۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۸
وقوع زمین‌لرزه ۵.۳ ریشتری در مرز مهران
معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به جزئیات زمین‌لرزه ۵.۳ ریشتری در مرز مهران گفت: تیم‌های ارزیاب جهت بررسی ابعاد زمین‌لرزه به منطقه حادثه دیده اعزام شدند.
۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷
سخنانم به معاون اول محترم رئیس جمهور برخورده/ باید مشکلات مردم را حل کنیم نه اینکه با سیاسی‌کردن موضوع ۱۲ میلیون ساکن مسکن مهر هم دچار مشکل شوند
معاون امور ویژه دفتر مقام معظم رهبری:
معاون امور ویژه دفتر مقام معظم رهبری اظهار داشت: مردم زلزله‌زده با مشکلات زیادی مواجه هستند و ما نباید طوری صحبت کنیم که ۱۲ میلیون ساکن مسکن مهر هم دچار مشکل شوند.
۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۴
محکومیت پزشک مرحوم کیارستمی به پرداخت دیه
شعبه ۱۰۴۴ مجتمع قضایی شهید قدوسی تهران، پزشک معالج مرحوم عباس کیارستمی کارگردان برجسته سینمای ایران و جهان را به پرداخت دیه محکوم کرد.
۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴
چه کسانی مسئول جان مردم در زلزله هستند؟
جدی نگرفتن خطر زلزله در ایران و عدم وجود سیاست سختگیرانه برای پیشگیری از تبعات و تلفات آن باعث شده همچنان کشور از زلزله آسیب‌های غیرقابل جبرانی ببیند. اصطلاح ساختمان‌های نوساز فرسوده چندسالی است که باب شده است. ساختمان هایی که با مصالح بی کیفیت توسط پیمانکاران و سازندگان ساختمانی به بهره برداری می‌رسند و لی عمر مفید آن‌ها بسیار پایین‌تر از استانداردهای عرف در جهان است.
۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۹
پاسخ کارشناس بی‌بی‌سی به تحقیرکنندگان زوار امام حسین (ع)
«علی علیزاده» تحلیلگر مقیم لندن در آخرین پست اینستاگرامی خود به هجمه‌های اصلاح طلبان به مراسم پیاده روی اربعین واکنش نشان داد و نوشت:
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
کلام‌های نازیبای زیباکلام / ۱۴ سؤال اربعینی از استادی که راه خانه اش را هم گم می‌کند
در این متن سعی شده است با ذکر ۱۴ سؤال در خصوص پرسش اخیر صادق زیباکلام درباره اربعین، نگاه روشنگرانه‌ای ارائه شود.
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
نگاهی دقیق تر به مسئول دفتر پرقدرت این روزهای روحانی/ واعظی به دنبال چیست؟
نام واعظی با توجه به نقش‌ها و اختلافات پیش آمده با اصلاح طلبان بیشتر از قبل شنیده می‌شود و همین امر نیز باعث شده تا همه نگاه‌ها به سمت وی جلب شود.
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳
اظهاراتی که ناخواسته باعث حاشیه سازی برای دین می‌شود
برخی کارشناسان مذهبی در اظهارات خود دقت بیشتری کنند
جمله کارشناس برنامه سمت خدا، به سرعت در شبکه‌های مجازی و اجتماعی دست به دست شد و صد‌ها هزار نفر بدون آگاهی از اصل ماجرا، به استهزا و تمسخر آن پرداختند.
۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۳:۳۶
«اعتدال» لازم نیست؛ «توقیفش» کنید
توقیف روزنامه کیهان به خاطر پوشش خبر تهدید انصارالله علیه آل سعود و امارات، علاوه بر واکنش‌هایی که در عالم سیاست به همراه داشت، فضای مجازی را نیز تحت تاثیر خود قرار داد.
۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
آمریکا «کاتسا» را اجرایی کند دولت را موظف به بازنگری در NPT می‌کنیم
رئیس کمیته هسته‌ای مجلس:
حجت‌الاسلام ذوالنور اعلام کرد که اگر آمریکایی‌ها "کاتسا" را اجرایی کنند، مجلس شورای اسلامی دولت را موظف به بازنگری در "NPT" می‌کند.
۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
سفر هیئت ۷۰ نفره اروپایی به ایران با وعده تاسیس دفتر اتحادیه اروپا
هیئت ۷۰ نفره از مقامات و فعالان اقتصادی اتحادیه اروپا که ۲۵ نفر از آنها عالی رتبه هستند، فردا در تهران حضور می یابند و در صورت مثبت بودن نتیجه مذاکرات، وعده تأسیس دفتر اتحادیه قاره سبز در ایران داده شده است، تا شرایط تجارت با کشورمان تسهیل شود.
۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
زوال آمریکا از سالها پیش آغاز شده است/ قدرت‌یابی چین و روسیه
نظریه پرداز آمریکایی:
نظریه پرداز امریکایی معتقد است زوال امریکا از سالها پیش آغاز شده است و کشورهایی چون چین و روسیه در حال افزایش قدرت خود هستند.
قبلی۵بعدی