۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
صدور مجوزی برای یک برنامه فرهنگی در دانشگاه شهید چمران اهواز مسئولین را زیر سوال برد!
در هفته‌ای که گذشت؛
آنچه باعث تعجب از صدور مجوز برای برگزاری این برنامه می‌شود این نکته است که این شاعر هرچند برای یک برنامه فرهنگی دعوت شده، اما تصاویر منتشرشده از وی در برخی از صفحات فضای مجازی نشان‌گر آن است که این شاعر هرگز تقیدی به رعایت ساده‌ترین آداب حضور در فضای مجازی ندارد.
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
اختتامیه اولین دوره جشنواره رویش در دانشگاه شهید چمران اهواز با استقبال دانشجویان برگزار شد
همزمان با جشن نیمه شعبان؛
محمدجواد چراغی پور دبیر شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: اولین جشنواره رویش در دانشگاه شهید چمران اهواز با استقبال بی نظیر دانشجویان همراه شد.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
کتاب نقش دانشگاه شهید چمران اهواز در جنگ تحمیلی تدوین می‌شود
هوشمند خبر داد
رئیس ستاد گرداوری مدارک نقش دانشگاه شهید چمران اهواز در هشت سال دفاع مقدس، از انجام مراحل پایانی تدوین کتابی با موضوع تاسیسات، ساختمان‌ها و اماکن دانشگاه در این دوران، خبر داد.
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
استاد محبوبی که با خرید مایحتاج، نگران دانشجویان خوابگاهی است/ بی‌تفاوتی استاد نسبت به دانشجو؛ سم مهلک نظام آموزشی
استاد خوب ۱/
مجتبی میلادی‌نیا، عضو هیات علمی دانشگاه جندی شاپور واحد بستان و استاد رشته پرستاری دانشگاه بهبهان است و با آنکه سن و سال زیادی ندارد؛ اما با تلاش و کوشش ...
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
۲۲ پروژه بهداشتی و درمانی خوزستان امروز افتتاح شد
با حضور وزیر بهداشت؛
ظهر امروز با حضور وزیر در بیمارستان شهدای صنعت نفت دشت‌آزادگان، این بیمارستان و همزمان ۲۲ پروژه بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز افتتاح شد.
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
وزیر بهداشت به خوزستان سفر می‌کند
هشتم اردیبهشت ماه؛
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز شنبه به منظور افتتاح چند پروژه بهداشتی و درمانی و شرکت در نشست هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی آبادان به خوزستان سفر می‌کند.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
۳۳۰۰ داوطلب کارشناسی ارشد در دزفول با هم به رقابت می‌پردازند
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور:
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد با شرکت حدود سه هزار و ۳۰۰ داوطلب در روز‌های پنج‌شنبه و جمعه (ششم و هفتم اردیبهشت‌ماه) در این دانشگاه خبر داد.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
دانشجویان  اهواز درمسابقه سازه های ماکارونی قهرمان شدند
در مسابقات سازه ماکارانی در خوزستان؛
انجمن علمی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز موفق به کسب دو مقام قهرمانی درهفتمین مسابقه استانی سازه های ماکارونی شد.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
خط مقدم فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه باید کانون‌های فرهنگی باشد/ تشریح جشنواره رویش
چراغی‌پور در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی دانشگاه شهید چمران گفت: طرح رویش برنامه‌ای بین کانونی و مختص کانون‌های فرهنگی، اجتماعی و مذهبی دانشگاه شهید چمران است.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
مدارس و دانشگاه‌های آبادان و خرمشهر در نوبت صبح امروز تعطیل شد/ مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی اهواز در نوبت عصر امروز دایر است
به علت وقوع پدیده گرد و غبار؛
تمام مدارس و دانشگاه‌های آبادان و خرمشهر در نوبت صبح امروز ۳ اردیبهشت ماه بدلیل پدیده گرد و غبار تعطیل شد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
کریم سلحشور سرپرست دانشگاه صنعت نفت شد
با حکم وزیر نفت؛
وزیر نفت در حکمی، کریم سلحشور را با حفظ سمت معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت، به سرپرستی دانشگاه صنعت نفت منصوب کرد.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
شورای صنفی چمران اهواز برای رفع مشکلات دانشجویان به صف شد/ برخی نمایندگان شورا در دیدار با وزیر علوم به دنبال مطالبات سیاسی بودند!
گروه موفق ۱/
دبیر شواری صنفی دانشگاه شهید چمران گفت: برخی نمایندگان شورای صنفی در دیدار با وزیر علوم انتظار داشتند این شورا فراتر از اختیارات و رسالتش عمل کند و به همین دلیل هجمه به شورای صنفی را در دستور کار خود قرار دادند.
قبلی۵بعدی