۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۷
معاون اجتماعی پلیس پایتخت:
معاون اجتماعی پلیس پایتخت گفت: در اغتشاشات اخیر برخورد مقتدرانه و مدبرانه پلیس ناشی از هوشمندی‌اش بود چرا که نگذاشت دشمن به هدفش که تبدیل پایتخت به محل بروز اغتشاشات بود، دست یابد.
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۷
دولت مشغول بازی با نرخ ارز است/ FATF پایگاه لاریجانی را در مجلس متزلزل‌تر کرد
روانبخش:
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان اینکه دولت مشغول بازی با نرخ ارز است، تصریح کرد: چنانچه شورای نگهبان، مصوبه روز گذشته مجلس را رد کند، دوباره دلار را به ۱۶-۱۵ هزار تومان خواهند رساند و می‌گویند ببینید تقصیر شورای نگهبان بود.
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۳
عقده‌گشایی سیاسی دانشگاهیان اصلاح‌طلب علیه نظام
جعفری مطرح کرد؛
عضو هیات علمی دانشگاه در واکنش به نامه برخی اساتید اصلاح‌طلب گفت: این‌ها در شرایطی که مردم به خاطر عملیات انتقام‌جویانه سپاه از تروریست‌ها احساس عزت ملی می‌کردند، آمدند این موضوع را تحت‌الشعاع قرار دهند.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۱
معاون وزیر ارتباطات: موضوع کم‌کاری وزارت ارتباطات در بستن فیلترشکن‌ها را از رسانه‌ها شنیدم
معاون وزیر ارتباطات درباره گلایه دبیر شورای عالی فضای مجازی از کم‌کاری وزارت ارتباطات در بستن فیلترشکن‌ها گفت: قرار شد گزارشی از موارد کم‌کاری که عمل نکرده‌ایم ارائه کنند که گزارشی دریافت نکرده ایم.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۸
نحوه شهادت امام سجاد(ع) پس از واقعه کربلا
یزید پس از واقعه کربلا درصدد نابودی و شهادت ائمه معصوم (ع) از جمله امام سجاد (ع) بود که پس از سال‌ها ایشان را به شهادت رساندند.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۹
هشدار وقوع سیل در استان‌های شمالی
کارشناسان هواشناسی این روز‌ها از کاهش دمای هوا خبر داده و مسؤولان مدیریت بحران استان‌های شمالی کشور هم نسبت به وقوع سیل هشدار می‌دهند.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۳
اقدامات بسیج سازندگی برای مقابله با جنگ اقتصادی/ ساماندهی ۱۵۰ هزار نفر در قالب گروه‌های جهادی
رئیس بسیج سازندگی مطرح کرد؛
رئیس سازمان بسیج سازندگی با تأکید بر اینکه علی‌رغم تمام برنامه‌های دشمنان اقدامات بزرگی در شهر‌ها و روستا‌ها انجام شده است، گفت: طی یک ماه گذشته اقدامات مناسبی برای آب‌رسانی و ساخت و تکمیل واحد‌های کوچک انجام شد.
۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۶
خانه تکانی در اصولگرایی
به جهت نو بودن مسئله همچنان خلأ وجود یک منشور متقن از مبانی و کلیات نواصولگرایی حس می‌شد.
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۳
سخنرانی ترامپ در مورد خاورمیانه و ایران حرف‌های تکراری بود
شیرین هانتر:
«شیرین هانتر» بابیان اینکه ترامپ در مورد خاورمیانه حرفی برای گفتن نداشت گفت: سخنرانی ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل شگفتی نداشت و وی فقط موضوعات مورد علاقه خود را بیان کرد.
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۱
کاهش هزینه گردشگری عراق برای زائران اربعین به یک دلار
دبیر ستاد مرکزی اربعین خبر داد؛
دبیر ستاد مرکزی اربعین با اشاره به اینکه دولت عراق از هر مسافر و گردشگری که وارد این کشور می‌شود علاوه بر ویزا، ۱۰ دلار بابت گردشگری دریافت می‌کند، گفت: امسال این مبلغ برای زائران اربعین حسینی به یک دلار کاهش یافته است.
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۵
وقتی بی.بی.سی نمی‌تواند مخاطبان را قانع کند
یادداشت/ اکبر نصراللهی
پاسخ رئیس سیاستگذاری و استاندارد‌های خبری شبکه_بی_بی_سی در مصاحبه با برنامه دیدبان، به انتقاد‌ها علیه این شبکه در پوشش اخبار حمله تروریستی اهواز قانع کننده نبود.
۰۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۳
سود ٢.٥برابری پتروپالایشگاه مقابل پالایشگاه/ وزارت نفت اراده کند
به گفته یک کارشناس انرژی، کشور‌های پیشتاز صنعت پالایش، با تبدیل پالایشگاه به پتروپالایشگاه اقدام به افزایش حاشیه سود تقریباً ۲ تا ۲.۵ برابری این صنعت کرده‌اند.
قبلی۳بعدی