۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۷
بازگشت استراتژی دست‌های مخملین
اکنون طوری سخن گفته می‌شود انگار بهترین حالت ممکن برای ایران این است که ترامپ تعلیق تحریم‌های برجامی را همچنان تمدید کند.
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۶
جشن با جنازه برجام یا تدبیر برای مقابله با مشکلات اقتصادی؟!
در حالی‌که تنها سه روز تا سالگرد اجرای برجام باقی مانده، رئیس‌جمهور آمریکا یک گردنه‌گیری دیگر هم کرد تا به همگان ثابت شود که آفتاب درخشان برجام همچنان می‌تابد!
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۶
قبول صادقانه مردم‌سالاری دینی
رهبر حکیم انقلاب اسلامی همواره نه فقط نتیجه انتخابات را پذیرفته‌اند بلکه در انجام وظایف قانونی از منتخب مردم حداکثر حمایت را کرده‌اند.
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۰
اقتصاد کشور را به دیوانه‌بازی‌های ترامپ گره نزنید!
مدعیان اصلاحات و نشریات زنجیره‌ای در ماه‌های اخیر تلاش کردند تا با ترامپ‌هراسی، وی را یک استثنا معرفی کرده و از این طریق سیستم حاکمه آمریکا را بزک و تبرئه کند.
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۸
گفت و شنود/ کمربند
یکی از کارکنان دوتابعیتی وزارت نفت یکصد میلیارد تومان اختلاس کرده و فراری شده است.
۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
عباس عبدی: شکست انتخابات ۸۴ تقصیر هاشمی است
عباس عبدی، نتیجه انتخابات ۸۴ را محصول اشتباه هاشمی رفسنجانی می داند و می‌گوید: شعار "هاشمی ۲۰۰۵" فاجعه بود.
۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۳۲
خواستید نکوهش کنید، اما ستودید
مقام معظم رهبری اولین مخالف انتخاب خود بودند و بر عدم انتخاب خود همانند امیرالمؤمنین «که مرا واگذارید و دیگری را انتخاب کنید» اصرار کردند و رمز توفیقات الهی ایشان در همین نگرش و تواضع نهفته است.
۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۹
باید جریان مطالبه از مسئولان برای عمل به تذکرات رهبری شکل بگیرد
سید یاسر جبرائیلی:
این هشدار رهبر انقلاب یادآور انتقامی است که از داعش در جریان حمله به مجلس گرفته شد و معنی آن این است که آمریکا باید یقین داشته باشد که اقداماتش بی‌پاسخ نخواهد ماند. آمریکایی‌ها که در این سخنان به «مگسان روی زخم» تعبیر شدند باید منتظر این انتقام باشند.
۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۷
در کدام موضعیم ؛ تک یا پاتک؟
آمریکا در برابر مردم ما تحقیر شده و این درس بزرگی به ملل عالم است.
۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۹
هیچ دانشجویی در محیط دانشگاه دستگیر نشده است
رئیس دانشگاه علامه:
سلیمی با اشاره به حد و مرز ابراز مطالبات دانشجویی گفت: «اینکه گروهی از دانشجویان بخواهند مطالبات خود را مطرح کنند که این مطالبات غیرقانونی و ساختارشکنانه نیست اشکالی ندارد اما...
۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۶
درس‌های فتنه ۹۶
مطالبه حل مشکلات اقتصادی و معیشتی و مبارزه با فساد؛ دو مطالبه مهم مردم است که بار‌ها از سوی رهبری هم نه فقط مورد تاکید قرار گرفته بلکه در باره هریک پیگیری‌ها و اقداماتی نیز صورت پذیرفته است.
۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۳
فرافکنی افسادطلبانه
اینکه اعتراضات از نیشابور و مشهد شروع شده و مهم‌ترین رقیب جناب روحانی در انتخابات اخیر هم در مشهد حضور دارد، بزرگ‌ترین فکت اینان برای اثبات در کار بودن دست‌های پشت پرده‌ای در این جریان است!
قبلی۵بعدی