۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
دانشجوی محقق اردبیلی به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شد
در بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه؛
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: سجاد رشید، دانشجوی مقطع کارشناسی رشته روانشناسی بالینی در بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه انتخاب شد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
احداث بیمارستان هزار تخت خوابی از مطالبات استان اردبیل است
اخوان اکبری:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: احداث بیمارستان هزار تختخوابی در اردبیل با جدیت پیگیری می‌شود چرا که این موضوع یک مطالبه استانی بوده و تمامی مسئولان استان اردبیل پیگیر تأمین اعتبارات و احداث این بیمارستان هستند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
پیروزی انقلاب اسلامی از بزرگ‌ترین دستاورد‌های ملت مسلمان ایران است
لطیفی:
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل گفت: پیروزی انقلاب اسلامی از بزرگ‌ترین دستاورد‌های ملت مسلمان ایران است که در سایه وحدت کلمه، ظلم‌ستیزی و بیداری مردم به وقوع پیوست.
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۵
بیمارستان امام رضا(ع) اسفندماه جاری در اردبیل آغاز به کار می‌کند/ افتتاح ۳۰ پروژه در دهه فجر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل به بهره برداری از بیمارستان امام رضا (ع) در اردبیل اشاره کرد و گفت: این مرکز درمانی با ۱۰۸ تخت و هزینه کرد ۳۷ میلیارد تومان از اسفند ماه آغاز به کار می‌کند.
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
مجموع اعتبارات دانشگاه محقق امسال به بالای ۱۲۰ میلیارد رسید/ سالجاری در جمع دانشگاه‌های ایرانی مولد یک درصد مقالات برتر دنیا قرار گرفتیم
صادقی:
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در حالی که ۲ نفر از اساتید دانشگاه جزو دانشمندان یک درصد برتر دنیا از لحاظ تولید علم قرار گرفتند، دانشگاه محقق برای اولین بار توانست در جمع دانشگاه‌های ایرانی مولد یک درصد مقالات برتر دنیا در بیاید.
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
تشکل‌های دانشگاه آزاد اردبیل در چارچوپ گفتمان انقلاب اسلامی فعالیت می‌کنند
رئیس دانشگاه آزاد استان اردبیل:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: اساس کار در دانشگاه آزاد تقویت تشکل‌های دانشجویی است و در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل نیز تشکل‌ها در چارچوپ گفتمان انقلاب اسلامی فعالیت می‌کنند.
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
۱۲۸ دانشجوی اردبیلی برای شرکت در مراسم ازدواج دانشجویی ثبت‌نام کردند
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل:
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: ۱۲۸ نفر از دانشجویان متاهل دانشگاه‌های اردبیل برای شرکت در بیست و یکمین دوره از مراسم ازدواج دانشجویی ثبت نام کردند.
۰۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی معرفی شد+ تصاویر
با حضور مسئولان دانشگاه محقق؛
طی مراسمی از زحمات احمدنوری صفا، مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی تقدیر و محمد سلطانی، دانشجوی مهندسی برق به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی این دانشگاه معرفی شد.
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵
خدمات پرستاری از بیمارستان‌ها به دیگر مراکز بهداشتی هم سوق داده شود
معاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی اردبیل:
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: باتوجه به پیرشدن جمعیت کشور خدمات پرستاری باید از بیمارستان‌ها به سمت منازل، مدارس و دیگر مراکز بهداشتی سوق داده شود و این نیازمند افزایش کمی و کیفی در پرستاری است.
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰
پویش ملی مبارزه با سرطان در اردبیل برگزار شد/ سرطان معده شایع‌ترین نوع سرطان در اردبیل است
اخوان‌اکبری:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: سرطان معده شایع‌ترین نوع سرطان در استان اردبیل است و سرطان‌های پوست، کولورکتال، مری و ریه در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
۴۰۰ زائر دانشگاهی از استان اردبیل به عتبات عالیات اعزام خواهند شد
دبیر ستاد عتبات دانشگاهیان اردبیل:
دبیر ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان استان اردبیل گفت: ۴۰۰ زائر دانشگاهی از استان اردبیل در قالب ۱۰ کاروان شامل ۲ کاروان زمینی و ۸ کاروان هوایی به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۱
ساختمان دانشگاه آزاد شهرستان نیر احداث خواهد شد
رسولی:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: ساختمان دانشگاه آزاد شهرستان نیر احداث و به زودی عملیات نقشه‌برداری از زمین مورد نظر برای احداث ساختمان در این شهرستان انجام خواهد شد.
قبلی۲بعدی