۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
وقتی نجفی تهران را با هیروشیما پس از حملات اتمی اشتباه می گیرد
بررسی ها نشان می دهد، پروژه دریاچه خلیج فارس، پل طبیعت، برج میلاد و تونل نیایش و چند ابر پروژه دیگر مانند تونل خط 6 مترو، توانستند در سال های اخیر جوایز متعدد بین المللی در حوزه عمرانی و سازه ای نصیب ایران کنند. آیا شهردار کنونی تهران نخواست چنین دستاوردهایی را ببیند؟
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
ماجرای یک فیلم ۱۹ دقیقه‌ای و جنجال‌های آن در فضای مجازی
در آن صد روز چه گذشت؟
یک فیلم ۱۹ دقیقه‌ای از جلسه تاریخی تعیین رهبر انقلاب اسلامی هفته گذشته منتشر شد که سؤالات و شبهاتی را برای برخی از دهه هفتادی و هشتادی به وجود آورد؛ مرور ۳ ماهه اردیبهشت تا مرداد سال ۶۸ می‌تواند پاسخی به این سؤالات باشد.
۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
کاهش ۱۰ درصدی طلاق با شروع فعالیت ۲۰۰ مرکز مشاوره ازدواج
معاون امور جوانان خبر داد
معاون ساماندهی امور جوانان در خصوص فعالیت مراکز مشاوره و ازدواج تحت نظارت این معاونت، اظهار داشت: 200 مرکز مشاوره ازدواج طی سال‌های گذشته فعال‌ شده‌اند.
۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
لفو بخشنامه فتاح درباره همکاری کارکنان امداد در ساعت غیراداری با ستادهای انتخاباتی
هیئت عمومی دیوان عدالت اداری، بخشنامه پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) که هرگونه همکاری با ستادهای تبلیغاتی کاندیداها در انتخابات را برای کارکندان این مجموعه ممنوع کرده بود، غیرقانونی دانست و ابطال کرد.
۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
تورم ۲ رقمی در راه است
پورابراهیمی:
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی ما این است که تورم در سال ۹۷ دو رقمی است اما اینکه چه رقمی باشد، بستگی به قیمت حامل های انرژی دارد.
۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۱
شباهت‌های کودتای ۲۸ مرداد و اغتشاشات اخیر
در جنگ نرم دشمن علیه ملی شدن صنعت نفت شاهد اقداماتی نظیر بی‌اعتماد کردن مردم نسبت به مسئولین، پراکندن بذر یاس در جامعه و تریبون‌هایی که به افکار عمومی دسترسی داشتند بودیم.
۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۲
بی‌تفاوتی نهاد ریاست جمهوری به دسترسی آزاد به اطلاعات
شماردستگاه‌های اجرایی بخش‌های دولتی وخصوصی پیوسته به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات به ۱۳۶ رسید.
۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۵
هشدار فعالان فضای مجازی به بدخواهان کشور: #ایران _سوریه _نیست
پس از منحرف کردن اعتراضات در برخی شهر‌ها توسط اغتشاش‌گران، کاربران فضای مجازی با راه‌اندازی هشتگی به نام «#ایران _سوریه_نیست» به فتنه‌گران هشدار دادند ایران را با هیچ کشوری مقایسه نکنند.
۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۹
اغتشاش‌گران را شناسایی کنید
اطلاعیه روابط عمومی فرماندهی امنیت سایبری
در صورتی که هر گونه مشخصاتی از صاحبان عکس‌های زیر و یا هر گونه اخبار و اطلاعاتی اعم از عکس، فیلم، خبر، ایمیل و آدرس اینترنتی و یا شکایتی که در خصوص جریان‌های اغتشاش طلب از هر گروه و صنفی که در فضای مجازی اقدام به تحریک فعالیت‌های مخرب می‌کنند دارید، می‌توانید از طریق سایت گرداب گزارش کنید.
۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۸
تکذیب استدلال مرحوم «هاشمی» برای تقلب از سوی «ری‌شهری»
دبیرکل سابق جمعیت رهپویان: هاشمی استدلال خود برای تقلب در انتخابات را به ری‌شهری منتسب کرد، اما وقتی وزارت اطلاعات آن‌ها را رودررو کرد و این موضوع مطرح شد، آقای ری‌شهری استدلال مرحوم هاشمی راتکذیب کرد.
۰۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
هرگز این غذا‌ها را باهم نخورید!
کارشناس طب سنتی با برشمردن انواع غذا‌هایی که خوردنشان با هم ممنوع است، گفت: صرف ماست و ترب، شیر برنج و آرد گندم باعث قولنج و بروز نفخ، مصرف خربزه و عسل باعث سنکوب شدن و دیگر امراض می‌شود.
۰۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
علی‌مطهری: موافق طرح سوال از رئیس‌جمهور هستم اما لاریجانی صلاح نمی‌داند!
نایب‌رئیس دوم مجلس با بیان اینکه شخصاً موافق سئوال از رئیس‌جمهور هستم، گفت: لاریجانی طرح سوال از روحانی را به صلاح کشور نمی‌داند.
قبلی۲بعدی