۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی منصوب شد
با حکم فرهاد رهبر؛
 فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس هیات‌های امنای استانی طی حکمی عزیر جوانپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی را به عنوان دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی این استان منصوب کرد.
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
۱۰ برنامه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد تبریز رونمایی می‌شود
در روز‌های آینده؛
مشاور عالی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد تبریز گفت: از ۲۲ بهمن ماه ۱۰ برنامه توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد رونمایی می‌شود و تحقق این امر مهم نشان دهنده مدیریت مطلوب است.
۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
فضای مجازی شمشیر دولبه است/ نباید با سانسور و فیلترینگ مردم را از نظام دور کرد
دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز:
دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز گفت: فضای مجازی شمشیر دولبه است، با اقدامات نسنجیده و مدیریت‌نشده فضاهای مجازی و بخصوص با سانسور و فیلترینگ نباید موجبات دوری مردم از نظام را فراهم کرد.
۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
امنیت شغلی و آینده هیات‌های علمی و کارکنان دغدغه دانشگاه آزاد است
رئیس دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی:
رئیس دانشگاه آزاد استان آذربایجان شرقی گفت: یکی از دغدغه‌های مهم و اساسی که دانشگاه آزاد امنیت شغلی و آینده هیات‌های علمی و کارکنان است که روشن نیست و باید تدبیر اساسی در این جهت اتخاذ شود.
۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
رئیس دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی تبریز منصوب شد
با حکمی؛
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با صدور حکمی محمدرضا پاکدل را به سمت رئیس دانشکده معماری و هنر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز منصوب کرد.
۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
پروژه دانشکده فنی مرند ۲۹ بهمن افتتاح می‌شود
رئیس دانشگاه تبریز:
رئیس دانشگاه تبریز در بازدید از پروژه ۵۶۳۵ متر مربعی دانشکده فنی مهندسی مرند وابسته به دانشگاه تبریز، از افتتاح آن در ۲۹ بهمن امسال خبر داد.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
درجه شوری بالای دریاچه ارومیه سبب افزایش طوفان نمک خواهد شد
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی تبریز:
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: خشکی دریاچه ارومیه سلامتی حدود ۱۴ میلیون نفر را تحت تاثیر قرار خواهد داد. درجه شوری بالای دریاچه ارومیه و خشکی آن سبب افزایش نمک در گرد و خاک و بعضاً طوفان نمک خواهد شد.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱
سطح شیب‌دار هوشمند آزمایشگاه فیزیک ساخته شد
با تلاش محققان پارک فناوری خلیج‌فارس صورت گرفت؛
محققان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری خلیج فارس موفق به طراحی و ساخت سطح شیب‌دار هوشمند آزمایشگاه فیزیک شدند.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
دانشجوی خوابگاهی نه در خوابگاه می‌تواند مطالعه کند نه در کتابخانه دانشگاه!
حال و هوای برخی کتابخانه‌های دانشگاه‌های تبریز؛
فعال دانشجو دانشگاه تبریز گفت: دانشجویان خوابگاهی متاسفانه نه در خوابگاه می‌توانند در آرامش و سکوت مطالعه کنند و نه در کتابخانه دانشگاه! بعضی اوقات مطالعه نکردن بهتر از مطالعه در کتابخانه و خوابگاه‌های شلوغ دانشگاه است.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
شهدا با ایثار خود موجب سربلندی دانشگاه‌ها هستند
رئیس دانشگاه تبریز:
رئیس دانشگاه تبریز گفت: شهدا با ایثار و تلاش خود موجب سربلندی دانشگاه و اشتهار آن به مشهدالشهدای دانشگاه‌های ایران شده اند.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
طرح پایش و آمایش رشته‌ها بر اساس ناحیه‌بندی واحد دانشگاهی اجرا می‌شود/ ابلاغ طرح تعاون استانی به رؤسای واحد‌ها و مراکز سما
رئیس دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی خبر داد
رئیس دانشگاه آزاد آذربایجان شرقی گفت: ناحیه‌بندی واحد‌های دانشگاهی بر اساس موقعیت جغرافیایی و ملاحظات سیاسی انجام خواهد گرفت و بر اساس آن طرح پایش و آمایش رشته‌ها بر اساس ناحیه‌بندی اجرا می‌شود.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
دانشگاه آزاد واحد مرند در ۴۰ رشته تحصیلی دانشجو می‌پذیرد
مدیر آموزش واحد مرند:
مدیر آموزش دانشگاه آزاد مرند گفت: در راستای توسعه تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاداسلامی واحد مرند در نظر دارد نسبت به پذیرش دانشجو در ۴۰ رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد اقدام کند.
قبلی۴بعدی