۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
مردم زلزله‌زده‌ ماندند و چادرهایی که میراث شش ماه پیش است/ هر روز که از زلزله می‌گذرد مردم ناامیدتر و مسئولین فراموشکارتر می‌شوند!
با گذشت بیش از ۶ ماه از زلزله خراسان شمالی؛
میراثی که قرار بود خیلی زود جمع شوند و وضعیت مردم مشخص شود، هر روز که بیشتر از ۲۳ اردیبهشت می‌گذرد مردم بیشتر ناامید می‌شوند و مسئولین بیشتر فراموش می‌کنند!
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
شهرک شفا آمادگی استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان را خواهد داشت
مديركل عمرانی دانشگاه آزاد اسلامي بجنورد:
مهدی عربی گفت: شهرک شفا در زمین 6/38 هکتاری، آمادگی استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان و اجرای هرگونه طرح پژوهشی، درآمدزایی و سرمایه‌گذاری دانش‌بنیان و غیر دانش‌بنیان را خواهد داشت.
۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
پویش ملی «دوباره دانشگاه» راه‌اندازی شد
عضو هیات علمی دانشگاه بجنورد:
حسین اسکندری گفت: پویش ملی «دوباره دانشگاه» با هدف اصلاح رویکردها و سیاست‌های علمی کشور توسط عده‌ای از اساتید دانشگاهی ایجاد شده است.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار برگزار می‌شود
به میزبانی پیام نور بجنورد؛
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار به میزبانی دانشگاه پیام نور بجنورد برگزار خواهد شد.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲
دانشجویان پرورش داده شوند تا شاهد ضعف فرهنگی نباشیم
حق‌بین:
رییس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: می طلبد دانشجویان که مدیران آینده کشور هستند پرورش داده شوند تا شاهد ضعف فرهنگی نباشیم و اجتماع فرهنگ محوري را رقم بزنیم.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
حدود 7میلیارد ریال برای ساخت خوابگاه خیرساز دختران جذب شده
حیدری:
رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین گفت: تاکنون حدود 7میلیارد ریال اعتبار از محل کمک خیرین جذب شده که توانسته ایم پروژه احداث خوابگاه خیرساز دختران را با متراژ 2200 متر مربع، ظرفیت 200 نفر و اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال شروع کنیم.
قبلی۵