۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
اِلمان «شهید میرحسینی» رونمایی می‌شود
بهمن ماه صورت می‌گیرد
مسئول کمیته گنجینه و یادمان‌های کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان از رونمایی المان شهید میر حسینی در اواخر بهمن ماه سال جاری خبر داد.
۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
بخشداری که در هویزه که به شهادت رسید
«حامد جرفی» از نخستین دولتمردان شهید جمهوری اسلامی است که در جنگ تحمیلی بخشدار هویزه بود و در روز ۱۷ دی ماه سال ۵۹ به شهادت رسید.
۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
شهیدی که در جوار شهدا عقد کرد
همسر شهید نوید صفری می‌گوید: سال گذشته یعنی سال ۹۵، در جوار شهدا بود که خطبه محرمیتمان خوانده شد.
۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
حذف روز حماسه هویزه و شهدای دانشجو از تقویم رسمی کشور
با وجود تصویب و ابلاغ مجلس پنجم شورای اسلامی در آذر ماه سال ۱۳۷۷ و وجود روز حماسه هویزه و شهدای دانشجو در تقویم، اکنون این روز از تقویم رسمی کشور حذف شد.
۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۸
محمد صفی‌الدین: محبت جهان اسلام به «سیدالقائد» وصف ناشدنی است
گفتگوی اختصاصی خبرگزاری دانشجو با خواننده لبنانی:
خواننده معروف لبنانی گفت: تمام افرادی که در کلیپ ابناءالشمس حضور داشتند، حتی مسیحیان و اهل سنت افراد واقعی و صادق در دین خودشان و محبتشان نسبت به سید القائد بودند.
۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
واکنش معاون رییس جمهور به اغتشاشات اخیر
حجت‌الاسلام شهیدی محلاتی در دیدار با همسران شهدای مدافع حرم گفت: انتقاد و طرح مطالبات از حقوق اصلی مردم است و مسئولین وظیفه دارند این انتقادات را پیگیری کنند اما باید در نظر داشت انتقاد و اعتراض باید در چهارچوب قانون و به صورت مسالمت‌آمیز مطرح شود.
۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
«وظیفه بچه‌های تخریب است که از موانع عبور کنند و اطلاعات موانع دشمن را گزارش کنند، در حالی که من می‌دانم کسی یک چنین جسارتی ندارد که از این همه موانع بگذرد!»
۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۴
کنگره ملی شهدای روحانی در قم برگزار می‌شود
فرمانده سپاه علی بن ابیطالب (ع) استان قم گفت: کنگره استانی شهدای روحانی را البته به مدت 10 شب همزمان با دهه بصیرت برگزار خواهد کرد.
۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۳
روایت حس و حال عجیب شب عملیات کربلای 4
مردم شهدای غواص را بیشتر از عملیات کربلای ۴ می‌شناسند، شهدایی که خط شکنان مظلوم تاریخ هشت سال جنگ تحمیلی بودند که در هیایوی اروند ایستادند.
۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
فعالان فرهنگی‌هنری ۹ دی تجلیل شدند
همزمان با گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی، از فعالان فرهنگی و هنری با عنوان روز روشنایی، در فرهنگسرای اندیشه تجلیل به عمل آمد.
۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۵
شهید مدافع حرمی که جان رهبری را نجات داد + عکس
علیرضا قزوه نوشت: مردی شبیه حاج قاسم! شبیه خودش! شبیه تمام شهیدان؛ و ما چقدر مردان بزرگ داریم.
۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
مدافع حرمی که در روز تولد، شهادتش را جشن گرفتند! + عکس
شهید حسین معز غلامی، قاری و حافظ قرآن بود و از محضر اساتید سرشناس بهره می‌برد، پس از اخذ دیپلم به عضویت سپاه در‌آمد و برای مبارزه با دشمن تکفیری راهی عراق و سوریه شد، فروردین‌ ۱۳۹۶ درحالی که چند روز به تولدش مانده بود برای شهادتش جشن گرفتند.
قبلی۳بعدی