۰۵ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
رفتار پر خطر" و " حرکت در مسیر تردید" به یک ویژگی مهم دولت یازدهم تبدیل شده است. ۳ سال پیش وقتی آقای روحانی ، موضوع مذاکرات با آمریکا را تبدیل به دستمایه رقابت های انتخاباتی کرد،
۰۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۰
معاون پژوهشکده فضای مجازی کشور:
با توافق مسئولان کشور، به زودی نرم افزار تلگرام فیلتر خواهد شد.
۰۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۱
در نشست گروه راهبردی رادیو و تلویزیون‌های آسیا– اقیانوسیه:
صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز میزبان کمیته‌های راهبردی چهل و دومین نشست سالانه و پانزدهمین مجمع عمومی مؤسسه توسعه رادیو و تلویزیون های آسیا - اقیانوسیه AIBD بود.
۰۳ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۰
وزارت دفاع متوجه می شود که در محاکم و دعاوی بین ایران و آمریکا، به رغم مستندات و مدارک قوی، آرایی که صادر می شود به نفع آمریکا است و مشخص شد که این فرد دفاعیات لازم را ارائه نمی کند.
۰۲ شهريور ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۶
در پی سخنان واعظی در قم:
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناری اطلاعات در خصوص سوء برداشت رسانه ای از سخنان وزیر اطلاعیه ای منتشر کرد.
۰۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶
تصویر زیر یکی از تصاویر برنامه مُد لباسی است که روز گذشته از ساعت ۱۷ تا ۲۳ با حضور ۱۵۰ شرکت با حضور مسئول کارگروه مد و لباس وزارت ارشاد در محل کتابخانه ملی - که تحت اشراف و مدیریت آقای صالحی امیری است - برگزار شده است.
۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۱
اینستاگرام محمد جلود داور عراقی هک شد
۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۶
آقای روحانی چند ماه دیگر زمان نیاز دارد تا باور کند عایدی برجام همان تقریبا_هیچ است، چرا که طرف اصلی توافق_برجام همان شیطان بزرگ است و شیطان ذاتاً فریبکار و عهد شکن است؟
۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۷
مهدی محمدی:
انتشار فايل صوتي منتظري شايد چندان بي فايده هم نباشد؛ حداقل اين است كه نشان مي دهد جمهوري اسلامي در حراست از امنيت مردم ملاحظه كار و دست بسته نيست.
۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۱
همه به یاد داریم که درست در ایامی که امام خامنه ای بر عدم خوش بینی در مذاکره با آمریکا تأکید می کردند، آقای روحانی به این مذاکرات اصرار داشتند و معتقد بودند که خوش بینی و بدبینی در عالم سیاست معنی ندارد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰
آقای روحانی! آقای جهانگیری! شما که الحمدلله اهل سوءاستفاده از بیت‌المال نیستید و علاقه زیادی دارید که بدانید درآمدهای کشور در دولت قبل کجا هزینه شد، لطفا بفرمایید که با ۷۰ هزار میلیارد تومان حاصل اجرای برجام چه کرده‌اید؟
۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۱
منوچهر قربانی‌فر با نزدیکان به بیت آقای منتظری ( امید نجف آبادی ) جهت معادلات آینده ایران ارتباط بگیرد و هم با پوشش دلالی سلاح، آمریکایی ها را به آقای هاشمی نزدیک کند.
قبلی۵بعدی