۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
جنبش دانشجویی «ممانعت از جنگ با خدا» در استان اردبیل آغاز بکار کرد
همزمان با سالروز جشن پیروزی انقلاب در روز ۲۲ بهمن؛
جنبش دانشجویی «ممانعت از جنگ با خدا»، همزمان با سالروز جشن پیروزی انقلاب در روز ۲۲ بهمن ماه در استان اردبیل آغاز بکار کرد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
خانه نشریات دانشگاه آزاد اردبیل می‌تواند سبب توسعه کار‌های ارزشمند شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: خانه نشریات دانشگاه آزاد اردبیل می‌تواند سبب توسعه کار‌های ارزشمند شود و اداره ارشاد نیز در راستای تحقق این امر نهایت تلاش خود را انجام می‌دهد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
بسیج دانشجویی اردبیل خواستار رسیدگی مسئولان استان به محرومان شد
در نامه‌ای سرگشاده صورت گرفت؛
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل با ارسال نامه‌ای سرگشاده خطاب به مسئولان ادارات، نهاد‌ها و نمایندگان این استان در مجلس، خواستار رسیدگی به وضع محرومان و مستضعفان جامعه شد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
۳۰ تفاهم‌نامه بین‌المللی با دانشگاه‌های خارجی امضا کردیم
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی:
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم تجلیل از جشنواره «نام آوران» گفت: ۳۰ تفاهم‌نامه بین‌المللی با دانشگاه‌های خارجی داشته و چندین نشست بین‌المللی را برگزار کردیم.
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
هر نیمسال تحصیلی باید ۳ کرسی آزاداندیشی در دانشگاه‌ها برگزار شود
معاون فرهنگی علوم پزشکی اردبیل:
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: هر نیمسال تحصیلی ۳ کرسی آزاد اندیشی باید در دانشگاه‌ها برگزار شود که تاکنون ۴ دانشگاه درخواست خود را در این زمینه ارائه کرده‌اند.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵
دانشگاه بی‌دین، انسانیت را از بین می‌برد
معاون سیاسی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:
معاون سیاسی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: دین قله‌های مرتفع علمی را قبلا فتح کرده است و بر خلاف مطالبی که دشمنان اسلام در فضای مجازی به راه انداخته‌اند، دانشگاه بی‌دین انسانیت را از بین می‌برد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
دانشجوی محقق اردبیلی به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شد
در بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه؛
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: سجاد رشید، دانشجوی مقطع کارشناسی رشته روانشناسی بالینی در بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه انتخاب شد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
احداث بیمارستان هزار تخت خوابی از مطالبات استان اردبیل است
اخوان اکبری:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: احداث بیمارستان هزار تختخوابی در اردبیل با جدیت پیگیری می‌شود چرا که این موضوع یک مطالبه استانی بوده و تمامی مسئولان استان اردبیل پیگیر تأمین اعتبارات و احداث این بیمارستان هستند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
پیروزی انقلاب اسلامی از بزرگ‌ترین دستاورد‌های ملت مسلمان ایران است
لطیفی:
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل گفت: پیروزی انقلاب اسلامی از بزرگ‌ترین دستاورد‌های ملت مسلمان ایران است که در سایه وحدت کلمه، ظلم‌ستیزی و بیداری مردم به وقوع پیوست.
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۵
بیمارستان امام رضا(ع) اسفندماه جاری در اردبیل آغاز به کار می‌کند/ افتتاح ۳۰ پروژه در دهه فجر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل به بهره برداری از بیمارستان امام رضا (ع) در اردبیل اشاره کرد و گفت: این مرکز درمانی با ۱۰۸ تخت و هزینه کرد ۳۷ میلیارد تومان از اسفند ماه آغاز به کار می‌کند.
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
مجموع اعتبارات دانشگاه محقق امسال به بالای ۱۲۰ میلیارد رسید/ سالجاری در جمع دانشگاه‌های ایرانی مولد یک درصد مقالات برتر دنیا قرار گرفتیم
صادقی:
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در حالی که ۲ نفر از اساتید دانشگاه جزو دانشمندان یک درصد برتر دنیا از لحاظ تولید علم قرار گرفتند، دانشگاه محقق برای اولین بار توانست در جمع دانشگاه‌های ایرانی مولد یک درصد مقالات برتر دنیا در بیاید.
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
تشکل‌های دانشگاه آزاد اردبیل در چارچوپ گفتمان انقلاب اسلامی فعالیت می‌کنند
رئیس دانشگاه آزاد استان اردبیل:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: اساس کار در دانشگاه آزاد تقویت تشکل‌های دانشجویی است و در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل نیز تشکل‌ها در چارچوپ گفتمان انقلاب اسلامی فعالیت می‌کنند.
قبلی۵بعدی