۱۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
آخرین وضعیت آماده‌سازی اردوگاه‌های محکومان مواد مخدر/ نزدیک به ۱۷ میلیارد به بیمارستان‌های سطح کشور بدهکار هستیم/ بودجه اختصاص می‎دهند؛ اما پرداخت نمی‎شود!
رئیس سازمان زندان‌ها تشریح کرد
رئیس سازمان زندان‌ها با اشاره به کمبود تجهیزات و عدم تامین زیرساخت‌های لازم برای ساخت زندان‌ها گفت: طبق قانون باید زندانیان مواد مخدر را به اردوگاه‌های با نگهداری شرایط خاص منتقل کنیم که متاسفانه شرایط ساخت این اردوگاه‌ها آنطور که مورد انتظار بود محقق نشده و ساخت این اردوگاه‌ها بدلیل فقدان بودجه با تاخیر مواجه شده است.
۱۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۶
جنگل نشینان مازندران زغال و هیزم رایگان توزیع کردند
جنگل نشینان مازندران درآستانه ۱۳ فروردین (۱۳ بدر) برای حفاظت از جنگل، به صورت خودجوش زغال و هیزم برای مسافران تامین کردند.
۱۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹
دهه پنجم؛ آرمان‌های انقلاب و شناخت اولویت‌ها
یادداشت/ سیدمحمدرضا حسینی
وقتی درباره آرمان صحبت می‌کنیم، هیچ معنایی ندارد که درباره نشدن آن صحبت کنیم. کار ویژه جریان انقلابی و آرمان‌گرا این نیست که درباره نشدن آرمان‌هایش صحبت کند و واقع‌بینی به معنای کنار گذاشتن آرمان‌ها نیست بلکه به...
۰۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
تلقی‌ها و تلقین‌های تاجزاده از دیکتاتوری، آزادی و مردم
تاج زاده در نامه‌ای به احمد توکلی، در اظهاراتی عریان و افراطی، ادعا‌هایی خصوصا علیه رهبر انقلاب مطرح کرده است که لازم است پاسخ آن را بگیرد.
۰۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۶
محوریت امامزادگان در مراسمات فرهنگی احیای امر اهل بیت (ع) است
آیت‌الله صافی‌گلپایگانی:
یکی از مراجع تقلید گفت: طرح‌های فرهنگی مانند آرامش بهاری که با محوریت بقاع متبرکه اجرایی می‌شوند در حقیقت احیای امر اهل بیت (ع) به شمار می‌روند.
۰۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۸
طرح‌های اقتصادی قم متناسب با جایگاه فرهنگی این شهر باشد
آیت الله جوادی آملی:
آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید با اشاره به اجرای برخی طرح‌های تجاری در مرکز شهر قم گفت: طرح‌های عمرانی و تجاری شهر قم متناسب با جایگاه فرهنگی این شهر باشد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
اخراج نیرو‌های شهرداری در اولین روز سال ۱۳۹۷
در روز‌های اخیر نامه تعدیل و تسویه حساب به دست تعدادی از کارکنان قرادادی شهرداری تهران رسیده و براساس این گزارش در سال جدید هیچ قرادادی با آن‌ها از سوی شهرداری و شرکت‌های تابعه منعقد نخواهد شد.
۰۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۳
کجروی‌های آژانس در قبال برنامه هسته‌ای ایران
آژانس بین‌المللی انرژی اتمی دائما با انتشار گزارش‌های دوپهلو درباره عملکرد هسته‌ای ایران، نقش مهمی در به درازا کشیدن و حل نشدن این ماجرا داشت.
۰۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
توکلی: اتهامات بقایی و مشایی مالی است و ربطی به آزادی بیان ندارد
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه اتهامات بقایی و مشایی عمدتا مالی است گفت: احمدی‌نژادی که مصوبه مجلس را قبول نداشت نباید از آزادی بیان سخن بگوید.
۰۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
توضیحات عجیب رئیس شورای شهر تهران در مورد مصاحبه مادرش
محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در مصاحبه با یکی از مجلات متعلق به شهرداری تهران می‌گوید مادرش در آن مصاحبه از او به عنوان عاقل‌ترین فرد یاد نکرده بود.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹
پشت پرده سفر سفیر انگلیس به مشهد/توهم تبدیل شهر زیارت به مشهد گردشگری
شوراى هماهنگى تشکل‌هاى فرهنگى ـ. اجتماعى مشهد مقدس بیانیه داد
در بیانیه شوراى هماهنگى تشکل‌هاى فرهنگى ـ. اجتماعى مشهد مقدس از احتمال آشوب دی‌ماه با سفر سفیر انگلیس به مشهد پرده برداشته شده است.
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۱
امروز جامعه بشری بیش از هر زمان دیگر تشنه معارف مکتب سرخ شهیدان است
پیام وزیر کشور به مناسبت روز شهید
رحمانی فضلی گفت: امروز جامعه بشری بیش از هر زمان دیگر تشنه معارف مکتب سرخ شهیدان است.
قبلی۳بعدی