۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
غالب قندیل: موضع جمهوری اسلامی در حمایت از فلسطین ثابت بوده
یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت که نامه رئیس دفتر جنبش حماس به رهبر جمهوری اسلامی ایران در زمانی صورت می‌گیرد که چالش‌های متعددی آینده فلسطین و ملت آن را تهدید می‌کند.
۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۹
خصوصی‌سازی؛ اعتمادسازی و جذب سرمایه‌های سرگردان
گزارش/
ورزش این روز‌ها لحظه‌های پرالتهابی را سپری می‌کند. اخبار ورزشی منتشره از اطراف و اکناف ایران اخبار خوشایندی نیست و هر روز اتفاقی می‌افتد که دلهره و نگرانی را نزد مردم و به‌خصوص خانواده‌های ورزشی بیشتر می‌کند.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
داور روحانی: آرزویم حضور در جام جهانی است
این روز‌ها محمدعلی پورمتقی به شهرتی فراتر از یک کمک‌داور معمولی در فوتبال ایران دست پیدا کرده است.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۹
آل سعود و کابوسی به نام موشک‌های بالستیک انصارالله
روزنامه فرامنطقه‌ای «رای الیوم» در گزارشی موشک‌های بالستیک انقلابیون یمن را که ضربات سنگینی به عربستان وارد کرده، «کابوس آل سعود» خوانده است.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۷
پیشرفت دانشگاه آزاد در نگاه چهره‌های دانشگاهی
یک‌سال پس از حکم رهبر انقلاب اسلامی برای دکتر علی اکبر ولایتی در سمت رئیس هیات‌موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی چهره‌های دانشگاهی از پیشرفت‌های علمی و فرهنگی در این دانشگاه می‌گویند.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۲
گفت و شنود؛ درد!
طرف به دوستش نصیحت می‌کرد و می‌گفت؛ هیچ‌وقت به دکتر نگو کجایت درد می‌کند! دوستش با تعجب پرسید چرا؟ و طرف گفت؛ خب برای اینکه دکتر دستش را همانجایی که درد می‌کند می‌گذارد و فشار می‌دهد!!
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۹
توضیحات ۵ اقتصاددان درباره طرح اشتغال‌زایی دولت
طرح ضربتی اشتغال توسط دولت اصلاحات و طرح بنگاه‌های زودبازده محمود احمدی‌نژاد از جمله این طرح‌ها بودند که بعد از سرکار آمدن دولت روحانی، به جهت حل مقطعی مشکل اشتغال، از سوی دولت، کارشناسان و رسانه‌های زنجیره‌ای به‌شدت مورد نقد قرار گرفت تا...
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۹
گفت و شنود/ دو نفر دیگر!
گفت: شاید آقای عراقچی از یک معاهده و برجام دیگر که بین آمریکا و یک یا چند کشور دیگر غیر از ایران منعقد شده سخن می‌گوید!
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۲
برجام به نحوی چیده شد که تحریم‌ها را بر ندارد
خشت برجام کج نهاده شد و به همین دلیل ضمن اینکه به رفع همه تحریم‌ها منتهی نمی‌شود، تحریم‌های تعلیق شده نیز قابلیت بازگشت با هر بهانه‌ای را دارند.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۶
پشت پرده گزارش نجفی علیه قالیباف لو رفت + جزئیات
از منظر دیگر گزارش نجفی آینده سیاسی قالیباف را مجهول کرده است. قالیباف همواره سعی می‌کرد از سکوی شهرداری برای پریدن به پاستور استفاده کند. واقعیت آن است که با توجه به شکست‌های پیاپی آقای قالیباف از نمایندگان جریان اصلاحات و عملکرد نه چندان شفاف وی در شهرداری تهران او دیگر فاقد آینده سیاسی روشن است.
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴
استان مرکزی پر شتاب در آموزش جنسی!
یادداشت/ محمد نوروزی
مرکزی، استان پایلوت تربیت جنسی کودکان یکی از استان‌هایی که در آن رد پای برخی حامیان اجرایی شدن ۲۰۳۰ پیدا شده و بررسی‌ها حکایت از فعالیت گسترده شبکه نفوذ در میان فعالان آموزشی و تربیتی دارد، استان مرکزی است که از پاییز ۹۵ تاکنون مشخصا در رابطه با مسائل مرتبط با سند ۲۰۳۰، حواشی بسیاری را پشت سر گذاشته است.
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
آیا فقط روحانى اشتباه مى‌کند؟
یادداشت/ پیام فضلی نژاد
با برافروختن یک آتش، نمی‌توان آتشى دیگر را خاموش کرد، اما در روزگار آتش و دود، آیا هنوز راهى هست تا در چرخه التهابات پیاپى، شکاف ایجاد کنیم؟ چگونه می‌توان فرصت تنفس تازه‌اى یافت و از آتش‌زدن به سرمایه‌هاى اجتماعى دست کشید؟
قبلی۴بعدی