۰۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
طرح «شهردار خوابگاه» در دانشگاه‌های علوم پزشکی اصلاح می‌شود
فراهانی خبر داد
معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت از برطرف شدن اشکالات طرح «شهردار خوابگاه» خبر داد و گفت: در هر دانشگاهی که این طرح جدی گرفته شد، وضعیت صنفی دانشجویان بهبود یافت.
۰۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
بورسیه‌ها بالاخره تعیین تکلیف شدند/ جذب در دانشگاه آزاد
رئیس هیأت عالی جذب:
رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: از ۶۸ بورسیه بلاتکلیف ۶۴ نفر برای جذب به دانشگاه آزاد معرفی و ۴ نفر دیگر نیز در دانشگاه دولتی جذب شدند.
۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۹
آستین خالی از دست همت!
یادداشت/ حسین شریعتمداری
بدیهی است قشر عظیم و زحمت‌کش کسبه، بخشی جدا نشدنی از همین ملت هستند و آنگونه که خود مطرح کرده‌اند، نظام را با همه ابعاد پیرامونی آن جزئی از وجود خود می‌دانند.
۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۳
خودکشی روزانه ۲۹ نفر در فرانسه
وزارت بهداشت فرانسه در بیانیه ای اعلام کرد: در این کشور روزانه 21 مرد و 8 زن خودکشی می‌کنند و 700 تن دیگر برای خودکشی اقدام می‌کنند و ناکام می‌مانند.
۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۵
لبخند رضایت از تغییر بعد از ۱۴ سال
تصمیم نمایندگان مجلس به ۱۴ سال ریاست علاءالدین بروجردی بر کمیسیون امنیت ملی مجلس پایان داد؛ تغییری که اصلاح طلب و اصولگرا برای به سرانجام رسیدنش خیز برداشتند تا رکورددار ریاست بر یک کمیسیون را تغییر دهند و حالا بعد از تحقق، حتی خود بروجردی هم ابراز خرسندی می‌کند.
۰۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
چرا بانک‌های رسمی کشور به سایت‌های قمار درگاه پرداخت می‌دهند؟ / دلیل عدم بلوکه شدن پول‌های به دست آمده از قمار چیست؟
با شروع جام‌جهانی علاوه بر کُری خوانی‌های طرفداران تیم‌های فوتبال، تب و تاب بازار شرط‌بندی هم بالا می‌گیرد. یک کارشناس امنیت اطلاعات می‌گوید: «در سال‌های اخیر مصوبه‌ای در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه مبنی بر جرم بودن و فیلتر شدن این وب‌سایت‌ها تصویب شد تا خدمات رسمی داده نشود.»
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
حمله ضدانقلاب به علی کریمی + عکس
پایگاه سلطنت‌طلب با انتشار یادداشتی، از سه جهت به ستاره فوتبال ایران تاخته است.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹
افزایش ۸۵ درصدی قیمت خودرو نتیجه برجام نافرجام
توافق برجام که قرار بود باعث ایجاد شکوفایی اقتصادی کشور شود و مسئولین کشور بارها اعلام کرده بودند که دیگر مردم روزهای سخت دولت قبل را نمی بینند متأسفانه طی ۲/۵ سال گذشته نه تنها وضع اقتصادی مردم بهتر نشده است بلکه مردم متوجه شدند که این وعدها سرابی بیش نبوده است.
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۹
بایکوت خبری رهبری در دنیا
رسانه‌های استکباری بعد از ارتحال امام تصمیم به «بایکوت خبری رهبری» در دنیا گرفتند. تا صدا و تصویر و پیام ایشان به گوش جهانیان نرسد!
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
درخواست محمد نوری‌زاد برای خروج از کشور و رأفت اسلامی رهبر انقلاب
محمد نوری‌زاد از فعالان و محکومان فتنه ۸۸ از رهبر انقلاب درخواست کرده که برای ملاقات فرزندش از کشور خارج شود.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
بیوتروریسم کشاورزی تهدیدی جدی برای کشور/واردات بذرهای الوده و نابارور تولیدات داخلی را تهدید می کند
اگروتروریسم یا بیوتروریسم کشاورزی یکی از جدی‌ترین و مهم‌ترین جنگ‌هایی است که در حال حاضر کشور در معرض آن می‌باشد و هدف اصلی این جنگ به خطر انداختن امنیت زنجیره غذایی کشور می باشد و دشمن از طریق واردات محصولات کشاورزی اهداف خود را اعمال می کند، بنابراین نظارت جدی بر واردات محصولات کشاورزی بویژه بذر ضرورت دارد.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
با ۱۰ کشور مرفه جهان بیشتر آشنا شوید!
هر ساله صندوق بین المللی پول کشورهای برتر در زمینه درآمد سرانه را معرفی می کند در این گزارش قصد داریم که ۱۰ کشور برتر در این زمینه را معرفی کنیم.
قبلی۴بعدی