۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۸
سفارش رهبر انقلاب به مجری چادری تلویزیون
سودابه آقاجانیان که هم‌اکنون اجرای برنامه آفاق را از شبکه افق به‌عهده دارد،از ماجرای بازی در تئاتر و سینما و مجری‌گری در تلویزیون می‌گوید.
۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
«مهدی گلشنی» طبق قوانین شورای عالی انقلاب فرهنگی بازنشسته می‌شود
فتوحی:
رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: دکتر گلشنی هنوز بازنشسته نشده اند، ولی از اول مرداد ماه بازنشسته می‌شوند.
۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳
شهریه دانشجویان خارجی دانشگاه خوارزمی به ریال دریافت می‌شود
باتوجه به مشکلات ارزی؛
معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی گفت: به دلیل مشکلات ارزی شهریه دانشجویان خارجی که قبلا به صورت دلار دیافت می‌شد، از سال تحصیلی جدید به ریال دریافت می‌شود.
۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
ایران آماده تاسیس پارک‌های علم و فناوری در سوریه است
غلامی در دیدار وزیر آموزش عالی سوریه:
وزیر علوم در دیدار با وزیر آموزش عالی سوریه پیشنهاد تاسیس پارک‌های علم و فناوری در مناطق مختلف سوریه با مساعدت مراکز آموزش عالی ایران را ارائه داد.
۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
70درصد دانشجویان در دبیرستان سیگار را امتحان کرده‌اند
فراهانی:
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به اجرای فاز سوم پژوهش سیمای زندگی دانشجویی در سال جاری و مطالعه انجام شده بر روی دانشجویان علوم پزشکی گفت: از 88 درصد جمعیت دانشجویی مورد بررسی که در طول عمر خود یک بار اصطلاحا لب به سیگار زده بودند.
۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
سال ۹۷ سال شتابدهی به تولیدات دارو‌های زیستی کشور است
قانعی:
دبیر ستاد توسعه معاونت علمی ریاست جمهوری گفت:یکی از مهم‌ترین اهداف شتابدهنده‌های زیست فناوری پزشکی در حوزه دارو این است که از سال ۹۷ شاهد رشد سریع دارو‌های زیست فناوری در کشور باشیم.
۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
بومی‌سازی ساخت پلاستیک‌های پیشرفته و محصولات پدافند غیرعامل انجام شد
احمدی:
مدیر عامل شرکت فناور گفت: پلاستیک‌های پیشرفته و محصولات پدافند غیر عامل محصولاتی استراتژیک در زنجیره صنعت هر کشور هستند و بومی‌سازی این محصولات در کشور دارای مزایای بسیاری است.
۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
کلاس‌های واحد تهران مرکز از مهرماه در مجتمع سوهانک برگزار می‌شود
محمد رضا تجلیل:
مدیر کارگروه جابجایی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی به سوهانک گفت:تا پایان تیرماه همه برنامه‌های ترم جاری طبق روال گذشته انجام می‌شود و دانشجویان برای امتحانات، نتایج و... به دانشکده‌های خود مراجعه خواهند کرد و تغییری در این زمینه نخواهیم داشت.
۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۷
نامه احمدی نژادی‌ها به رهبری ساده لوحانه و سرتاسر سیاهی بود / بدون جمهوری اسلامی امکان تحقق عدالت وجود ندارد/ به جای تمرکز بر افراد باید به اصلاح ساختار بپردازیم
دکتر فرزاد جهان‌بین در گفتگوی تفصیلی:
جهان‌بین در گفتگویی اظهار داشت: آنچه در جمهوری اسلامی تا به امروز با همه کاستی‌ها و دستاوردهایش رخ داده است محصول کار همه ماست. در این راه خداوند متعال همواره با این نظام بوده است؛ چرا که در حالت طبیعی کار پیش نمی‌رفت و امداد‌های غیبی همیشه در کنار ما بوده است.
۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
اضافه شدن بخش تشریحی به کنکور تکذیب شد
خدایی:
رئیس سازمان سنجش گفت: به دلیل تغییرات نظام آموزش متوسط و اینکه از سال آینده پیش دانشگاهی نداریم، برای داوطلبان از نظام آموزشی (۶-۳-۳) یک نوع سئوال و برای داوطلبان نظام آموزشی پیش دانشگاهی و قبل از آن یک نوع سئوال دیگر طراحی می‌شود، اما همه این سئوالات به صورت تستی خواهد بود.
۰۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰
آخرین وضعیت مهدی فخیم‌زاده/ با توجه به کاهش هوشیاری، آزمایش‌ها فعلا متوقف است
سخنگوی سازمان اورژانس مطرح کرد
سخنگوی سازمان اورژانس با اشاره به انتقال مهدی فخیم‌زاده به یکی از بیمارستان‌های تهران گفت: این کارگردان فعلا در بخش آی‌سی‌یو بستری است و تمام اقدامات پزشکی و درمانی برای وی در حال انجام است.
۰۶ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۸
حرف‌های دیروز آملی نشان دهنده صداقت و اشراف ایشان به مسائل است/ باید مکانیزمی برای مقابله با این رفتار‌ها وضع شود/ بهتر است این مساله در قالب نامه‌ای از سوی ایشان به دستگاه‌ها ابلاغ شود
مهدی رحمانیان مدیر مسئول شرق :
آقای دادستان تهران در یک جلسه‌ای که ما خدمتشان بودیم، بعد از جلسه من را خواست و خصوصی گفت که خیلی رئیس قوه ناراحت شده از این اتفاقی که افتاده و دستور رسیدگی داده است.
قبلی۳بعدی