۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
ثبت‌نام آزمون سراسری اول بهمن آغاز می‌شود
توکلی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت نام برای شرکت در کنکور سراسری ۹۷ دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد از یکشنبه اول بهمن آغاز می‌شود.
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
کدام دانشگاه‌های ایران در مهندسی پیشرو هستند؟/ وقتی غول‌های مهندسی کشور به چالش کشیده می‌شوند!
گزارش/بررسی وضعیت علوم مهندسی ایران؛
در میان ایرانیان می‌توان گفت خانواده‌ای بدون یک مهندس تحصیل کرده دیده نمی‌شود. حال در ادامه سلسله مقالات بررسی وضعیت علوم مختلف در ایران نوبت به مهندسی رسیده است.
۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
نگرش مولدگرا به مراکز آموزش عالی کشور موجب ارتقای آنها در تراز جهانی می شود
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران:
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در جمع روسای دانشگاه ها و مراکز پژوهشی برتر گفت: نگرش مولدگرا به مراکز آموزش عالی کشور موجب ارتقای آنها در تراز جهانی می شود.
۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱
زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ علوم پزشکی تغییر  کرد
به دلیل تداخل با امتحانات پایان ترم؛
زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه علوم پزشکی سال ۹۷ به دلیل تداخل با امتحانات پایان ترم دانشگاهی به روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه ۹۷ موکول شد.
۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
پشتیبانی‌ مالی دولت در دانشگاه نقطه ضعفی است که همیشه داشته‌ایم
وزیر علوم:
وزیر علوم با اشاره به اینکه بخشی از فعالیت‌ها در دانشگاه‌ها متکی بر حمایت‌های دولت در قالب قوانین و مقررات و بودجه است، گفت: توجه به پشتیبانی‌های مالی دولت، نقطه ضعفی است که همیشه داشته‌ایم.
۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
کلاس‌های نیمسال دوم تحصیلی دانشگاه آزاد از ۱۴ بهمن شروع می‌شوند
براساس تقویم آموزشی دانشگاه؛
براساس تقویم آموزشی کلاس های درس نیمسال دوم تحصیلی ۹۶-۹۷ دانشگاه آزاد از ۱۴ بهمن ماه آغاز می شود.
۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
شرایط پذیرش از دانشگاه‌های خارجی برای دانشجویان بورسیه مشخص شد
سازمان امور دانشجویان اعلام کرد؛
شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی برای دانشجویان بورسیه اعلام شد، براساس شرایط اعلام شده استاد راهنمای دانشگاه پذیرش دهنده نمی تواند از بین بورسیه های مستنکف ایرانی باشد.
۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳
شرایط بورسیه ارشد و دکتری رشته فناوری فضایی اعلام شد
برای «سازمان همکاری فضایی آسیا اقیانوسیه»؛
سازمان فضایی ایران از پذیرش بورسیه در رشته های مرتبط با فناوری فضایی و در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با همکاری سازمان همکاری‌های فضایی آسیا اقیانوسیه (اپسکو) خبر داد.
۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۵
نمرات ۱۰ تا ۲۰ درصد دانشجویان در بازبینی برگه امتحانی تغییر می‌کند/ اساتیدی را می‌شناسم که یک سال بعد، نمرات را اعلام می‌کنند!
استاد دانشگاه شریف:
استاد دانشکده هوا و فضا دانشگاه شریف گفت: بعضی از اساتید همان روز، پس از پایان امتحان شروع به تصحیح برگه‌های امتحانی می‌کنند؛ اساتیدی را هم می‌شناسم که یک ماه پس از امتحان و یا حتی یک سال پس از امتحان نمرات را اعلام کرده‌اند.
۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۲
بسیج سازمان انرژی اتمی برای اجرای پروژه پیشران هسته ای/ خبر خوب سازمان برنامه و بودجه به وزارت علوم
صالحی خبر داد
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: رئیس جمهور فرمان پیشران هسته‌ای را صادر کرد و ایشان گفتند که ما از سازمان انرژی اتمی پیشران هسته‌ای را می‌خواهیم لذا تمام سازمان انرژی اتمی برای این پروژه که وزارت دفاع و دولت خواسته اند بسیج شده است.
۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۰
عدد قابل توجهی در حوزه آموزش هزینه کرده ایم، اما نتیجه مطلوب را نگرفته ایم
ستاری:
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: در حوزه آموزش کم هزینه نمی‌کنیم و در حوزه پژوهش نسبت به همان هزینه‌ای نیز که انجام می‌دهیم نتیجه نمی‌گیریم در حالی که عدد قابل توجهی در حوزه آموزش هزینه می‌شود و ما از آن انتظار داریم لذا مشکلات زیادی در حوزه اقتصاد و صنعت داریم البته ما صنعت نداریم بلکه فقط کارخانه احداث کرده ایم.
۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۶
برگزاری استارتاپ گردشگری با مشارکت ایروان/ ۳ مرکز نوآوری دانشگاه پیام نور راه اندازی می‌شود
کریمی:
سرپرست دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه ۳ مرکز نوآوری دانشگاه پیام نور راه اندازی می‌شود، گفت: همچنین با مشارکت دفتر دانشگاه و سفارت ایران در ایروان می‌خواهیم استارتاپی با رویکرد صنایع و گردشگری در فروردین و اردیبهشت ماه سال آینده برگزار کنیم تا از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها به بهترین وجه استفاده کنیم.
قبلی۴بعدی