۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
بسیج دانشجویی ماهشهر برای ایجاد اشتغال زنان خانه دار کمک می‌کند
مسئول خواهران بسیج دانشجویی بندر ماهشهر:
مسئول خواهران بسیج دانشجویی امام صادق(ع) دانشگاه آزاد بندرماهشهر گفت: نخستین اردوی جهادی خواهران با هدف ترویج مشاغل خانگی و تقویت بنیان خانواده و جامعه برگزار شد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
سکان مدیریت فرهنگی دانشگاه‌ها را به چه کسانی سپرده‌ایم؟!
یادداشت دانشجویی/
چند سالی است که رکود فرهنگی در دانشگاه‌ها به یکی از ملموس‌ترین مشکلات موجود حال حاضر جامعه دانشگاهی تبدیل شده است تا آنجایی که دیگر دانشگاه را می‌توان یک مدرسه صرفا مختلط بدون مدیرت صحیح فکری و فرهنگی دانست.
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز منصوب شد
از سوی رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز؛
در حکمی از سوی غلامحسین خواجه، رییس دانشگاه شهید چمران اهواز، علیرضا قدردان‌مشهدی، عضو هیات‌علمی دانشکده دامپزشکی به عنوان معاون دانشجویی این دانشگاه منصوب شد. 
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
دانشکده‌ای که با ۳ نیرو اداره می‌شود!/ فاصله ۹۰ کیلومتری تا اهواز، گلایه دانشجویان پرستاری بستان
در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دانشجو مطرح شد
مشکل دانشکده پرستاری بستان فقط با بودجه و نقدینگی حل نمی‌شود؛ بسیاری از امور دانشجویی با عدم وجود پرسنل باتجربه به مشکل‌های بزرگ‌تر تبدیل می‌شود که...
۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
حوزه و دانشگاه پیش‌نیازهای حمایت از کالای ایرانی را به گفتمان عمومی تبدیل کنند
حجت‌الاسلام شفیعی:
مسئول دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان گفت: امروز فرصت تاریخی برای حوزه‌ها و دانشگاه هاست که مبانی اقتصاد اسلامی، پیش نیاز‌های حمایت از کالا ایرانی و داخلی را تبیین کنند و به گفتمان عمومی تبدیل کنند.
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
ایران در دنیا جزو ۱۳ کشور دارنده چرخه کامل هسته‌ای است
عضو سازمان انرژی هسته‌ای کشور:
عضو سازمان انرژی هسته‌ای کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران در دنیا جزو ۱۳ کشور دارنده چرخه کامل هسته‌ای است و از ابتدا و استکشاف اورانیوم تا مرحله آخر در کشور انجام می‌شود.
۲۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
وقتی امید در امیدیه دستخوش تصمیم مدیران می‌شود!/ اعتراض جامعه نخبگانی امیدیه نسبت به جابجایی شرکت انتقال گاز میانکوه به اهواز
گزارش/
در زمانی که شعار تمرکز زدایی از سوی مسئولان اجرایی سر داده می‌شود، مطرح شدن آگهی مناقصه ۱۸ میلیارد تومانی ساخت یارد اهواز شرکت انتقال گاز شماره یک، زنگ خطری برای شهروندان امیدیه است.
۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
فرصت‌طلبان از موج ایجاد شده در خوزستان سوءاستفاده کردند/ انقلاب اقوام را درچارچوب همگرایی ملی قرارداد
میزگرد بررسی فرصت‌های پیش روی اقوام
نشست آسیب‌شناسی و بررسی فرصت‌های پیش روی اقوام با نگاه به چالش اخیر در استان خوزستان با حضور رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان و مسئول بسیج اساتید و استاد تمام دانشگاه شهید چمران برگزار شد.
۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
برنامه‌ جامع دانشگاه آزاد خوزستان برای حمایت از تولیدات ایرانی تدوین شد
سرپرست دانشگاه آزاد استان خوزستان:
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۷ به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی از سوی رهبری، از تدوین برنامه‌ جامع این دانشگاه برای حمایت از تولیدات و محصولات ایرانی خبر داد.
۱۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
بوقچی‌های سعودی و منافقین سلطنت‌طلب، جایی در خوزستان ندارند/ عربِ‌ایرانی، ایرانی می‌ماند
واکنش توئیتری دانشجویان در رابطه با اتفاقات اخیر خوزستان؛
دانشجویان و فعالان رسانه‌ای در واکنش به موج سواری دشمنان ایران و ایرانی در رابطه با اتفاقات اخیر در خوزستان با #انا_عربی_ایرانی و #عرب_باغیرت_ایرانی واکنش نشان دادند.
۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
هر اقدامی که باعث تفرقه میان اقوام ایرانی شود، محکوم است/ نمایندگان استان پیگیر اعتراضات باشند
طرفی:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خوزستان گفت: هر اقدامی توسط هر ارگان و نهادی که باعث تفرقه و آزرده خاطر شدن اقوام ایرانی شود، چه سهوا و یا عمدا محکوم است.
۱۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
مجموعه اردو‌های نوروزی گروه جهادی معین در ۳ استان کشور به پایان رسید
همزمان با بازگشت دانشجویان از دزفول؛
گروه جهادی معین متشکل از اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور با حضور در مناطق محروم و زلزله‌زده سه استان کشور خدمات مختلفی را به هموطنان ارائه کردند.
قبلی۳بعدی