۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱
چالش‌های اصلاح‌طلبان در چشم انداز سیاسی ۱۴۰۰
روحانی چه در دولت یازدهم و چه در دولت جدید، روی خیلی خوشی به اصلاح‌طلبان نشان نداده است، مطالبات اصلی اصلاح‌طلبان یا کاملا نادیده گرفته شده و یا به صورت کمرنگ و غیر محسوس به آن‌ها پرداخته شده است.
۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۷
برجام منهای آمریکا یعنی هیچ!
محمدجواد لاریجانی:
برخلاف تمایل بانیان ایرانی برجام در دولت حسن روحانی، محمدجواد لاریجانی می‌گوید پایبندی ایران به برجام در صورت خروج آمریکا از این توافق، غیرقابل قبول است.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۳:۲۷
گفت و شنود؛ گوشی!
روزنامه «کیهان» در گفت و شنود خود نوشت:
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۳:۲۴
تفاوت بازپرداخت وام‌های دانشجویی چگونه است؟
15 شهریور بود که رسانه‌ها از آغاز ثبت درخواست وام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم خبر دادند تا بعد از این خبر، دانشجویان با مراجعه به سایت bp. swf. ir اقدام به ثبت درخواست خود برای دریافت هر یک از وام‌های ودیعه مسکن دانشجویی، ازدواج دانشجویی، شهریه، ویژه دکتری و... کنند.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۸
نسل‌کشی میانمار را همه محکوم کردند غیر از آمریکا
هزاران نفر از مسلمانان کشورهای مختلف همزمان تظاهرات گسترده ای در حمایت از مسلمانان میانمار برگزار کردند و سوچی رهبر این کشور که دارنده جایزه صلح نوبل هم هست را قاتل و جنایتکار خطاب کردند.
۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۷
ولایتی: مهمترین کارکرد رسانه‌ها معرفت‌سازی است
ولایتی درباره نقش رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نقش رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی جدا از نقش آکادمیک این دانشگاه نیست بلکه مکمل آن است، البته با تکنیک‌ها و روش‌های خاص خود.
۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۱
پنج دلیل ساده در اثبات تقصیر وزارت آموزش‌ و‌ پرورش در سانحه فرزانگان هرمزگان
در یادداشتی به پنج دلیل ساده در اثبات تقصیر وزارت آموزش‌ و‌ پرورش در سانحه فرزانگان هرمزگان پرداخته شده است.
۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴
درباره حرف‌های خارج از قاعده وزیر اقتصاد
اقتصاد ایران در دهه‌های اخیر همواره با تورم ساختاری همراه بوده است به نحوی که در عمده این سال‌ها با تورم‌‎های دورقمی و گاه نزدیک به ۴۰ و ۵۰ درصد همراه بوده است. این در حالی است که امروز حدود ۱۱۰ کشور دنیا تورمی زیر ۵ درصد دارند. لذا زمانی می‌توان گفت اقتصاد تورم ندارد که این رقم عددی نزدیک به صفر یا حداقل زیر ۵ درصد باشد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
گسترش بانک‌های قرض الحسنه رفتار اقتصادی سایر بانک‌ها را بهبود می‌دهد/ تورم به زیر ۵ درصد برسد استقبال سپرده گذاران از بانک‌های قرض الحسنه بیشتر می‌شود
سید عباس موسویان عضو شورای فقهی بانک مرکزی ایران:
عضو شورای فقهی بانک مرکزی ایران در خصوص لزوم توسعه قرض الحسنه در جامعه گفت: نقش اساسی دولت این است که با در پیش گرفتن سیاست های درست اقتصادی و توسعه فضای کسب و کار و تولید ملی زمینه را برای کاهش مستمر تورم فراهم کند و تورم ما هم مثل خیلی از کشورهای پیشرفته به ۲یا ۳درصد برسد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
قبله کدام طرف است؟!
یادداشت حسین شریعتمداری درباره عذرخواهی از ظریف
ماجرای این قماش از مدعیان اصلاحات و نسبت آن‌ها با مسائل انسانی و اخلاقی، یادآور داستان کسی است که از او سؤال کردند؛ قبله کدام طرف است؟ و یارو که معلوم بود اصلاً نامی از قبله به گوشش نخورده است، پرسیده بود؛ کدام خیابان را به شما آدرس داده‌اند؟!
۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۴
مطالبه چند درصد از زنان ایرانی حضور در استادیوم است؟
موضوع دست چندم ورود زنان به ورزشگاه، بار دیگر باعث غلبه حاشیه بر متن مطالبات زنان شد...
۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۳:۳۳
چند حقیقت ساده درباره حصر
چند حقیقت ساده درباره حصر در روزهای گذشته روشن شده که با وجود گذشت زمان کم و بیش طولانی از آغاز حصر، تاکنون تا حد زیادی مکتوم بوده است.
قبلی۵بعدی