۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
گفت و شنود/ بشمار!
خبرهایی که از عربستان می‌رسد حکایت از آن دارد که حاکمیت بن‌سلمان با خطر جدی روبروست و برخی از ناظران غربی سقوط او را نزدیک دانسته‌اند.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۸
سه پرسش درباره ستون پنجم
در کجای دنیا این آزادی غلط و نادرست وجود دارد که یک نفر در هر کسوتی (هنرپیشه، بازیگر، ورزشکار، مدرس دانشگاه و...) بیاید و درباره یک شبکه جاسوسی اظهار نظر کند و مقامات کشور را مورد طعن و لعن قرار دهد.
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۰
گفت و شنود/ نردبان!
در ‌اشتباه تایپی، یک یا دو کلمه با غلط املایی تایپ می‌شود نه اینکه اصل موضوع را وارونه و متفاوت قلمداد کنند! و باعث شوند که روی منافع ملی چوب حراج زده شود!
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۶
«اشتباه تایپی» یا چوب حراج به منافع ملی؟
معاون حقوقی رئیس‌جمهور در نامه‌ای عجیب به رئیس‌مجلس مدعی شده است‌اشکال گرفته شده به ترجمه غلط کنوانسیون پالرمو و تحریف آن، ناشی از غلط تایپی بوده و نباید موضوع را سیاسی کرد!
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۸
ما و توطئه جدید آمریکا علیه سوریه
برخلاف تصور آمریکایی‌ها، ایران در برابر گزینه جنگ یا صلح قرار ندارد. گزینه ایران «مقاومت» است و هر تحلیلگر استراتژیک می‌داند که به فرض پایان جنگ در سوریه باید از نتایج بدست آمده بشدت مراقبت کرد.
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
توصیه ۲۶ کهنه‌کار نظامی اسرائیل به ترامپ: در برجام بمان
۲۶ مقام نظامی بلندپایه سابق رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای از آمریکا و دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آن کشور خواستند در توافق هسته‌ای با ایران بماند.
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۰
گفت و شنود/ راه کج!
طرف می‌گفت؛ خدایا خودت راه راست را به سمت ما کج کن!
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۰
گفت و شنود/ مشکی!
یارو همیشه و بدون اینکه مناسبتی باشد پیراهن مشکی می‌پوشید، پرسیدند؛ کسی از شما فوت کرده و به مراسم ختم می‌روی؟! گفت؛ نه! پرسیدند؛ پس چرا مشکی پوشیده‌ای؟ گفت؛ می‌خوام همه بدونندکه من ختم روزگارم!
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۲
البته‌که باید مشکی پوشید
یادداشت/ حسین شریعتمداری
البته که باید مشکی پوشید اما،نه جنابعالی و برخی دیگر از همفکرانتان!بلکه ملت مسلمان ایران باید درعزای ستمی که امثال شما با نادیده گرفتن احکام قطعی اسلام ونص صریح قوانین کشور مرتکب می‌شوید، مشکی بپوشند.
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۰
گفت و شنود/ پاسخ منطقی!
آقای ظریف با اینهمه اصراری که دارد تا ایران را خوار و ذلیل نشان بدهد و حتی با عربستان فکسنی مقایسه کند، وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران است یا کارمند وزارت خارجه آل‌سعود؟!
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۲
آقای ظریف دیپلمات باشید انقلابی پیشکش!
«محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه دوشنبه شب (بامداد سه‌شنبه به وقت تهران) در نشستی به میزبانی شورای روابط خارجی آمریکا حاضر شد.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۰
گفت و شنود/ دوتابعیتی!
طرف با پیژامه و کت در خانه نشسته بود. پرسیدند چرا کت را در نمی‌آوری؟ گفت؛ شاید مهمان بیاید و پرسیدند؛ پس چرا با پیژامه نشسته‌ای؟ گفت؛ خب شاید هم نیاید!
قبلی۵بعدی