۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۴:۳۹
شمارش معکوس حذف دلار و مرگ نظام سلطه
مقام معظم رهبری در دیدار رئیس‌جمهور روسیه، خنثی‌سازی تحریم‌ها و منزوی‌کردن امریکا را مستلزم انجام اقداماتی از جمله حذف دلار از چرخه معاملات تجاری فی‌مابین دانستند.
۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰
گفت و شنود؛ از کجا آمده؟!
گفت: مگر هواپیماهای جنگنده‌، بمب‌های یک تنی، بمب‌های بیولوژیک، تانک‌های پیشرفته و صدها جنگ‌افزار دیگر که آل‌سعود با آن مردم مظلوم یمن را قتل‌عام می‌کند ساخت عربستان است؟!
۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۶
محمدرضا تابش: محدودیت‌های محصورین کمتر شده است
نایب‌رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: میرحسین ازاین پس می‌تواند در محیط آرام‌تری با خانواده ملاقات کند و کروبی می‌تواند با خانواده ملاقات‌های گسترده‌تری داشته باشد.
۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۶
حریری یاوه‌های نتانیاهو را از «عبری» به «عربی» ترجمه کرد
حسین شریعتمداری:
سعد حریری بعد از اعلام استعفای خویش از نخست‌وزیری لبنان، اظهارات سخیف و کینه‌توزانه‌ای علیه ایران اسلامی بر زبان آورد که مراجعه به اظهارات روز قبل نتانیاهو نشان می‌دهد فقط یاوه‌های او را از زبان عبری به عربی ترجمه کرده است!
۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۴
فکر می‌کردند مثل ۲۸ مرداد می‌توانند با کودتا جلوی انقلاب را بگیرند
جان لیمبرت:
«جان لیمبرت» از افراد موثر در سفارتخانه آمریکا در سال ۱۹۷۹ بوده است، تعبیر دیگر این است که لیمبرت به دلیل حضور نزدیک به دو دهه‌ای در ایران، موثرترین فرد سفارت بوده است؛ حتی موثرتر از سالیوان.
۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۴
گفت و شنود؛ پدر نداشت!
حالا چرا در ریاض! خب! صبر می‌کرد به لبنان برگردد و بعد استعفاء بدهد که دیگران متوجه اقدام حقیرانه او نشوند!
۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۱
گفت‌و‌گویی با جعبه سیاه کودتای نافرجام آمریکایی شب ۲۲ بهمن
تهیه گزارش به مناسبت روز ۱۳ آبان همیشه برایم جذاب بوده. یک روز در سال به شعار «مرگ بر استکبار» و «مرگ بر آمریکا» اختصاص دارد. یک هفته مانده به سالگرد تسخیر لانه جاسوسی رفتم سراغ موتورهای جست‌وجوی اینترنتی، ولی هر ایده‌ای به ذهنم رسید تکراری شده بود.
۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۹
گفت و شنود؛ بغل دستی!
ای عوام! فرانسوی‌ها هم مثل آمریکایی‌ها، فهمیده‌اند آل‌سعود یک گاو است که به جای شیر می‌توان از آن دلار دوشید.
۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۳
خسارت برجام با حرکت لاک‌پشتی جبران نمی‌شود
حسین شریعتمداری:
حسین شریعتمداری مدیر مسئول کیهان عصر دیروز با حضور در نمایشگاه مطبوعات با انبوه بازدیدکنندگان غرفه کیهان به گفت‌وگو نشست و به پرسش‌های بازدیدکنندگان پاسخ داد.
۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۸
صحبت‌های شمخانی درباره حصر کاملا درست است
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی ضمن تایید سخنان دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: در منزل کروبی به مدت سه ساعت تنها و بدون حاشیه با او دیدار و در مورد تمام مسائل با خیال راحت باهم صحبت کردیم.
۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۶
گفت و شنود؛ قایق!
مرد حسابی! قوه مجریه ملک شخصی دولتمردان نیست که هر کاری دلشان خواست بکنند! دود کارهای غلط و ناکارآمدی‌ها به چشم همه مردم می‌رود.
۰۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۴
فکر اینجایش را نکرده بودند
یادداشت/ عبد‌الله گنجی
این هنر انقلاب اسلامی است که نه‌تنها مانع رسیدن صاحبان داعش به اهداف شد که موی دماغ آنان در پسا‌داعش شد. تعقیب دشمن یا به تعبیر امام‌(ره) «ادامه دفاع، تجاوز نیست» در انتظار صهیونیست‌هاست.
قبلی۲بعدی