۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۴
نماینده زن کنگره آمریکا در پیاده‌روی اربعین +تصاویر
نماینده ضدجنگ کنگره آمریکا با سفر به کشور عراق، در مراسم پیاده روی اربعین حضور پیدا کرد و از نجف با پای پیاده راهی کربلا شد.
۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۹
ائتلاف لاریجانی و روحانی برای اهداف بلندمدت
تغییر رفتار روحانی در ماه اخیر و تلاش برای کم کردن اختلافات با نهادهایی که در انتخابات بی رحمانه به آن‌ها می‌تاخت را می‌توان در قالب آینده سیاسی رئیس جمهور تعریف کرد. در این میان وجود شریکی قدرتمند مانند علی لاریجانی می‌تواند در تلطیف فضا و نیل به اهداف موثر باشد.
۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۷
آمریکا با قانون «ایتار» شرکت‌های مطرح جهان را کنترل می‌کند
آمریکا ۴۰ سال قبل قانونی با نام ایتار را تصویب نموده که طبق آن شرکت های مطرح جهانی که قصد همکاری با این کشور را دارند، موظفند اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را در اختیار وزارت دفاع آمریکا قرار دهند.
۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
واردات کالاهای آمریکایی پس از برجام ۲ برابر شد
با وجود تصریح رهبر معظم انقلاب برای جلوگیری از واردات کالاهای مصرفی از آمریکا، آمار گمرک نشان می‌دهد واردات کشورمان از آمریکا نسبت به دوران قبل از برجام بیش از دو برابر شده است.
۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
قانون انتخابات برای اقلیت‌های دینی تغییر می‌کند
با دستور لاریجانی
نماینده شهریار از تغییر قانون نحوه شرکت اقلیت‌های دینی در انتخابات خبر داد.
۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۸
حذف دلار چگونه موجب انزوای امریکا می‌شود؟
نکته‌ای که در دیدار رهبر انقلاب و رئیس‌جمهور روسیه، بازتاب رسانه‌ای ویژه‌ای پیدا کرد، تأکید بر اثر ضد تحریمی حذف دلار از مبادلات تجاری بود. سؤال آن است که آیا این گزاره، جدای از بُعد سیاسی، به لحاظ فنی صحیح است؟
۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۱
توزیع گسترده روغن آفتابگردان غنی‌شده با ویتامین D۳ در فروشگاه‌های زنجیره‌ای
وزیر بهداشت در افتتاحیه اجلاس معاونین اجتماعی وزارت بهداشت با بیان این که تقریبا ۸۰ درصد مردم کمبود ویتامین D دارند و میزان توده استخوانی در ایران نسبت به سایر کشورها نیز کمتر است، تاکید کرد مردم باید نسبت به سلامت ‌خود حساس باشند.
۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۵
آیا حسن روحانی به سمت اصولگرایان غش کرده است؟
در حالیکه اصطلاح برجام ده‌ها بار در یک سخنرانی رئیس جمهور به گوش می‌رسید، این قرارداد با تضعیف شدن از سوی آمریکا به تدریج در حال خارج شدن از اولویت دولت است و حسن روحانی که روزگاری دولت با تفنگ را نقد می‌کرد به یکی از مدافعان موشک تبدیل شده است. حال چرا وی به دنبال تغییر راهبرد یا تاکتیک است؟
۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱
جهانگیری چگونه به نماد سرخوردگی اصلاح طلبان تبدیل شد؟
از اسحاق پرجنب و جوش انتخابات تا معاول اول کم اثر این روز‌ها
اصلاح طلبان از حسن روحانی و دولتش ناراضی اند و به حاشیه رفتن اسحاق جهانگیری نیز مزید بر علت گشته تا تیغ انتقادات تیزتر از همیشه شود.
۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
معنوی‌نژاد: در ایتالیا همه چیز آرام است
دریافت کننده ایرانی تیم والیبال ورونا گفت: در ایتالیا همه چیز آرام است و دلیل انتشار برخی خبر‌ها را نمی‌دانم.
۰۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵
ماجرای خروج متهم میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان از کشور/مشکلات بازپس‌گرفتن وام‌های میلیاردی
سخنگوی تیم تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به خروج متهم این پرونده از ایران گفت: وام‌های میلیاردی را با چک دریافت کرده اند و هم‌اکنون امکان بازپس‌گرفتن آن‌ها وجود ندارد.
۰۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۴
هاشمی زنده بود به آمریکا می‌گفت چند بار یک اشتباه را تکرار می‌کنید/ دستگیری برادر جهانگیری روی روحانی اثر گذاشته است
محمد هاشمی:
هاشمی، روحانی را «بی‌معرفت» خطاب می‌کند. دلیل آن را هم این می‌داند که آیت‌ا... هاشمی در سال 92 رای سه درصدی روحانی را در انتخابات با حمایت خود به بالای 50 درصد رساند ولی ...
قبلی۲بعدی