۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
مشارکت دانشجویان در برگزاری همایش‌های علمی موجب پویایی دانشگاه می‌شود
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی:
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی گفت: مشارکت دانشجویان در برگزاری همایش‌های علمی ملی و بین‌المللی موجب پویایی و تحرک دانشگاه می‌شود؛ چراکه دانشجویان با انرژی بیشتر همراه با ایده‌های نو فعالیت می‌کنند.
۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
کانون‌های ارتباط صنعت و دانشگاه بدنه و عملکرد مؤثر و متعادلی ندارد
اخوان علوی:
رئیس پارک علم و فناوری استان قم گفت: کارگروه‌ها و کانون‌های ارتباط صنعت و دانشگاه بدنه و عملکرد مؤثر و متعادلی ندارد و جامعه دانشگاهی باید به فکر رفع مشکلات لاینحل بخش صنعت و تولید باشد.
۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸
هشتمین سفر وزیر بهداشت به خراسان جنوبی در آینده‌ای نزدیک صورت می‌گیرد
قائمی:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: وزیر بهداشت تاکنون هفت سفر به خراسان جنوبی داشته و در آینده‌ای نزدیک هشتمین سفر وزیر را خواهیم داشت.
۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲
سومین آئین دانش‌آموختگان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار می‌شود
شهریورماه؛
سومین آئین دانش آموختگان کلیه رشته‌های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، شهریورماه سال جاری با حضور مسئولان دانشگاهی و کشوری برگزار می‌شود.
۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
مدیرکل پژوهشی دانشگاه آزاد استان تهران منصوب شد
طی حکمی؛
طی حکمی سجاد محمدعلی نژاد، به عنوان مدیرکل پژوهشی دانشگاه آزاد استان تهران منصوب شد.
۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
دانشگاه‌ها با صنعت هماهنگ نیستند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: دانشگاه‌ها با صنعت هماهنگ نیستند در صورتی که همه دانش و علم موجود در جامعه از دل دانشگاه‌ها بیرون می‌آیند، خیران هم باید به اثربخشی کار خود دقت داشته باشند.
۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
دانشگاه اراک با کمبود امکانات خوابگاهی مواجه است
رییس دانشگاه اراک:
رییس دانشگاه اراک گفت: کمبود امکانات خوابگاهی به ویژه برای دانشجویان دختر دانشگاه اراک از جمله مشکلات است و وجود ۶ دانشجو در یک اتاق کیفیت تحصیل را کاهش می‌دهد.
۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
زنجان در زمینه سلول‌های بنیادین از ظرفیت‌های خوبی برخوردار است
قزلباش:
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: در زمینه سلول‌های بنیادین از ظرفیت‌های خوبی برخوردار است و با وجود مشکلاتی که در زمینه منابع مالی با آن مواجهیم، اما باید بیش از پیش در این زمینه کار و تلاش کرد.
۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
دانشجویان فلسفه در مشهد به صورت یک طرفه تربیت شده‌اند
حجت‌الاسلام وحدتی شبیری:
جانشین رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: دانشجویان فلسفه در مشهد به صورت یک طرفه تربیت شده‌اند که و باید تعامل و مناظره میان فلسفه اسلامی و غربی انجام شود تا مکتب تفکیک در مشهد شکل بگیرد.
۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
گروه جهادی نورالهدی علوم پزشکی بیرجند به اردوهای جهادی اعزام شدند
هنری:
رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: گروه جهادی نورالهدی شامل ۲۰ نفر خانم و آقا از شنبه نهم تیرماه به روستای خوسف اعزام شد و تا ۱۶ تیرماه روستا‌های همجوار را خدمات دهی می‌کنند.
۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
سهمیه ۲۰ کاروان برای اعزام عتبات دانشگاهیان قم در نظر گرفته شده است
حجت‌الاسلام طاهری:
مسئول شورای هماهنگی عتبات دانشگاهیان استان قم گفت: سهمیه ۱۵ تا ۲۰ کاروان برای اعزام عتبات در نظر گرفته شده و علاوه بر دانشجویان همه دانشگاهیان اعم از اساتید و کارکنان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
دانشگاه‌های زنجان نباید از بقیه مراکز علمی عقب بیفتند
درویش‌امیری:
استاندار زنجان گفت: پژوهش و علم وسیله کمک به جامعه و انسان است و مراکز دانشگاهی ایران و زنجان نباید از بقیه مراکز علمی عقب بیفتند.
قبلی۴بعدی