۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۷
توییت‌بازی آقای وزیر
عملکرد آذری جهرمی در وزارت ارتباطات
نخستین وزیر دهه شصتی این روز‌ها در وزارت ارتباطات راه درستی را در پیش گرفته و به جای مدیریت دهه شصتی وزارت پست و تلگراف و تلفن، ارتباطات در فضای مجازی و فناوری اطلاعات را به خوبی می‌شناسد.
۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۸
امکان درخواست نقل‌وانتقال دانشجویان از بدو پذیرش
تسهیلاتی جدید به دانشجویان دانشگاه آزاد؛
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، بخشنامه «فراهم شدن امکان ثبت درخواست متقاضیان نقل‌وانتقال واجد شرایط از بدو پذیرش» را ابلاغ کرد.
۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۲
آنچه دانشجویان دکتری باید از قوانین دوره فرصت مطالعاتی بدانند
فرصت مطالعاتی ماموریتی است که به اعضای هیات‌علمی دانشگاه‌ها داده می‌شود تا در یک دوره معین در دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشورهای دیگر و حتی مراکز برجسته داخلی به انجام مطالعه و پژوهش درباره یک موضوع خاص بپردازند...
۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۹
گفت و شنود؛ دست خالی!
«کیهان» در گفت و شنود خود نوشت:
۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
تیتر یک امروز روزنامه جوان با موضوع «دکتر سلام»/ دولت راه «آزادی» را بر منتقدان بست
به‌رغم اخذ مجوز‌های لازم از فرمانداری تهران، عقد قرارداد اجاره سالن و پرداخت وجه اجاره از سوی برگزار‌کنندگان جشن «دکتر سلام»، برخی مقامات دولتی که از آن‌ها با عنوان «مقامات بالا» نام برده شده، جلوی برگزاری این جشن دانشجویی را گرفته‌اند...
۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۲
احیای یک رویای مرده
بعد از ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ امریکا استراتژی جدیدی را برای منطقه مسلمان‌نشین غرب آسیا ارائه کرد که آن روزها آن را طرح «خاورمیانه جدید» و بعداً «خاورمیانه بزرگ» (به همراه شمال آفریقا) نام نهادند.
۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۶
برخی استادان و دانشجویان از مصادیق تخلف بی‌خبر بودند
وحید احمدی
بالاخره پس از ۲۰ ماه «قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی» از سوی رئیس‌جمهور روحانی به دستگاه‌های تابعه ابلاغ شد. موضوع سرقت علمی و پایان‌نامه‌فروشی مدتی است که بر سر زبان‌ها افتاده است، به‌خصوص پس از آنکه مجله «نیچر» در گزارشی مدعی تخلف برخی استادان و دانشجویان در حوزه شد.
۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۳
هم ترجمه درست بود، هم تحلیل!
ظاهراً هشداری که هفته گذشته تحت عنوان «بازی خطرناک برجام ۲» با هدف «علاج واقعه قبل از وقوع» منتشر شد، به هدف خورد و ولوله‌ای در اردوگاه برجامیان انداخت که انتظارش را نداشتند.
۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۳
جایزه سوچی را پس نمی‌گیریم
در گفت‌وگو با رئیس بنیاد نوبل مطرح شد
در حالی که کمتر از چهارهفته دیگر به اهدای جایزه صلح نوبل مانده، هزاران نفر در سراسر جهان با امضای طوماری خواستار بازپس‌گیری این جایزه از زنی هستند که روزگاری از نظر رسانه‌های غربی سمبل مظلومیت بود و داستان حصر خانگی‌اش آنچنان پررنگ مطرح می‌شد که جوایز متعدد بین‌المللی را از آن او کرد.
۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۵
گفت و شنود؛ حلوا!
«کیهان» در گفت و شنود خود نوشت:
۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۵
خودسرها به هاشمی لقب عالیجناب سرخ‌پوش دادند
گفت‌وگوی تفصیلی با «کمالی» رئیس خانه احزاب:
در گرمای ظهر به دیدار رئیس خانه احزاب می‌رویم. انگار اینکه می‌گویند بعد از انتخابات فعالیت احزاب هم تمام می‌شود حقیقت دارد. محل دیدار ما ساختمان حزب اسلامی کار است؛ حزبی که به نظر می‌رسید نیمه‌تعطیل باشد چون در چهار طبقه این حزب حتی یک نفر نیز حضور نداشت.
۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۰
مچ‌اندازی با سارقان «گردن‌کلفت» علمی!
ابلاغ قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی
یکشنبه هفته جاری بود که رئیس‌جمهور در نامه‌‌های جداگانه به وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، «قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی» را جهت اجرا ابلاغ کرد.
قبلی۴بعدی