۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۷
استکبار که تحمل جبهه مقاومت در لبنان را نداشت جبهه متحد اسلامی نجف تا کربلا را ببیند/ مشکلات اقتصادی از جمعیت امسال نمی‌کاهد
حسینیه دانشجو | حجت الاسلام رئیسی در گفتگو با «دانشجو»:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: جبهه استکبار اگر نگران یک جلوه جبهه متحده در لبنان بود، امروز باید جبهه متحد اسلامی در عراق و در بین نجف و کربلا را ببییند که ارزشی بسیار و عظمت آفریده ایجاد کرده است.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
حسینیه دانشجو|
کمتر از هفده روز به اربعین مانده است و شیعیان سراسر دنیا برای حضور در حماسه بزرگ راهپیمایی حسینی و تجدید میثاق با آرمان‌های شهدای کربلا لحظه شماری می‌کنند.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
کرایه حمل و نقل زائران اربعین ۹۷ در خاک عراق اعلام شد
حسینیه دانشجو |
رئیس ستاد بازسازی عتبات نجف با اشاره به لزوم همراه دشتن دینار برای زائران اربعین حسینی، کرایه‌های مسیرهای مختلف در خاک عراق برای زائران اربعین ۹۷ را اعلام کرد.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
«پای پیاده به شوق تو...»؛ سیدرضا نریمانی + فیلم
حسینیه دانشجو |
تنها هفده روز به اربعین حسینی مانده است و شیعیان سراسر دنیا برای حضور در حماسه بزرگ راهپیمایی حسینی و تجدید میثاق با آرمان‌های شهدای کربلا لحظه شماری می‌کنند.
۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۳
هرسال از مرز مهران در ایام اربعین تردد می‌کنم/ امیدوارم مسئولان موضوع اربعین را جدی بگیرند
پژمانفر در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو کمیسیون فرهنگی گفت: امیدواریم مسئولان موضوع اربعین و حل مشکلات مربوط به آن را که خواسته بزرگ نظام است را جدی بگیرند.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۸
اتخاذ تمهیدات لازم برای زائران اربعین حسینی/ مرزهای کشور آماده پذیرایی از زائران است
رضایی کوچی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
رئیس کمیسیون عمران گفت: فکر می کنم با تمهیدات پیش بینی شده بسیاری از مشکلاتی که در سال های گذشته داشتیم را امسال شاهد نباشیم ومرزهای کشور آماده پذیرایی هرچه بهتر از زائران اربعین حسینی خواهد بود.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۱
بجای صدای من صدای مداحان جوان را پخش کنید/ رادیو اربعین فقط به روضه بسنده نکند
حاج محمود کریمی:
مداح مشهور کشورمان گفت: به جای این همه ساز و موسیقی که نمی‌دانیم چرا هر روز گسترده تر میشود با توسعه رادیو اربعین در فصول دیگر نغمه‌های زیبایی از سبک زندگی، اهل بیت و اسلام توسعه دهیم.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵
مسئولان بانک مرکزی به خاطر سیاست های غلط اقتصادی باید مواخذه شوند
آیت‌الله نوری همدانی:
مرجع تقلید شیعیان گفت: مسئولان بانک مرکزی به خاطر سیاست های غلط اقتصادی که منجر به کاهش ارزش پول ملی شد باید مواخذه بشوند تا دست افراد خیانتکار به کشور و منافع ملت رو شود.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
۱۷ تن آرد برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی به عراق ارسال شد
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: ۱۷ تن آرد مورد نیاز برای تامین نان مصرفی زائران اربعین در اختیار موکب‌های استان مازندران قرار می‌گیرد.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۷
توصیه‌های سرکنسول ایران در کربلا به راهپیمایان اربعین
سرکنسول ایران در کربلا گفت: مراسم پیاده روی اربعین در راستای حفظ و افزایش وحدت میان شیعیان و دو ملت عراق و ایران است و شکوه حضور مردم در مراسم امسال حتماً بیشتر از سال گذشته خواهد بود.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۸
اعزام ۱۶۰۰ نفر از اهالی رسانه به اربعین
دبیر کمیته اطلاع‌رسانی اربعین با اشاره به تدارک دو پایگاه رسانه‌ای در مسیر نجف به کربلا، از اعزام یک هزار و ۶۰۰ نفر از اهالی رسانه به این رویداد عظیم خبر داد.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
۴۰۰ رسانه از ۴۳ کشور حماسه پیاده‌روی اربعین را منعکس می‌کند
رئیس اتحادیه رادیو و‌ تلویزیون‌های اسلامی:
رئیس اتحادیه رادیو و‌ تلویزیون‌های کشورهای اسلامی با اشاره به تلاش عراقی‌ها برای میزبانی از زائران ایرانی گفت: امسال ۴۰۰ رسانه از ۴۳ کشور حماسه پیاده‌روی اربعین حسینی را پوشش می‌دهند.
قبلی۳بعدی