۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در چهار بخش
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از برگزاری سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی در چهار بخش آقایان، بانوان، روشندلان و طلاب علوم دینی خبر داد.
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
سکوت، بزرگ‌‌ترین خدمت آقای روحانی به علوم انسانی است!
رضا غلامی:
رئیس مرکز پژوهش‌های علوم انسانی اسلامی صدرا در واکنش به سخنان روز گذشته رئیس جمهور در جشنواره فارابی گفت: خدمت بزرگ آقای روحانی به علوم انسانی در ایران، این است که سکوت کنند.
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۷
نقد علمی بر موضوع نقدپذیری پیامبر (ص)، ائمه (ع) و، ولی فقیه
در نامه‌ای به رئیس جمهور مطرح شد
پیامبر اکرم (ص)، چون معصوم و دارای عصمت مطلق است فرقی بین وحی نازل شده و بقیه گفتار و رفتار ایشان نیست و کل سخنان حضرت برگرفته از الهام و تعلیم الهی است.
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
تمدید ثبت‌نام پذیرش مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)
پذیرش طلاب در مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) در مقطع کارشناسی سال ۹۷ - ۹۸ تا پنجم بهمن ماه تمدید شد.
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵
هرمسجد یک جهیزیه میدهد!
سرپرست معاونت فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد از اعزام کاروان جهیزیه طرح «هر مسجد یک جهیزیه» به سمت مساجدِ مجری این طرح خبر داد و گفت: قریب به ۱۲۰ جهیزیه دوشنبه به سمت خانه نوعروسان خواهد رفت.
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
«فانوس» فراخوان داد
فراخوان دومین جشنواره ملی «فانوس» منتشر شد و زمان ارسال آثار و تکمیل فرم ثبت‌نام در سایت این جشنواره تا ۲۵ اسفند در نظرگرفته شده است.
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
رئیس‌جمهور به جای سخنان بی‌پایه تاریخی در خصوص عملکردش پاسخگو باشد!
حامد کاشانی:
یک پژوهشگر تاریخ اسلام با انتقاد از مواضع اخیر حسن روحانی گفت: خود ایشان می‌داند سخنانشان تا چه حد پایه و اساس دارد و از رئیس‌جمهور می‌خواهم کمی برایمان از برجامی که بنا بود آب خوردن ما را هم درست کند، خبر بدهند!
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
در دیدار شورای علمی کنگره شیخ عبدالحسین تهرانی با علما چه گذشت؟
اعضای شورای علمی کنگره ملی شیخ عبدالحسین تهرانی با هدف بهره‌مندی شایسته از نقطه نظرات برخی علما درباره شیخ عبدالحسین تهرانی به دیدار تنی چند از علمای قم رفتند.
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲
حدیث امام علی (ع) درباره هدیه دادن
اهمیت حدیث در میان مسلمانان از آن روست که از منابع اصلی استنباط احکام در فقه و عقاید در علم کلام محسوب می‌شود. همچنین احادیث از منابع اولیه پژوهش‌های تاریخی است.
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶
راهکاری قرآنی برای کنترل خشم
حجت الاسلام والمسلمین شاهرودی درباره اعمالی که در آرامش فرد موثر است توضیح داد: خواندن نماز نقش زیادی در آرامش افراد دارد. اگر انسان در زندگی بداند باید توجهش همیشه به خدا باشد، ذهنش متمرکز باشد و نماز را با توجه بخواند تأثیر زیادی در ایجاد آرامش دارد همچنین قرائت قرآن در آرامش فردی تأثیر دارد.
۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
راه‌اندازی دانشگاه عظیم مهدویت در آینده‌ای نزدیک
قائم‌مقام بنیاد مهدویت خبر داد
قائم‌مقام بنیاد مهدویت از راه‌اندازی دانشگاه عظیم مهدویت در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: ساختمان دانشگاه با دو هزار مترمربع زیربنا از ابتدای سال 97 در استان فارس راه‌اندازی می‌شود.
۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
حجت‌الاسلام قرائتی: برای چه‌چیزهایی باید خوشحال و ناراحت شویم؟
حجت‌الاسلام قرائتی در کتاب «خنده و گریه» با نگارشی روان در مورد شاد بودن فرد مسلمان و اینکه چگونه شاد باشیم و چطور بخندیم که خنده حرام نباشد، موضوعاتی از ائمه معصومین(ع) و نقل کرده است.
قبلی۲بعدی