۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
رسانه‌های ضدانقلاب به دنبال ایجاد شکاف بین مردم و نظام هستند/ صداقتی در رسانه‌های ضدانقلاب وجود ندارد
مدبرعزیزی:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی گفت: صداقتی در رسانه‌های ضدانقلاب وجود ندارد و هر اقدامی که انجام و برداشت و اطلاعاتی که دارند در راستای اهداف خودشان است.
۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۶
ادعای نابودی ایران توسط حافظ و مولوی
در گفتگو با فیاض، کاکایی و حیدری بررسی شد.
ابراهیم فیاض در همایش «بازتولید حکمت فردوسی در فرایند فرهنگ ایرانی» در مشهد حافظ و مولوی را عامل انحطاط ایران دانسته و فردوسی را سبب پیشرفت.
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
غرب تلاش می‌کند جنبه جنسیت زنان را بر جنبه انسانیت آن غلبه دهد
رئیس دانشگاه آزاد اردبیل:
رئیس دانشگاه آزاد اردبیل گفت: به نام آزادی حقوق زنان، جهالت مدرنی در حال ترویج است و دنیای غرب تلاش می‌کند جنبه جنسیت زنان را بر جنبه انسانیت آن غلبه دهد.
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
فعالیت تعدادی از دانشگاه‌های خراسان رضوی متوقف می‌شود
جعفری‌ثانی:
دبیر هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی استان خراسان رضوی گفت: تعدادی از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی استان خراسان رضوی شرایط تجمیع، انحلال و یا توقف فعالیت را دارند.
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
انتخاب نشدن شهردار کرج، از عملکرد ضعیف شورا است
خدابنده:
سخنگوی شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز گفت: انتخاب نشدن شهردار در کلان‌شهر کرج از عملکرد ضعیف شورا است و تعلل و کاستی‌ها در اینباره ظلم در حق مردم عزیز شهر کرج محسوب می‌شود.
۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
تمدن غرب همان علم منهای ایمان است/خودباختگی و فرسودگی مربوط به یک عده افراد غرب‌زده است
آیت الله کعبی در دوره خط امام فارس:
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: تمدن غرب همان علم منهای ایمان، اما تمدن اسلامی، تمدن علم آمیخته با ایمان است.
۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۰
مراکز آموزش عالی دانش‌آموخته‌هایی تحویل جامعه دهند که منتظر استخدام دولتی نباشند
شریعتی نیاسر:
معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: مراکز آموزش عالی باید دانش‌آموخته‌هایی تحویل جامعه دهند که هیچ‌گاه منتظر استخدام در مراکز دولتی نباشند، بلکه خودشان یکی از کارآفرینانی باشند و مهارت‌های یاد گرفته را به‌ خوبی به جامعه منتقل کنند.
۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۰
نیاز شود جلوی صادرات نفت را می‌گیریم
سردار غیب‌پرور در دوره خط امام فارس:
رئیس سازمان بسیج مستضفعین گفت: ما در حوزه نیرو‌های مسلح به پای مردم ایستاده‌ایم و گفته‌ایم که جلوی صادرات نفت را می‌گیریم، اگر نیاز شود به پای این حرفمان ایستاده‌ایم.
۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
بازسازی و بهسازی خوابگاه‌های علوم پزشکی مشهد آغاز شد
مدیر دانشجویی علوم پزشکی مشهد:
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با موافقت هیات رئیسه دانشگاه، کار بازسازی و بهسازی خوابگاه‌ها در خردادماه سال جاری آغاز شد تا در فرصت اندک بتوانیم پیش از شروع سال تحصیلی آتی آن را به اتمام برسانیم.
۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
هنر اقتصاد مقاومتی برطرف و مچاله کردن تحریم‌های داخلی است/ تحریم‌ها ضرورتی بر اجرای اقتصاد مقاومتی است
عبدالملکی در دوره خط امام استانی فارس:
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام در دوره خط امام استانی فارس گفت: هدف تحریم‌های خارجی متوقف کردن انقلاب اسلامی با ابزاری همانند ناامید کردن مردم از طریق فشار معیشتی با استفاده از تورم شدید، بیکاری شدید و قحطی است.
۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
برای تمامی طرح‌های درآمدزا در دانشگاه آزاد اسلامی باید پیوست فرهنگی تهیه شود
رهبر در بازدید از دانشگاه آزاد واحد کرج:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برای تمامی طرح‌های درآمدزا در دانشگاه آزاد اسلامی باید پیوست فرهنگی تهیه شود تا از ایجاد مشکلات ثانوی در اجرای آن‌ها پیشگیری شود.
۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
مهمترین پارامتر قدرت در ایران اسلامی فرهنگ ایثار و شهادت است
حبیبی:
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در ایران اسلامی مهمترین پارامتر قدرت، فرهنگ ایثار و شهادت است بطوریکه همین عامل باعث شده تا قوی‌ترین کشور‌های جهان نیز در برابر ملت بزرگ ایران، سر تعظیم فرود آورند.
قبلی۳بعدی