۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
آیا جوانان در هلال احمر استخدام می شوند؟/ چگونگی عضویت جوانان در هلال احمر
سازمان جوانان هلال‌احمر یکی از سازمان‌‌‌هایی است که نه‌تنها نام جوانان را همواره در کنار خود دارد، بلکه ماهیت اصلی شکل‌‌‌گیری آن برای جذب، سازماندهی و ساماندهی جوانان داوطلب برای فعالیت‌‌های امدادی و خیرخواهانه است.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
رشته‌های بی‌نیاز از کنکور تا پایان دی‌ماه مشخص می‌شوند
خدایی:
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: رشته‌های بی‌نیاز از کنکور تا پایان دی‌ماه مشخص می‌شوند و پس از نهایی شدن پیش از ثبت نام کنکور سراسری در بهمن‌ماه اطلاع‌رسانی می‌شوند.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۵
آقای حجاریان! گدایی قدرت وقتی بود که عارف را مجبور به انصراف کردید
سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: اظهارات حجاریان، تکرار دوباره خروج از حاکمیت است. حجاریان اخیراً مدعی شده بود انتخابات فعلی مصداق گدایی قدرت است و اصلاح‌طلبان نباید صدقه بگیر باشند!
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۸
گفت و شنود/ اون طرف بشین!
روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست نوشته است در جدیدترین نظر سنجی از صهیونیست‌های ساکن فلسطین ‌اشغالی، معلوم شده که نیمی از آنها، مسئولان رژیم صیهونیستی را فاسد می‌دانند.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
يک بام و دوهواي اعتدال و توسعه
یادداشت/ امیر قربانی؛
حزب اعتدال و توسعه اين روزها فعاليت هاي خود را پررنگ تر از گذشته آغاز کرده و همين چند وقت پيش و در سکوت خبري ايام اربعين حسيني، انتخابات شوراي مرکزي اين حزب نيز برگزار شد و بار ديگر چهره هاي نام آشناي دولت و ياران نزديک حسن روحاني بر مسندهاي اصلي اعتدال و توسعه تکيه زدند.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
وزیر بهداشت از کارخانه بزرگ تولید دارو در سمنان بازدید کرد
با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان؛
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در سفر رئیس جمهور به استان سمنان وی را همراهی می‌کند، از کارخانه بزرگ تولید دارو در سمنان بازدید کرد.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
استیضاح وزیر علوم تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد
یوسف نژاد:
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزیر علوم با بیش از ۷۰ امضا و در ۱۰ محور تقدیم هیات رئیسه مجلس شد.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
آذر، ماه دانشجو است/ نقش موثر خانواده‌ها در افزایش فعالیت‌های دانشجویی
غلامی:
وزیر علوم آذر را ماه دانشجو دانست و گفت: خانواده‌ها برای تشویق دانشجویان به حضور در انواع فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی دانشگاه‌ها نقش موثری دارند.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
رئیس دادگستری آذربایجان‌شرقی به مشکلات  قضائی دانشگاهیان رسیدگی کرد
با حضور در دانشگاه آزاد تبریز؛
رئیس دادگستری استان آذربایجان‌شرقی با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز به مشکلات حقوقی و قضائی استادان و کارمندان رسیدگی کرد.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
کاوشگر «اینسایت» رکورد تولید برق در مریخ را از آن خود کرد
با پنل‌های خورشیدی؛
کاوشگر اینسایت در نخستین روز فعالیت در مریخ به وسیله پنل‌های خورشیدی ۴۵۸۸ وات ساعت برق تولید کرد که این رقم رکورد به حساب می‌آید.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۸
گفت و شنود/ شماره ۱۲۸...!
هنوز جوهر نامه آقای ظریف خشک نشده که بعد از ادعای پولشویی کلان، در پاسخ به دادستان کل کشور نوشته بود هیچ سندی از پولشویی ندارد!
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵
حسین انتظامی نماینده مطبوعاتی‌ها در هیئت نظارت بر مطبوعات شد
با پایان زمان انتخابات هفدهمین دوره هیئت نظارت بر مطبوعات، مدیران مسئول نشریات، حسین انتظامی را به عنوان نماینده خود برگزیدند.
قبلی۲بعدی