۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵
فیسبوک اعلام کرد
فیسبوک با آپدیت کردن اپلیکیشن ویندوز ۱۰ خود امکان استفاده از آن را برای تبلت‌ها و کامیپوترهای مجهز به ویندوز ۱۰ فراهم کرد.
۰۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۷
جریان حزب اللهی باید نقطه عزیمت خود در انتخابات را نه نامزدبازی و مرور اسامی این و آن ، بلکه همین نقد انحراف در دولت های دهم و یازدهم قرار دهد.
۰۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۲
مرتضی بانک معاون نهاد ریاست جمهوری گفت « ما اصلا نفهمیدیم حقوق نجومی یعنی چه ؟ و این نجومی بر اساس چه شاخص‌هایی گفته می‌شود»
۰۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۶
تنها ۳۷ کشور از ۱۹۰ کشور جهان، عضو این معاهده مالی هستند و بزرگترین دولت های تروریستی منطقه و دشمنان ما یعنی اسرائیل و عربستان سعودی، عضو این معاهده نشده اند.
۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۰
جناب حجت‌الاسلام روحانی در قزوین گلایه کرده‌اند که چرا بابت اداره بی دغدغه کشور در یک سال گذشته شکر نمی‌کنید؟
۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۹
رئیس جمهور در پرسش مهر خود از دانش آموزان پرسیده بود: «خشونت از کجا نشأت گرفته است و چگونه عده ای خشونت را می آموزند. در برابر خشونت چگونه باید ایستادگی کرد.»
۰۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵
به مناسبت هفته دفاع مقدس یکی از کانال‌های پرمخاطب در فضای مجازی تصویری تکان دهنده از رزمندگان دفاع مقدس را منتشر کرد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۹
مهدی محمدی:
کارشناس مسائل سیاسی نوشت: مجوز گرفتن ایرباس از آمریکا يعني ملت خيالشان جمع باشد تا شب انتخابات جز "نمايش گشايش" چيزي گيرشان نخواهد آمد.
۲۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۲
رهبر معظم انقلاب:
صفحه اینستاگرام منتسب به دفتر مقام معظم رهبری با انتشار مطلبی در رابطه با پایداری و حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران صفحه خود را به‌روزرسانی کرد.
۲۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۰
با رونمایی از فیش نجومی مدیر بیمه تعاون، یک رسوایی دیگر در کارنامه دولت راستگویان و درستکاران، ثبت شد.
۱۵ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸
مسئولان بانک مرکزی و وزارت اقتصاد به جای پذیرش خطای مهلک در توافق با FATF، تلاش برای جبران آن، و برخورد با خاطیان، دست به کار توجیه و اتهام شده اند.
۱۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۴
مهدی محمدی:
مهدی محمدی نوشت: آقای هاشمی حقيقتاً نعمت بزرگي است و بايد قدرش را دانست. در زمانه اي كه "قضاوت" كردن تا اين حد دشوار شده چنين صراحتي مغتنم است. آقاي هاشمي سخن بگوييد!
قبلی۵بعدی