مسلمانان میانمار به دیوان بین المللی کیفری توسط کشورمان شدند.
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
دانشگاه آزاد به ۱۰ نفر از فعالان فرهنگی برتر بورس تحصیلی اعطاء می‌کند/ راه‌اندازی سامانه‌ای برای گفت‌وگوهای دانشجویی
رهبر در جمع دانشجویان و فعالان فرهنگی:
رئیس دانشگاه آزاد با بیان اینکه هر ترم به ۱۰ نفر از فعال‌ترین دانشجویان این دانشگاه در حوزه فعالیت‌های فرهنگی جایزه ویژه اعطا می‌شود، گفت: از جمله این جوایز اعطای بورس تحصیلی دانشگاه آزاد به ۱۰ نفر برتر است.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۹
امروز شاهد یک هولوکاست واقعی در میانمار هستیم/ حکام کشورهای اسلامی از خواب غفلت بیدار شوند
گلرو مفرد در تجمع اعتراض به مسلمان‌کشی در میانمار:
دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل امروز در تجمع دانشجویی امروز در تجمع دانشجویی که در اعتراض به کشتار مردم مسلمانان میانمار در مقابل دفتر سازمان ملل در تهران برگزار شد گفت: امروز شاهد یک هولوکاست واقعی در میانمار هستیم.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۴
حقوق بشر غربی به آدم‌کش ها صلح نوبل می‌دهد
دبیر سیاسی جامعه‌اسلامی دانشجویان در تجمع حمایت از مسلمانان مظلوم میانمار:
دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان با بیان اینکه ما نباید از حقوق بشر غربی انتظاری داشته باشیم تا در قبال کشتار مسلمانان میانمار دست به اقدامی بزنند تصریح کرد: حقوق بشری که به شهادت رساندن ۲۹۰ نفر از کودکان مظلوم و بی دفاع ایرانی را لایق دریافت مدال شجاعت می‌داند پس این نسل کشی مسلمان مظلوم در میانمار را باید لایق اعطای جایزه صلح نوبل بداند.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۸
هیچ‌گاه به سازمان بی‌خاصیت ملل امیدی نداشته‌ایم
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی با بیان اینکه هیچ وقت از سازمان بی خاصیت ملل امیدی به حل مسائل جهانی نداشته ایم افزود: کشتار مسلمانان در میانمار، سوریه، یمن و دیگر کشورهای اسلامی روند خطرناکی است.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۶
تجمع امروز ما به دلیل اختلال دستگاه دیپلماسی است
دبیر دفتر تحکیم وحدت در تجمع حمایت از مسلمانان میانمار:
کوهی مقدم با بیان اینکه سازمان ملل هیچ وقت کارامد نبوده و کارامد نیست گفت: حق وتو در سازمان ملل از قانون جنگل هم بدتر است با این حال طبق روال موجود نیز کنار زدن این قانون غیرممکن است در هر حال معتقدم سازمان ملل با این گونه رفتار‌ها بیش از پیش بر طبل رسوایی خود می‌کوبد.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۲
مسببین فتنه ۸۸ امروز از جنایت میانمار حمایت می‌کنند
حجت‌الاسلام آزادی‌خواه:
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: امروز نوبت میانمار است و اگر ما نیز بخوابیم فردا نوبت ماست در هر حال آن‌ها که اولویت خود را رفع حصر می‌دانند بدانند که ما با چه مسائلی مواجه هستیم و موضوع چیست.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۱
حاجی دلیگانی: باید به مسلمانان میانمار امکانات نظامی برسانیم/ زاکانی: مسئولان کاری بیشتر از محکومیت زبانی انجام دهند/ سلیمی: هیچوقت به سازمان ملل بی‌خاصیت امید نداشتیم
خبرگزاری دانشجو از تجمع دانشجویان معترض به کشتار میانمار گزارش می‌دهد
تجمع در اعتراض به کشتار مسلمانان میانمار با حضور گسترده دانشجویان و اقشار مختلف مردم مقابل دفتر سازمان ملل در تهران به پایان رسید.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳
به ۳۰۰ نفر از ورودی‌های جدید دانشگاه شریف خوابگاه نمی‌رسد
صحرائی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر شورای صنفی دانشگاه شریف: متاسفانه برای حدودا ۳۰۰ نفر از ورودی‌های جدید کمبود خوابگاه داریم. البته معاونت دانشجویی در تلاش است تا با گرفتن کمک هزینه‌ای از وزارت علوم این مشکل را مرتفع کند.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳
هزار دانشجو و فعال فرهنگی دانشگاه آزاد در اعتراض به کشتار مسلمانان میانمار تجمع کردند
در پایان اردوی «شمیم بصیرت»؛
هزار نفر از دانشجویان و فعالان فرهنگی دانشگاه آزاد به همراه معاون فرهنگی این دانشگاه در روز پایانی اردوی «شمیم بصیرت» دانشگاه آزاد در کنار مزار شهدای گمنام تجمع کرده و کشتار مسلمانان میانمار را محکوم کردند.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
وزارت کشور مجوز تجمع دانشجویی را صادر کرد
در اعتراض به کشتار مسلمانان میانمار؛
اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل از صدور مجوز تجمع دانشجویی به منظور اعتراض به کشتار مسلمانان میانمار در مقابل دفتر سازمان ملل در تهران خبر داد.
قبلی۵بعدی