۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه محقق و دانشگاه ایلیای گرجستان امضا شد
مدیر روابط عمومی دانشگاه محقق اردبیلی:
رئیس گروه همکاری‌های علمی و بین المللی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه محقق و دانشگاه ایلیای گرجستان در زمینه آموزشی، پژوهشی و هرگونه همکاری مشترک بین دو دانشگاه منعقد شده است.
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۲
وقتی در جامعه‌ای نماز احیا شود، ناهنجاری‌های اجتماعی از بین می‌رود
حجت‌الاسلام حسنی:
مسئول دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های اردبیل گفت: اگر در جامعه‌ای نماز احیا شود، ناهنجاری‌های اجتماعی، بی عدالتی‌ها و دیگر رذائل اخلاقی و رفتاری کاهش و از بین می‌رود.
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
وضعیت معیشتی اقشار ضعیف در شرایط نابسامانی قرار دارد
بیانیه بسیج دانشجویی اردبیل خطاب به نمایندگان مجلس؛
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اردبیل در بیانیه خود با اشاره به نابسامانی وضعیت معیشتی اقشار ضعیف و کم درآمد خواستار اجرای سیاست‌های ابلاغی در بودجه 97 و رسیدگی به طبقه محروم جامعه شد.
۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
مسابقه‌ ساخت دست ساز‌ه‌ها از ضایعات لیگنوسلولزی موجب تقویت خلاقیت می‌شود
دبیر انجمن‌های علمی محقق اردبیلی:
دبیر انجمن‌های علمی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: استفاده خلاقانه از بازیافت ضایعات و دور ریز مواد لیگنوسلولزی موجب تقویت خلاقیت، کارآفریی و اشتغالزایی می‌شود.
۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
برای تبدیل علم و دانش به سرمایه و ثروت تلاش می‌کنیم
سیاه کوهیان:
رئیس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه محقق اردبیلی گفت:به دنبال این هستیم تا با تبدیل علم و دانش خود از روی تخته و وایت برد به سرمایه و ثروت برای جوانان و آینده سازان خود کارآفرینی کنیم.
۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
۵۶ عنوان کتاب در واحد انتشارات جهاددانشگاهی منتشر شده است
رئیس جهاددانشگاهی اردبیل:
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل گفت: ۵۶ عنوان کتاب در انتشارات جهاددانشگاهی منتشر شده و این نهاد در تلاش است تا مرکز نشر اندیشه‌های فاخر و اثر بخش در حوزه دانشگاهی استان اردبیل باشد.
۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
تلاش می‌کنیم وابستگی دانشگاه به شهریه دانشجویی را کاهش دهیم
رئیس دانشگاه آزاد اردبیل:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل گفت: تلاش می‌کنیم تا با مبنا قرار دادن برنامه ریزی‌های دوراندیش ضمن افزایش درآمد‌های غیر شهریه‌ای، میزان وابستگی دانشگاه به شهریه دانشجویی را کاهش دهیم.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
مسلمانان آذربایجان در ۱۹ ژانویه به هویت اصلی خود بازگشتند
بمناسبت روز «آذری‌های مسلمان جهان»/ صادقی:
رییس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: مسلمانان آذربایجان با یک بازگشت به هویت، به ایران برگشتند و بازگشت آنان صرفا به معنای فرار نبود، زیرا در صورتی که می‌توانستند به سمت ترکیه بروند اما با شور و هیجانی خاص ایران را برگزیدند.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
ربع پهلوی در تلاش است تا به خیال خودش شاه ایران شود
یادداشت دانشجویی/
ربع پهلوی با حمایت مالی آمریکا در تلاش است تا به خیال خودش حکومت ایران را ساقط کرده و شاه ایران شود که در اغتشاشات ۸۸ و ۹۶ نیز کلی تلاش کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
۷۰ سال دین ستیزی حکومت شوروی در رفتار و منش مردم آذربایجان ملموس است
صادقی در همایش روز ۱۹ ژانویه:
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: ۷۰ سال دین ستیزی توسط حکومت شوروی در منطقه جمهوری آذربایجان که هم اکنون نیز نمود آن در رفتار و منش آذربایجان نیز ملموس است نتوانست ایمان و اعتقاد مردم این دیار را از آن‌ها سلب کند.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵
۱۹ ژانویه برای همیشه در تاریخ به نام «روز آذری‌های مسلمان جهان» ثبت شد
بسیج دانشجویی اردبیل:
بسیج دانشجویی استان اردبیل در بیانیه‌ای ضمن بزرگداشت ۱۹ ژانویه این روز را یک واقعه بزرگ برای همیشه در تاریخ به نام «روز آذری‌های مسلمان جهان» به عنوان سند افتخار مردم مسلمان و معتقد آذربایجان دانست.
۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
اسلام بر قلوب آذری‌های قفقاز حکومت می‌کند
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اردبیل:
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل گفت: علی رغم تحریفات گسترده‌ای که در تاریخ ملت منطقه قفقاز صورت گرفته اما به لطف خداوند متعال هنوز هم اسلام بر قلوب آذری‌های قفقاز حکومت می‌کند.
قبلی۳بعدی