۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸
آقای نجفی! گیریم که قالیباف بدترین شهردار تاریخ باشد؛ شما کی قرار است کارتان را شروع کنید؟!
مشکل، شهردار سابق نیست!
خلافکاری که از ساعت ۴ صبح تا نیمه شب در شهردرای تهران فساد می‌کرد، خلافکاری که ۱۰ روز چشم بر هم نگذاشت تا پلاسکو را فرو بریزد و آتش نشانان را قربانی کند! شهرداری که با فساد و دزدی، هشتمین شهردار جهان شد و شهر را به خرابه‌ای تبدیل کرد. قالیباف بدترین شهردار تاریخ؛ کی قرار است کار را شما شروع کنید؟
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
چرا مهار بیکاری به اصلی‌ترین چالش دولت مبدل شده است؟ +نمودار و جدول
​بررسی سیر صعودی نرخ بیکاری در دولت تدبیر و امید
در بازه زمانی سال‌های (۱۳۹۴-۱۳۷۶) نرخ بیکاری در کشورمان همواره دورقمی و بالای ۱۰% بوده است، به‌طوری که طی این ۱۹ سال میانگین نرخ بیکاری در کشور ۱۲% می‌باشد. در ادبیات اقتصادی بیکاری بالاتر از ۵% غیرطبیعی و بیکاری‌های دو رقمی بحران تلقی می‌شود.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
مهم‌ترین دلایل مرگ و میر ایرانی‌ها
معاون تحقیقات وزیر بهداشت مهم‌ترین دلایل مرگ و میر ایرانی‌ها را برشمرد و تأکید کرد که تنها در سال گذشته ۵۷ درصد مرگ مردان و ۴۹ درصد مرگ زنان ایرانی زودرس بوده است.
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
کدام سریال ایرانی به پاپ اهدا شد؟
همه‌ی افسانه‌هایی که برای حضرت عیسی درست کرده‌اند، مربوط به محیط غرب است. در محیط شرق، جز همان داستان‌های اوّلیه که در مورد تولّد حضرت عیسی - و چند مطلبِ با تحریفِ دیگر - است، ظاهراً چیز دیگری ندارند.
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
دوره خرج‌های دیمی در شهرداری برای زمان صدارت همفکران نجفی بود/ اظهارات شهردار، تبلیغاتی، سیاسی و سیاه‌نمایی است
مهدی چمران:
رئیس سابق شورای شهر با اشاره به سیاه نمایی های نجفی گفت: بازه غیرقابل بازرسی، بازه خرج‌های دیمی در مدیریت شهری از سال ۸۲ به قبل است که ...
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۲
تا کی قرار است به برجام‌درمانی ادامه دهیم؟
نقدی بر اظهارات اخیر رئیس جمهور
شاید بزرگ‌ترین نارضایتی‌ها از نشنیدن یا چشم بستن بر واقعیت‌ها است. با تأسف بسیار باید گفت: تا قیامت نیز عده‌ای اگر بمانند، در روی همین پاشنه خواهد چرخید!
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴
کشف دایناسوری به اندازه بوقلمون در استرالیا +عکس
دانشمندان موفق به کشف فسیل دایناسوری به اندازه بوقلمون شده‌اند که ۱۱۳ میلیون سال پیش در رودخانه به دام افتاده و به طور دردناکی مرده است.
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
اگر یارانه میخواهید باید اجازه چک کردن حساب هایتان را به دولت بدهید
نماینده مردم اسفراین و بام و صفی آباد گفت: کسانی که قصد دریافت یارانه دارند، می‌بایست به دولت اجازه راستی‌آزمایی بدهند. این به آن معناست که این افراد باید به دولت مجوز بدهند حساب‌های شخصی آنان را چک کند.
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
کارگاه دروغ‌سازی چگونه از قاچاقچی و تروریست «شهید» ساخت؟ +عکس و فیلم
گزارش تحلیلی از ۱۰ شایعه اخیر رسانه‌های معاند
رسانه‌های معاند و ضدانقلاب و در راس آن‌ها کانال تلگرامی آمد نیوز، طی روز‌های اخیر از هر ترفندی برای سیاه‌نمایی علیه جمهوری اسلامی استفاده کردند.
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
وقتی نجفی تهران را با هیروشیما پس از حملات اتمی اشتباه می گیرد
بررسی ها نشان می دهد، پروژه دریاچه خلیج فارس، پل طبیعت، برج میلاد و تونل نیایش و چند ابر پروژه دیگر مانند تونل خط 6 مترو، توانستند در سال های اخیر جوایز متعدد بین المللی در حوزه عمرانی و سازه ای نصیب ایران کنند. آیا شهردار کنونی تهران نخواست چنین دستاوردهایی را ببیند؟
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
ماجرای یک فیلم ۱۹ دقیقه‌ای و جنجال‌های آن در فضای مجازی
در آن صد روز چه گذشت؟
یک فیلم ۱۹ دقیقه‌ای از جلسه تاریخی تعیین رهبر انقلاب اسلامی هفته گذشته منتشر شد که سؤالات و شبهاتی را برای برخی از دهه هفتادی و هشتادی به وجود آورد؛ مرور ۳ ماهه اردیبهشت تا مرداد سال ۶۸ می‌تواند پاسخی به این سؤالات باشد.
۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
کاهش ۱۰ درصدی طلاق با شروع فعالیت ۲۰۰ مرکز مشاوره ازدواج
معاون امور جوانان خبر داد
معاون ساماندهی امور جوانان در خصوص فعالیت مراکز مشاوره و ازدواج تحت نظارت این معاونت، اظهار داشت: 200 مرکز مشاوره ازدواج طی سال‌های گذشته فعال‌ شده‌اند.
قبلی۴بعدی