۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
دلیل انصراف هادی خامنه‌ای از شورای عالی اصلاح‌طلبان
عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت:دلیل انصراف هادی خامنه‌ای از ریاست دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برخی اختلاف نظرهای درون جبهه‌ای است.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴
حمایت از سپاه، وظیفه ملی همه جریانات سیاسی/ ضرورت شنیده شدن صدای واحد از کشور
در این میان موضع گیرهای قاطعی از سوی مقامات دولتی، مجلس و اکثریت جریان‌های سیاسی سبت به این اقدام آمریکا صورت گرفته است. محمدجواد ظریف، یک روز پس از سخنان جعفری، گفت: "واکنش ما بسیار تند است، طوری که آن‌ها هیچ وقت فراموش نمی‌کنند. "
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
در خواست قابل تامل آشنا از لاریجانی/ نتایج دوران مذاکرات خود را منتشر کنید
مردم ایران حق دارند بدانند خوب یا بد چه شد که به برجام رسیدیم؛ چرا که برجام نه فقط حاصل یک مذاکرات دو ساله بلکه محصول یک فرایند بیست ساله و مجموعه‌ای پیچیده از راهبردها، تصمیمات و اقدامات موفق و ناموفق فنی و سیاسی است.
۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۵
قاتل ستایش ۱۸ سال دارد
دادستان عمومی و انقلاب ورامین می‌گوید ملاک قانون ۱۸ سال قمری است و قاتل ستایش نیز ۱۸ سال قمری دارد.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
ناگفته‌هایی از مسائل مالی سران اقلیم کردستان عراق و ارتباطشان با اسرائیل
ناگفته‌هایی از مسائل مالی سران اقلیم کردستان عراق و ارتباطشان با اسرائیلذوالقدر: جدایی اقلیم کردستان از عراق دوام نمی‌آوردصدور حکم بازداشت اعضای کمیته ناظر بر همه‌پرسی اقلیم کردستاننوری المالکی: نتایج همه‌پرسی اقلیم کردستان باید لغو شود
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
انتشار پرونده تخصصی «سمپادی که نیست … » + دانلود پرونده
با توجه وضعیت نگران‌کنندۀ «سازمان ملّی پرورش استعدادهای درخشان(سمپاد)»، در این پرونده ضمن بررسی تحولات اساسی آن در قالب چندین یادداشت و مصاحبه، دلایل اصلی تضعیف این نهاد راهبردی مورد بررسی قرار گرفته و نهایتاً بر اساس این دلایل، پیشنهاد‌هایی ارائه شده است.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
چرا سمپاد؟
توجه ویژه به استعدادهای برتر، در نظام آموزشی اغلب کشورهای جهان امری پذیرفته شده و پراهمیت است. دلایل این تأکید را می‌توان در «تسریع و تسهیل در پیشرفت کشور»، «تحقق عدالت آموزشی»، «پیشگیری از آسیب رساندن این افراد به کشور» و «پیشگیری از آسیب دیدن دانش‌آموزان استعداد برتر» جستجو کرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
او در خشت خام می‌دید و دیگران در آینه نمی‌دیدند
بازخوانی مستند اظهارات رهبری درباره بی اعتمادی به آمریکا و برجام
آزمون برجام و مذاکرات مستقیم با آمریکا فرصتی برای اثبات بدعهدی‌های واشنتگتن و عدم پایبندی این کشور به تعهدات خود با تهران بود. هرچند مقام معظم رهبری همواره از مذاکره کنندگان و دولت روحانی حمایت کردند، ولی در عین حال در ابتدا و اوج مذاکرات اعلام کردند که به آن خوشبین نیستند!
۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۱
تیم مذاکره‌کننده دولت ۱۰ نفره نبود، ۹ نفر بود بعلاوه یک جاسوس!
قضاوت درباره صحبت‌های آقای جهانگیری را بر عهده مخاطبان محترم می‌گذاریم...
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱
واقع بین باشیم/ از این فرصت بزرگ وحدت ملی درست علیه آمریکا استفاده کنیم
با اعلام عدم تایید برجام از سوی ترامپ:
با وجود همه این مسایل رصد مواضع ساعات ابتدایی که از طرف چهره‌ها سیاسی و اجتماعی و همچنین جناح‌های مختلف کشور به همراه مقامات ارشد دولتی در برابر ترامپ صادر شده نشان می‌دهد که کشور در شرایط فوق العاده‌ای از لحاظ وحدت و همدلی برای مقابله با آمریکا قرار گرفته است.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
سفرنامه کامل سفر به صربستان + تصاویر
مزمان با اجرای قانون لغو روادید برای سفر به صربستان برای دارندگان گذرنامه ایرانی، تصمیم به سفر به این کشور اروپایی گرفتیم.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸
از این فرصت بزرگ وحدت ملی درست علیه آمریکا استفاده کنیم/ مشخصات درست استفاده کردن از وحدت ملی در چنین شرایطی چگونه است؟
با اعلام عدم تایید برجام از سوی ترامپ
با وجود همه این مسایل رصد مواضع ساعات ابتدایی که از طرف چهره‌ها سیاسی و اجتماعی و همچنین جناح‌های مختلف کشور به همراه مقامات ارشد دولتی در برابر ترامپ صادر شده نشان می‌دهد که کشور در شرایط فوق العاده‌ای از لحاظ وحدت و همدلی برای مقابله با آمریکا قرار گرفته است.
قبلی۵بعدی