۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
«بودجه نداریم» ورد زبان مسئولین شده است
دبیر انجمن علمی گرافیک دانشگاه بجنورد:
دبیر انجمن علمی گرافیک دانشگاه بجنورد گفت: یکی از مشکلاتی که در بخش انجمن‌های علمی وجود دارد عدم شفافیت در مسائل مالیست و مسئولین دائم درحال گفتن «بودجه نداریم» هستند.
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
نشست هم‌اندیشی با موضوع حمایت از کالای ایرانی در علوم پزشکی بجنورد برگزار می‌شود
محرابی:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد گفت: نشست هم اندیشی با موضوع حمایت از کالای ایرانی روز چهارشنبه در دانشگاه علوم پزشکی بجنورد برگزار خواهد شد.
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
جشن بزرگ نیمه شعبان در دانشگاه آزاد بجنورد برگزار می‌شود
مسئول کانون‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد:
مسئول کانون‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد گفت: کانون های فرهنگی، هنری و اجتماعی با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد، روز چهارشنبه جشن بزرگ نیمه شعبان را برگزار خواهند کرد.
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱
کرسی آزاداندیشی در دانشگاه پیام‌نور بجنورد برگزار می‌شود
یزدانی:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بجنورد گفت: کرسی آزاد اندیشی با موضوع رسانه‌های اجتماعی در دانشگاه پیام‌نور برگزار می‌شود.
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۶
انتخابات شورای صنفی دانشگاه بجنورد ۲۹ اردیبهشت برگزار خواهد شد
چاه بلندی:
عضو کمیته نظارت بر اجرای انتخابات شورای صنفی دانشگاه بجنورد گفت: ثبت نام دوازدهمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه بجنورد از ۱۷ اردیبهشت ماه شروع خواهد شد و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۵
مسابقات مناظرات دانشجویی خراسان شمالی از این هفته آغاز خواهد شد
آزادزاده:
مدیر فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان شمالی گفت: در هفته‌ی پیش رو جلسات توجیهی تیم‌های شرکت کننده برگزار خواهد شد و پس از قرعه کشی، تیم‌ها حریفان خود را خواهند شناخت. مسابقات تا پایان اردیبهشت ماه نیز به پایان خواهد رسید.
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
نمایشگاه
باغچقی:
دبیر قرارگاه بسیج دانشجویی شهید احمدی روشن خراسان شمالی گفت: نمایشگاه تولید و اقتصاد بانوی دانشجو با هدف تقویت انگیزه تولید در بانوان و حمایت از محصولات آن‌ها شکل گرفته است.
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
هدف نمایشگاه «بانوی دانشجو» حمایت از تولیدات خانگی است
دبیر قرارگاه بسیج دانشجویی شهید احمدی روشن:
دبیر قرارگاه بسیج دانشجویی شهید احمدی روشن خراسان شمالی گفت: نمایشگاه تولید و اقتصاد «بانوی دانشجو» با هدف تقویت انگیزه تولید در بانوان و حمایت از محصولات آن‌ها شکل گرفته است.
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
دانشجویان پسر دانشگاه بجنورد از خانه‌های دانشجویی استفاده می‌کنند/ سهم دختران از خوابگاه‌های دولتی و غیردولتی بیشتر از پسران است
خبرگزاری دانشجو بررسی می‌کند
دانشگاه بجنورد با پذیرایی از حدود ۴۲۰۰ دانشجو به عنوان دانشگاه مادر استان خراسان شمالی مطرح است که از بین این تعداد دانشجو حدود ۶۵ درصد آن‌ها دختر و بقیه پسر هستند و دختران بیشترین تعداد سهمیه خوابگاه رو به خود اختصاص داده‌اند.
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
خراسان شمالی جز کم‌درآمدترین استان‌ها/ مسئولان با تشکیل بنگاه‌های کوچک اقتصادی ظرفیت‌ها را بالفعل کنند
گزارش/
استان خراسان شمالی با وجود ظرفیت‌های طبیعی فراوان جزو کم درآمد‌ترین استان‌هاست. این امر باعث شده است مشکلات فروانی در این استان به وقوع بپیوندد.
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
دانشگاه مادر خراسان شمالی بی‌توجه به نیاز اصلی استان/ جذب ۱۰۰۰ دانشجوی غیرمرتبط با کشاورزی در سال!
واکنش توئیتری دانشجویان/
دانشگاه دولتی بجنورد سالانه حدود هزار دانشجو جذب کرده که از این تعداد قطعا یک نفر نیز به فکر حل مشکلات کشاورزی استان خراسان شمالی نمی‌افتد.
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
همسرتان همراه شماست نه سربار؛ در زندگی دنبال همراه بگردید/ ازدواج مانع پیشرفت نیست
مسیر عشق ۱/
به سراغ آقای ندرت و خانم ترابی که یک نمونه موفق از ازدواج دانشجویی از استان خراسان شمالی هستند، رفتیم تا نظر آنان را درباره سبک ازدواج آسان و به دور از مادی‌گرایی بدانیم.
قبلی۴بعدی