۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۸
یاسر جبرائیلی:
کاش آقایان روحانی و ظریف یک بیانیه مشترک بدهند؛ نه اینکه از ملت عذرخواهی کنند.
۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۳
«امیرعباس فخرآور» همکار سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیلبا انتشار متنی به «افسانه بایگان» به دلیل حضور و روایت عظمت پیاده روی اربعین توهین کرد.
۰۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲
معاون عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه با دلنوشته‌ای که آن را در کانال تلگرامی خود منتشر کرده، مرحوم آیت‌الله موسوی اردبیلی مرجع تقلید را توصیف و وی را «سید مفید» دوران خویش خوانده است.
۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۱
علی مطهری در واکنش به انتشار جمله‌ای از وی در ارتباط با ممنوعیت کنسرت در مشهد، این اقدام را «شیطنت آمیز» خواند.
۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۶
حسن شمشادی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در صفحه اینستاگرامش تصویری از نقاشی یکی از تک تیراندازان مدافع حرم منتشر کرد.
۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۵
نکته مهم در کارنامه مطبوعاتی قوچانی، این است که علت اصلی توقیف نشریات تحت مدیریت وی توهین به مقدسات است. از حمایت از توهین کنندگان به پیامبر اعظم گرفته تا غیرانسانی خواندن حکم آسمانی قصاص.
۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶
محمد قوچانی اعلام کرد؛
سردبیر هفته‌نامه «صدا» ضمن عذرخواهی بابت انتشار مطلب طنزی در تازه‌ترین شماره این هفته‌نامه از توقف انتشار آن تا اطلاع ثانوی خبر داد.
۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵
فیسبوک اعلام کرد
فیسبوک با آپدیت کردن اپلیکیشن ویندوز ۱۰ خود امکان استفاده از آن را برای تبلت‌ها و کامیپوترهای مجهز به ویندوز ۱۰ فراهم کرد.
۰۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۷
جریان حزب اللهی باید نقطه عزیمت خود در انتخابات را نه نامزدبازی و مرور اسامی این و آن ، بلکه همین نقد انحراف در دولت های دهم و یازدهم قرار دهد.
۰۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۲
مرتضی بانک معاون نهاد ریاست جمهوری گفت « ما اصلا نفهمیدیم حقوق نجومی یعنی چه ؟ و این نجومی بر اساس چه شاخص‌هایی گفته می‌شود»
۰۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۶
تنها ۳۷ کشور از ۱۹۰ کشور جهان، عضو این معاهده مالی هستند و بزرگترین دولت های تروریستی منطقه و دشمنان ما یعنی اسرائیل و عربستان سعودی، عضو این معاهده نشده اند.
۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۰
جناب حجت‌الاسلام روحانی در قزوین گلایه کرده‌اند که چرا بابت اداره بی دغدغه کشور در یک سال گذشته شکر نمی‌کنید؟
قبلی۵بعدی