۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۳
گفت و شنود؛ آلو خشک!
گفتم: مگر ترامپ مغز خر خورده است که از برجام خارج شود و این معاهده را که برای آمریکا طلایی و برای ما خسارت محض است کنار بگذارد؟!
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۹
پشت‌پرده فشارهای بین‌المللی علیه روسیه
بسیاری از تحلیلگران سیاسی معتقدند اقدامات توأمان آمریکا و انگلیس علیه روسیه بیش از هرچیز مبتنی بر «عملیات روانی» به منظور واداشتن مسکو به عقب‌نشینی از مواضع خود در مورد منطقه است.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۴
گفت‌وشنود؛ ماجرای آتش‌زدن حکم بقایی!
همه آنچه را که انگلیس می‌خواهد، این جماعت بی‌کم و کاست انجام داده‌اند، بنابراین کم‌شعورترین آدم‌ها هم باور نمی‌کنند که این جماعت عامل انگلیس نباشند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۵
اولویت سیاست داخلی باید حزبی شدن انتخابات باشد
قطعنامه کنگره حزب مردمسالاری:
حزب مردم‌سالاری با صدور قطعنامه‌ای اعلام کرد حزبی شدن انتخابات به عنوان اصل محوری در سیاست داخلی یکی از مهمترین رویکردهایی است که باید مورد توجه قرار گیرد اما متاسفانه دولت یازدهم از ظرفیت احزاب به خوبی بهره‌برداری نکرده است
۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۸
گفت و شنود؛ شام!
گفتم: با توجه به کینه‌توزی و خباثت دولت انگلیس علیه ایران اسلامی سفیر جدید بهتر از سفیر کنونی نخواهد بود.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۵
گفت و شنود؛ دزد!
یارو گوسفند می‌دزدید و گوشت آن را صدقه می‌داد! پرسیدند این چه کاریه؟ گفت؛ گناه دزدی با صدقه پاک میشه! پوست و روده حیوون هم واسه خودم باقی میمونه!
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۵
گفت و شنود؛ تابلو!
وزیر کشور دولت اصلاحات گفته است «تبعیض و بی‌عدالتی باعث بی‌اعتمادی عمومی شده است»!
۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۱
آزاد راه تهران شمال آبروی مهندسی کشور است/ تامین مسکن خانواده‌های دارای دو معلول
رئیس بنیاد مستضعفان:
رئیس بنیاد مستضعفان با بیان این که آزاد راه شما آبروی مهندسی کشور است، گفت: زمانی معاون اول رئیس جمهور گفته بود که آبروی کشور در یک کار زیربنایی مهم زیر سوال رفته است، اما امروز می‌گوید این پروژه آبروی کشور را می‌خرد.
۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۲
پروژه «ایران کوچک»!
تسلیم در برابر آمریکا و اروپا حتماً جنگی سنگین در پی خواهد داشت، جنگی که هر منطقه ایران را به بخشی در حال درگیر با قدرتی بیرونی و با بخشی دیگر داخلی تبدیل می‌گرداند.
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۳:۳۰
گفت و شنود/ افسوس‌که...!
گفت: اولا که فیلم مراسم نشان می‌دهد دروغ می‌گویند ثانیا؛ چرا باید چنین مراسم مستهجنی برپا کنند؟! آنهم با پول بیت‌المال و در شرایط کنونی؟!
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۷
توپ سوال از رئیس‌جمهور در زمین لاریجانی
یادداشت/ محمد زعیم زاده
حال علی لاریجانی که از او به‌عنوان کاندیدای بالقوه انتخابات ۱۴۰۰ نام برده می‌شود در آزمون مهمی قرار دارد. یکی از مسائل مهمی که لاریجانی باید تا سال ۱۴۰۰ تعیین‌تکلیف کند نسبت خود با دولت روحانی است...
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۵
هجوم هماهنگ مدعیان اصلاحات به ارزش‌های اسلامی
مدعیان اصلاحات که پیش از این از اعتقاد خود به جمهوری اسلامی و خط امام سخن می‌گفتند با گذشت زمان ماهیت حقیقی خود را نشان داده و در عمل مخالفت خود با ارزش‌های اسلامی را نشان دادند.
قبلی۵بعدی