۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
کنگره ملی شیخ عبدالحسین تهرانی به کار خود پایان می‌دهد
با حضور دادستان کل کشور و چهره‌های فرهنگی، هنری؛
مراسم اختتامیه شیخ عبدالحسین تهرانی به همراه رونمایی از کتاب‌های خطی در وصف شیخ عبدالحسین تهرانی در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‎شود.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۲
مسؤولان وظیفه دارند نسبت به رفع مشکلات مردم اهتمام داشته باشند/ مردم درگیر گرانی و مشکلات اقتصادی هستند
آیت‌الله نوری همدانی:
آیت‌الله نوری همدانی در دیدار با پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت الیگودرز گفت: مسؤولان وظیفه دارند نسبت به رفع مشکلات مردم که در راستای حفظ انقلاب تلاش کردند اهتمام داشته باشند، زیرا امروزه مردم درگیر گرانی و مشکلات اقتصادی هستند.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲
خواب حضرت‌ام‌البنین(س) چگونه تعبیر شد؟
همزمان با وفات حضرت ام‌البنین (س)، شما می‌توانید، ماجرای خواب این حضرت و سرانجام ازدواجشان با امیر المومنین (ع) را در اینجا بخوانید.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
خواب حضرت ام البنین (س) چگونه تعبیر شد؟ / مروری بر روند ازدواجی پر خیر و برکت با امیرالمومنین(ع)
به مناسبت سالگرد وفات بانوی وفادار اسلام
همزمان با وفات حضرت ام‌البنین (س)، شما می‌توانید، ماجرای خواب این حضرت و سرانجام ازدواجشان با امیر المومنین (ع) را در اینجا بخوانید.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
مداحان از رقابت‌های ناسالم و دنیا پرستی بپرهیزند
حاج منصور ارضی:
ارضی گفت: تمامی نوکران دستگاه امام حسین (ع) در مرتبه بالایی قرار دارند، پس نباید برای ارتقا جایگاه خود در جامعه به رقابت ناسالم و تخریب مداح‌های دیگر پرداخت.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
هفدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم برگزار شد
هفدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد و سازمان اوقاف صبح امروز ۱۰ اسفند برگزار شد.
۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۷
نگرش متفاوت آیت الله سبحانی در باب وضعیت علوم انسانى اسلامى/ شاید ایراد از متولیان امور است که مى‌خواهند همان روش سابق ادامه یابد
آیت الله سبحانی در باب وضعیت علوم اسلامی گفت: شاید ایراد در متولیان امور است که به دلایلى علاقه به این موضوع ندارند و مى‌خواهند همان روش سابق ادامه یابد.
۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
دلجویی مسئول سازمان اوقاف از آقای بازیگر + عکس
رییس اداره اوقاف شهرری با دعوت از ارژنگ امیرفضلی که اخیرا با انتشار پستی در فضای مجازی نسبت به آسیب رسیدن به مزار پدرش در جریان تخریب قبور امامزاده عبدالله معترض شده بود، از او دلجویی کرد و توضیحاتی را ارائه داد.
۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵
حاج منصور ارضی: حدادیان پایان راه نوکری امام حسین(ع) است
مداح پیشکسوت اهل بیت (علیهم السلام) گفت: مبنای هیأت داری و فعالیت در دستگاه اهل بیت(علیهم السلام) باید بر اساس اخلاص باشد و اینگونه است که مخاطبان، اثر مثبتی از مجالس مذهبی می گیرند.
۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
نشانی 475 مرکز آزمون شفاهی حفظ و مفاهیم قرآن اعلام شد
آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در بخش شفاهی ویژه نوجوانان 12 تا 18 اسفندماه در 475 حوزه امتحانی استان‌های مختلف کشور برگزار می‌شود.
۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
نخستین جایزه کتاب سال نهج‌البلاغه برگزار می‌شود
معاون قرآن و عترت ارشاد در بازدید از مؤسسه خانه کتاب، از برگزاری نخستین جایزه کتاب سال نهج‌البلاغه با همکاری این مؤسسه در سال آینده خبر داد.
۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶
همایش بین‌المللی «امام رضا(ع) و گفت‌وگوی ادیان» آغاز به کار کرد
نخستین همایش بین‌المللی امام رضا(ع) و گفتگوی ادیان آذر ماه سال آینده با حضور علما و اندیشمندان ادیان مختلف به میزبانی آستان قدس رضوی در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
قبلی۴بعدی