۰۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۱
لحظات فوتبالی دانشجویان در خوابگاه‌های دانشجویی/ دانشجویان کرمانشاهی پیشگو شدند!
گزارش/
این روز‌ها تب فوتبال در میان جوانان داغ است و با وجودی که دانشجویان این روز‌ها درگیر امتحانات شده اند؛ اما فوتبال نیز آن‌ها را درگیر کرده است و تلاش می‌کنند زمان خود را بین امتحانات و فوتبال قسمت کنند.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
۶ رشته در مقطع کارشناسی ارشد به دانشگاه آزاد ارومیه اضافه شد
رئیس دانشگاه آزاد ارومیه:
رئیس دانشگاه آزاد ارومیه گفت: واحد دانشگاه آزاد ارومیه توانست تعداد ۶ رشته پرطرفدار را به جمع رشته‌های کارشناسی ارشد این مجموعه بیفزاید.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹
امتیازی که از آذربایجان غربی سلب شد/ مسئولان دانشگاهی نسبت به راه‌اندازی مجدد آزمون MSRT اقدام کنند
گزارش/
آزمون MSRT چند سالی است در برخی شهرهای کشور از جمله ارومیه برگزار می‌شود؛ اما امسال بنا به دلایلی نامعلوم این امتیاز علمی از آذربایجان غربی سلب و موجب نارضایتی دانشجویان شد.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
خفه شدگان دیروز، مدعیان امروز!
یادداشت دانشجویی/
اتفاقات اخیر در سطح آذربایجان غربی در بخش‌های مدیریتی اصلاح‌طلبان حکایت از این دارد که اشخاص مدعی با تمام قدرت به نقد سیستم مدیریتی دولت تدبیر و امید می‌پردازند.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۶
سرپرست دانشگاه صنعتی سهند تبریز منصوب شد
با حکم وزیر علوم؛
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر احمدرضا مصطفی قره باغی را به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی سهند تبریز منصوب کرد.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
مسابقات اسکواش جام رمضان دانشگاه‌های ارومیه برگزار شد
در خردادماه امسال؛
مسابقات اسکواش دانشجویان دانشگاه‌های شهر ارومیه جام رمضان با حضور بیش از ۳۰ ورزشکار از دانشگاه‌های ارومیه، علوم‌پزشکی، آذرابادگان، آزاد، آفاق در خانه اسکواش ارومیه برگزار شد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴
نهاد‌های دولتی و غیردولتی به دانشگاه‌ها نگاه تخصصی داشته باشند
در دیدار جامعه دانشگاهی با فرمانده سپاه؛
رئیس دانشگاه ارومیه گفت: دانشگاه‌های کشور در زمینه اشتغالزایی برای فارغ التحصیلان با مشکل جدی روبرو است و اکنون زمان آن فرا رسیده که به دانشگاه با دید تخصصی نگاه شود.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
خلاء دیپلماسی زیست محیطی در سیاست خارجی وجود دارد
قلیزاده در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ارومیه گفت: پیش از آنکه بحران‌های زیست محیطی، دامن‌گیر ایران شود، دولت از برجام شکست خورده دست کشیده و دیپلماسی را در عرصه‌های مختلف آن بصورت فعال پیش ببرد.
۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
اولین انتخابات منفورترین چهره جهانی در روز قدس برگزار خواهد شد
مسئول فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی آذرباییجان غربی:
مسئول فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: نمایشگاه عکس ، برپایی ایستگاه سلامت و برگزاری انتخابات منفورترین چهره جهان و برنامه های فرهنگی دیگر از جمله برنامه هایی است که جمعه اجرا خواهد شد .
۱۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
سیاست خارجی با رویکرد ایجاد وابستگی از ابتدا اشتباه بود/ برجام ضامن منافع ملی در عرصه‌های مختلف نشد
در نشست دانشجویی مطرح شد
نشست دانشجویی با محوریت «بررسی عملکرد سیاست خارجی دولت دوازدهم» با حضور مسئولین سیاسی تشکل‌های دانشجویی دانشگاه ارومیه برگزار شد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
دولت تکیه اصلی خود را بر توان داخلی داشته باشد
بهجت در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشگاه پیام نور ارومیه گفت: دولت تکیه‌ای اصلی خود را بر توان داخلی داشته باشد و به معاهدات بین المللی به چشم یک کمک و فرصت جانبی نگاه کند.
۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
نمایندگان مجلس استقلال کشور را حفظ کنند
شیرمحمدی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: هیچ قراردادی از طرف غرب و شرق قابل قبول و به صلاح مملکت نیست نمایندگان ارومیه استقلال کشور را حفظ کرده و همچنین در راستای نظام سازی برای انقلاب حرکت کنند.
قبلی۴بعدی