۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
کتاب «رویکرد شناختی در تحلیل اقتصاد اسلامی» منتشر شد
توسط سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی:
حجت الاسلام و المسلمین علی‌اصغر هادوی‌نیا کتاب «رویکرد شناختی در تحلیل اقتصاد اسلامی» را نوشته و سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ اسلامی آن را روانه بازار نشر کرده است.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
کتاب «میراث روم» نقد می‌شود
روز سه شنبه ۲۵ مهر در مرکز فرهنگی شهر کتاب «میراث روم» نقد می‌شود.
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
نویسنده کتاب «لشگر خوبان» به اظهارات ترامپ واکنش نشان داد
معصومه سپهری؛
نویسنده کتاب «لشکر خوبان» با انتشار تصویری از شهید طهرانی مقدم در کوران جنگ، به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا واکنش نشان داد.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱
نشست ادبیات پایداری درآلمان/ضعف در معرفی ادبیات دفاع مقدس به دنیا
غرفه ایران در نمایشگاه فرانکفورت آغاز به کار کرد
در نخستین روز از نمایشگاه کتاب فرانکفورت و در نیمه اول برگزاری مراسم‌های روز نخست نشست ادبیات پایداری در محل غرفه ایران برگزار شد.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۶
هر ایرانی یک کرسی اندیشه ورزی است
نویسنده کتاب اندیشه ورزی رنگین‌تر از یک انقلاب:
سید محمود کمال آرا گفت: اهیمت رقص قلم برای پدید آمدن این مجموعه زمانی در من کلید خورد که یافتم تقویت فرهنگ تفکر در جامعه می‌تواند از وجود یک انقلاب یا یک دگرگونی اجتماعی هم رنگین‌تر باشد. شعار عملیاتی این کتاب «هر ایرانی یک کرسی اندیشه ورزی است.»
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
عرضه بیش از ۱۰۰۰ عنوان کتاب الکترونیک مقاومت
انتشارات سوره مهر عرضه کرده است:
انتشارات سوره مهر تاکنون بیش از ۱۰۰۰ عنوان کتاب در حوزه ادبیات و هنر انقلاب اسلامی در قالب نسخه الکترونیک برای مخاطبان و علاقه‌مندان به و مقاومت عرضه کرده است.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
کتاب «سربازان نیار» در اردبیل رونمایی می‌شود
با حضور رییس حوزه هنری:
مراسم رونمایی کتاب ««سربازان نیار» خاطرات کلام‌اله اکبرزاده نوشته ساسان ناطق، ساعت ۱۸ دوشنبه بیست‌وچهارم مهرماه در سالن مقدس اردبیلی محله نِیار واقع در شهر اردبیل رونمایی می‌شود.
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
آغاز برنامه‌های هفته کتاب از بوشهر
در دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری هفته کتاب، مقرر شد برنامه‌های این مناسبت از استان بوشهر، سومین پایتخت کتاب ایران آغاز شود.
۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
یک رمان سیاسی کتاب سال ۲۰۱۷ شد
رمان «پایتخت» نوشته روبرت مِناسه، نویسنده اتریشی که به مسائل سیاسی در شهر بروکسل، پایتخت اتحادیه اروپا می‌پردازد به عنوان برترین رمان آلمانی‌زبان سال ۲۰۱۷ میلادی انتخاب شد.
۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷
گریز رمان «نشانی روی آب و رِدِّ کبوترها» به فتنه ۸۸
رمان «نشانی روی آب و رِدِّ کبوترها» ماجرای خود را در دل حوادث مهم تاریخ معاصر از جمله انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و فتنه روز عاشورای سال ۱۳۸۸، روایت می‌کند.
۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
کتاب «فانوس حرم» منتشر شد
با روایت زندگی شهید فانوسی؛
کتاب «فانوس حرم» با محوریت زندگی شهید مدافع حرم محسن فانوسی از شهدای مدافع حرم توسط گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی منتشر و راهی بازار نشر شد.
۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹
شیعیان بحرین ۱۵ هزار نسخه از آثار مذهبی «انتشارات براق» را خریدند
انتشارات «براق» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب بحرین موفق شد بیش از ۱۵ هزار نسخه از آثار خود را که اکثر آن‌ها مذهبی هستند به شیعیان کشور بحرین و عربستان بفروشد.
قبلی۵بعدی