۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
آیا داعش از شرق به ایران حمله خواهد کرد؟
کشور افغانستان سال های سال است که اسیر چنگال نا امنی و تروریسمی است که پدران این تروریسم نه افغانی بلکه عربستانی، مصری و آمریکایی بودند، حال بار دیگر تروریست های داعش قصد دارند جای پدرانشان را پر کنند.
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۶
تهدید فضای مجازی جدی است/ عالم بی‌عمل مخرب است
آیت‌الله علوی گرگانی:
یکی از مراجع تقلید گفت: امروز دشمن از فضای مجازی برای پیشبرد برنامه‌های خود علیه دین، انقلاب و نظام استفاده می‌کند و لازم است این مسئله از سوی مسؤولان بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۹
مردم تفاوت برف سنگین با متلک‌های سنگین را می‌فهمند/ شرمنده‌ام که اینجا هیچ مدیری عزل و بازداشت نمی‌شود
حسن رحیم‌پور در جمع مسافران معترض در فرودگاه:
رحیم‌پور ازغدی که به عنوان یکی از مسافران گرفتار در فرودگاه حضور داشت در جمع معترضین گفت:مردم تفاوت برف سنگین با پاسخ‌های دیروقت و متلک‌های سنگین را می‌فهمند، اوّلی را درک و تحمّل می‌کنند، اما مشکل در دوّمی است.
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۵
از مردم عذرخواهی می‌کنیم/پیگیری نرخ‌ نجومی بلیت هواپیما و تاکسی فرودگاه‌‌ با شکایت مسافر
مقام مسئول سازمان هواپیمایی:
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی با رد ادعای اخذ کرایه نجومی از سوی تاکسی‌های فرودگاه امام گفت: مسافران در صورت مواجه شدن با نرخ‌های غیرواقعی بلیت، قانون‌گریزی شرکت‌ها و نرخ‌های گران تاکسی فرودگاه، شکایت خود را در درگاه اینترنتی سازمان درج کنند.
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
آیا اقدامات امام جمعه تبریز اینقدر عجیب و غریب است؟
امام جمعه تبریز زندگی مسئولانه را زندگی با مردم و در میان مردم می داند. در بسیاری از مناطق کشور و حتی پایتخت نیز افرادی اینچنینی وجود دارند که تاکنون به افکار عمومی معرفی نشده اند. از این رو یکی از وظایف رسانه ها به تصویر کشیدن زندگی معمولی و ساده مسئولانی است که این روش را برای زندگی شان برگزیده اند.
۰۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷
استعفای مشکوک مدیرعامل بانک صادرات/ مدیرعامل جدید کیست؟
اکنون در پی استعفای عجیب و تأمل برانگیز زراعتی قرار است مجمع عمومی فوق‌العاده بانک صادرات برای انتخاب مدیر عامل جدید، ١٥ بهمن ماه جاری با حضور صاحبان سهام که اکثر سهام با مدیریت دولت است تشکیل شود.
۰۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
۱۰ درصد از کارکنان زن سازمان ملل آزار جنسی را تجربه کرده‌اند
یک نظرسنجی درون سازمان ملل نشان می‌دهد تقریبا ۱۰ درصد از کارکنان زن این سازمان درجه‌ای از آزار و اذیت جنسی را تجربه کرده‌اند.
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
نجفی برای شهردار شدن قالیباف ۱۵ بار به او رای داد/ شهردار برای رفتنش سیاه‌نمایی می‌کند
گفت‌وگوی تفصیلی با حبیب کاشانی عضو ۱۴ ساله شورای شهر
عضو ۱۴ ساله شورای شهر گفت: نجفی برای اینکه قالیباف شهردار شود ۱۵ بار رای مثبت داد؛ به نظر می‌رسد شهردار در حال سیاه‌نمایی است تا اگر به دلیلی تا پایان دوره نخواست بماند، اقدام دیگری انجام دهد.
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
آیت‌الله خامنه‌ای پیشگام پشتیبانی از فلسطین و مقاومت هستند
سخنگوی حماس:
ایران در پشتیبانی از مقاومت و حقوق ملت فلسطین در صف نخست قرار دارد و متاسفانه شاهد حالت شتابزدگی برخی رژیم‌های عربی برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستیم.
۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
رادوشوویچ: حریفان مقابل بهترین تیم ایران اتوبوس می‌چینند
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظر من تمدید قرارداد برانکو با پرسپولیس فقط یک دستاورد برای پرسپولیس به حساب نمی‌آید بلکه این یک موفقیت برای فوتبال ایران است و یک فرصت مهم برای هواداران فوتبال در ایران به شمار می‌رود.
۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۷
هدف از حمله به «شورای نگهبان» چیست؟
هرچند ممکن است شورای نگهبان هم از آنجا که معصوم نیست، اشتباهاتی داشته باشد اما همه می‌دانیم هر گام ولو کوچکی برای انگشت‌نما کردن و تضعیف شورای نگهبان به کدامین ناکجا ختم خواهد شد؟!
۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
چرا بی بی سی با اصلاح طلبان قهر است؟
وقتی اصلاح طلبان یقه بی بی سی را می‌گیرند
بی محلی چند وقته بی بی سی به اصلاح طلبان در حالیست که فعالین این جریان همچنان انتظار دارند که این رسانه رویه خود را اصلاح کند و بار دیگر دست در دست هم همان سیاست‌های گذشته را دنبال کنند!
قبلی۳بعدی