۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۱
رهبری نظام بعد از امام چگونه شد؟
برخی از اصلاح‌طلبان بر این باورند که مدیریت نظام بعد از امام متفاوت شد و برخی با صراحت می‌گویند از اهداف انقلاب اسلامی منحرف شدیم.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۸
دکترین جدید اتمی آمریکا و ۲ دقیقه مانده به آخرالزمان
ابهام‌آمیزترین بخش سند راهبردی دکترین جدید اتمی امریکا، جایی است که کاربرد تسلیحات هسته ای را تنها در «شرایط فوق‌العاده» جایز می داند اما چارچوب معینی برای این شرایط به اصطلاح فوق‌العاده مشخص نمی‌کند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۷
شرم برجامی مکرون و مرکل از نتانیاهو!
آنگلا مرکل و امانوئل مکرون باید میان «حفظ واقعی برجام» و «خروج کامل از توافق هسته‌ای» یک گزینه را انتخاب کنند؛ گزینه سومی وجود ندارد.
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۳
برف دروغ زیر تابش آفتاب انقلاب
یادداشت/ حسین شمسیان
«انقلاب اسلامی هیچ دستاوردی نداشته است»! این خلاصه و عصاره همه تلاش‌ها و برنامه‌ریزی رسانه‌ای آمریکا در سال‌های متمادی و منظور آنها از نفوذ دادن افراد آلوده و فاسد به ساختار نظام است.
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۵
گفت و شنود؛ رضایت!
وزیر راه و شهرسازی به مدیران استانی این وزارتخانه ۳ ماه مهلت داده است تا درباره ۲روز برفی تهران و برخی دیگر از استان‌ها گزارش تهیه کنند!
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۳:۲۱
درآمدی بر دستاوردهای انقلاب
یادداشت/ محمدکاظم انبارلویی
انقلاب در حال ورود به ۴۰ سالگی خود است. دشمنان اسلام و ایران گفته بودند نباید بگذاریم مردم ایران ۴۰ سالگی انقلاب را جشن بگیرند، اما به کوری چشم آنها، ملت ایران و ملت‌های جهان، چهل سالگی انقلاب را جشن خواهند گرفت.
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۱
معاهده پالرمو و منازعه معنا بخش ما و غرب
وزارت خارجه درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون پالرمو توضیحات ذیل را ارائه کرده و گمان می‌کند مسئله حل شده است.
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۴
کنوانسیون پالرمو حراج امنیت ملی!
یادداشت/ حسین شریعتمداری
دولت و مجلس با چه‌انگیزه و در پی کدام منظور و مقصود به کنوانسیون پالرمو که نه تنها با نص‌صریح قانون اساسی در تضاد آشکار است، بلکه امنیت و استقلال کشور را نیز به تاراج می‌گذارد، تن داده‌اند؟!
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۳
هیچ ردپایی از کمک‌های سلبریتی‌ها در کرمانشاه نیست
فرهاد تجری:
با گذشت بیش از دوماه از زلزله و روند کمک‌رسانی و کمرنگ شدن تب ابتدایی کمک‌رسانی‌های عمومی و نمایان شدن وجوه دیگری از مشکلات مردم و عدم‌کفایت کمک‌رسانی‌های دولتی، انتظارات و مطالبه‌گری‌ها از این افراد آغاز شد.
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۱
گفت و شنود؛ راهکار!
چرا مدعیان اصلاحات هیچ راهکاری غیر از امتیاز دادن به دشمن و ابراز ذلت در برابر آن نمی‌شناسند؟!
۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۸
این میخ فروشی نیست
یادداشت/ حسین شریعتمداری
هنوز هم دیر نشده و زورگویی آمریکا را می‌توان با خروج از برجام پاسخ داد چرا که وقتی مسئولان دست‌اندرکار توافق هسته‌ای اذعان دارند که آمریکا تعهدات برجامی خود را نقض کرده است، دیگر برجامی باقی نمانده.
۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
غالب قندیل: موضع جمهوری اسلامی در حمایت از فلسطین ثابت بوده
یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت که نامه رئیس دفتر جنبش حماس به رهبر جمهوری اسلامی ایران در زمانی صورت می‌گیرد که چالش‌های متعددی آینده فلسطین و ملت آن را تهدید می‌کند.
قبلی۳بعدی