۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۶
گفت و شنود/ آبگوشت!
آن‌ها که ادعا می‌کردند قدرت‌طلب نیستند و فقط برای خدمت به مردم، حزب تشکیل داده‌اند!... پس چی شد؟!
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۲
بازخوانی مناظره تاریخی رحیم‌پورازغدی و حجاریان
با خروج رسمی آمریکا از برجام و مسائل پس از آن، می‌توان باز پرسید که گفت‌وگوی ایران و آمریکا آیا ممکن است؟مذاکره سیاسی آیا منتج به نتیجه‌ای خواهد بود؟ بازخوانی این مناظره به فهم این موضوعات کمک می‌کند.
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۰
بازخوانی تجربیات درس آموز برجامی
یادداشت/ محمدکاظم انبارلویی
مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان و کارگزاران نظام 6 تجربه درس آموز مذاکرات برجام را یادآور شدند که اگر به آن توجه نشود، در گفتگو با اروپا و دیگر اعضای 1+4 و نیز در نگاه به دیپلماسی خارجی آسیب خواهیم خورد.
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۵
درخشش مقاومت در انتخابات لبنان و عراق
یادداشت/ سعدالله زارعی
انتخابات عراق و لبنان آئینه وضع منطقه ما است و چشم‌انداز منطقه را هم مشخص می‌کند. اگر بخواهیم ببینیم آینده منطقه چگونه رقم می‌خورد باید به این وقایع توجه کنیم.
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۹
FATF؛ سوغاتی یک نفوذی در تیم مذاکره کننده برجام
گذر زمان نشان داد که برجام اساساً یک دومینویی است که درصدد است دست و پای اقتصاد ایران را بیشتر و محکم‌تر ببندد، یکی از این طرح‌ها، پذیرش و اجرای مفاد FATF در ایران است که اجرای آن خطرناک است.
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۳
«تضمین» اروپا به کاخ سفید
تروئیکای اروپایی بالاخره «تضمین» دادند اما این تضمین نه متوجه کشور ما و دستگاه دیپلماسی، بلکه متوجه ایالات متحده آمریکا و افرادی مانند «دونالد ترامپ» و «مایک پمپئو» است.
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۰
گفت و شنود/ سورپرایز!
پرستار به آقایی که پشت در اتاق زایمان ایستاده بود گفت؛ مژده! همسرتان فارغ شد و صاحب فرزند شدید. طرف به پرستار گفت؛ به خانمم نگو! تا خودم بهش بگم و سورپرایزش کنم!
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۵
گفت و شنود/ شارژ!
یکی از نمایندگان تهران گفته است؛ اگر اروپا هم از برجام خارج شود، ما در برجام می‌مانیم! شاید ایشان برجام را با حمام عمومی ‌اشتباه گرفته است!
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰
بفرمایید متن توافقنامه ایران و امریکا را امضا کنید!
وزیر خارجه امریکا ضمن دهها تهدید و تهمت ودروغ به جمهوری اسلامی ۱۲مطالبه را ازایران طرح کرد که بعضاً واقعیت هم ندارد،اما به فرض صحت نیز ۹۰درصد آن هیچ ربطی به امریکا ندارد،اما فرض محال که محال نیست.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
ماکرون: به خاطر ایران با آمریکا جنگ تجاری راه نمی‌اندازیم
رئیس‌جمهور فرانسه در حاشیه نشست غیررسمی سران اروپا در بلغارستان به مقایسه مزایای ماندن در ایران با خسارت سرشاخ شدن با آمریکا پرداخت و گفت به خاطر مسئله ایران، علیه شرکت‌های آمریکایی جنگ تجاری یا راهبردی راه نخواهیم انداخت.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۰
آثار راهبردی «انتفاضه بازگشت» و غافلگیری اسرائیل
اعتراف سخنگوی ارتش اسرائیل به اینکه کشتار غیرنظامیان یک باخت برای اسرائیل بود، نشان می‌دهد «انتفاضه بازگشت» راه ناشناخته‌ای را مطرح و رژیم تل‌آویو را غافلگیرکرده است.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۴
گفت و شنود کیهان درباره غیبت بن سلمان
معمای غیبت بن سلمان در رسانه‌ها، به گفت و شنود کیهان هم کشیده شد.
قبلی۲بعدی