۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۱
بازگشت برنامه اصلاح نظام بانکی به نقطه صفر
با وجود اینکه یک دهه از عمر آغاز به کار کارگروه‌های اصلاح نظام بانکی و تحقیقات و مطالعات مسمتر در این حوزه می‌گذرد، وزیر اقتصاد دوباره به پله اول بازگشته و از مدیران عامل بانک‌ها خواسته نگاه و انتظارات‌شان را از اصلاح نظام بانکی ارائه کنند.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۸
ایرادات شورای نگهبان به متن CFT است نه شروط کمیسیون/ این ایرادات قابل رفع نیست
حجت‌الاسلام ذوالنوری:
رئیس کمیته هسته‌ای مجلس گفت: ایرادات شورای نگهبان به CFT به هیچ عنوان قابل رفع نیست چراکه ایرادات وارده به متن کنوانسیون است نه شروط کمیسیون امنیت ملی مجلس.
۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۵
پنج پرده از کارنامه ناکارآمد آخوندی
آخوندی وزیر مستعفی راه و مسکن به گواه نامه چند تن از نمایندگان مجلس از کارآمدی عملکرد خود در اداره وزارت راه و شهرسازی خبر داده است؛ بررسی عملکرد او در انجام وظایف اولیه در این وزارتخانه ملاک خوبی برای صحت‌سنجی این ادعاست.
۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
۱۰ شکست تاریخی آمریکا در چالش ۴۰ ساله با ایران
تاریخ ثابت می‌کند که طرح‌ها و توطئه‌های آمریکا علیه ملت ایران طی ۴۰ سال گذشته همواره شکست خورده و این توطئه‌ها چیزی جز رسوایی و حقارت برای آمریکا در بر نداشته است.
۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۸
چرا قتل خاشقچی در دنیا برجسته شد؟
«ماکسول مک کومبز» استاد دانشگاه تگزاس آمریکا و واضع نظریه برجسته سازی معتقد است که قتل خاشقجی جنبه رازآلود داشت و شبیه فیلم‌های «جیمز باند» بود.
۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۶
تحریم‌های آمریکا مانع ساخت جامعه‌ای موفق براساس خواسته مردم نخواهد شد
سفیر کوبا در همایش «زنده باد مرگ بر آمریکا»: ت
سفیر کوبا گفت: تحریم‌های ایالات متحده آمریکا مانع از این نخواهد شد که جامعه‌ای موفق، سوسیالیستی و دموکراتیک همان گونه که مردم کوبا می‌خواهند، بسازیم.
۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۳
انقلاب اسلامی نه تنها در سینما بلکه در تمامی عرصه‌های هنر اثرگذار بوده است/ علت گرایش بخشی از جامعه به سینمای زرد
یک بازیگر سینما و تلویزیون گفت: انقلاب اسلامی نه‌تن‌ها در سینما بلکه در تمامی عرصه‌های هنر مانند تئاتر تأثیرگذار بوده است، به‌طوری‌که تئاتر، ادبیات، موسیقی، گرافیک، نقاشی و آثار تجسمی ایران امروز جهانی شده است و این پروسه در حال طی شدن است.
۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۳
انتظار انتخاب مدیر کارآمد از این شورا بی‌معناست
کوشکی مطرح کرد؛
عضو هیات علمی دانشگاه تهران با بیان اینکه انتخاب شهردار کارآمد در توان شورای فعلی شهر تهران نیست، گفت: شهردار شدن آخوندی اوج ناکارآمدی اصلاح‌طلبان را برای مردم اثبات می‌کند.
۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۴
تولید برنامه‌های شبکه «ایران اینترنشنال» منوط به اندوخته‌های نفتی گردانندگان آن است
یک استاد ارتباطات:
یک استاد ارتباطات درباره ظهور شبکه ایران اینترنشنال گفت: اگر نظرسنجی صورت گیرد و طی آن تاثیرپذیری مردم ایران بررسی شود، مطمئن نیستم که این شبکه تلویزیونی روی قاطبه ایرانی‌ها تاثیر داشته باشد!
۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۷
آمادگی دانشگاه فنی حرفه‌ای برای ارائه آموزش‌های مجازی به سربازان
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای از آمادگی این دانشگاه برای ارائه آموزش‌های مجازی کوتاه مدت به سربازان خبر داد.
۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۲
مانع اصلی بهبود روابط بانکی، FATF است یا تحریم ها؟
قطع ارتباط برخی بانک‌های خارجی با ایران در ماه‌های اخیر بخاطر فشار تحریم‌های آمریکا بوده و ارتباط دادن این موضوع به عدم اجرای درخواست‌های FATF، یک آدرس غلط است که می‌تواند منجر به اعطای یک امتیاز سیاسی دیگر مثل برجام به غرب شود.
۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنی آمریکا با ملت ایران اسلامی بر کسی پوشیده نیست و دلسوزی آن‌ها همواره با کارشکنی همراه بوده است.
قبلی۵بعدی