۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳
لاتاری بهترین فیلم من است
مهدویان:
مهدویان گفت: اتفاقاً لاتاری فیلمی است که در خود من شکل گرفت. در کنار دوستان و با مشورت آن‌ها طرح آن آماده شد و داستان آن را نوشتیم.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
آغاز نمایش «پاپ» در سینماها
دومین ساخته‌ی بلند سینمایی احسان عبدی‌پور بعد از فیلم تحسین شده «تنهای تنهای تنها» از دوشنبه۲۸ اسفند در گروه «هنر و تجربه» اکران می‌شود.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
خاطره جالب رضا عطاران از خوابیدن لوون
مراسم یادبود لوون هفتوان، هنرمند تازه در گذشته تئاتر، سینما و تلویزیون عصر روز جمعه ۲۵ اسفند ماه، با حضور جمع کثیری از هنرمندان و هنردوستان برگزار شد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵
نتیجه عجیب مقایسه فروش فیلم‌های اکران نوروزی در دو سال گذشته ! + جدول
فیلم‌های اکران نوروزی امسال ۲ روز زودتر از فیلم‌های سال گذشته به نمایش درآمد و فروش فیلم‌ها در اولین روز اکران با توجه به عدم افزایش قیمت بلیت با کاهش نسبت به سال گذشته مواجه شد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
نخستین حضور یک امام‌جمعه در سالن تئاتر! + عکس
حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با حضور در تئاتر شهر تبریز به تماشای نمایش "گوشهایم را بشنو" نشست.
۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳
چهارمین دوره جشنواره عمار در غزه با پیام پدر شهید احمدی روشن افتتاح شد
چهارمین دوره اکران‌‌های جشنواره مردمی فیلم عمار در غزه فلسطین، با پیام ویدیویی پدر شهید مصطفی احمدی روشن برای مردم در محاصره غزه، کار خود را شروع کرد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
جزئیات نظام نامه اکران سراسری/ از تعطیلی سینما در صبح‌ها تا محدود شدن سانس فوق العاده
براساس نظام نامه اکران سراسری که به تصویی رئیس سازمان سینمایی رسیده است محاسبه فروش فیلم‌ها از سانس ۱۲:۰۰ و ۱۳:۰۰ در نظر گرفته شده است.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۴
آغاز ثبت نام جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان
ثبت نام آثار متقاضی در سامانه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان آغاز شد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷
بازتاب بین‌المللی فیلم جدید حاتمی‌کیا در رسانه‌های کانادا
فیلم «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا به سه زبان عربی، انگلیسی و روسی آماده شده است و رسانه‌های معتبر خارجی درباره فیلم مطالبی را منتشر کردند.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
۸۴ هزار دقیقه فیلم برای پخش در نوروز دوبله شد
مدیر دوبلاژ سیما گفت: از اوایل بهمن ماه 29 مدیر دوبلاژ،120گوینده و 20مترجم کار دوبله فیلم، انیمیشن و مستندهای ویژه نوروز را آغاز کرده اند و براساس آمار حدود 84000 دقیقه دوبله و در اختیار شبکه ها قرار داده شده است.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷
انتقاد شدید سوپراستار هالیوود از ترامپ
رابرت دنیرو در تجمع «صندوق کمک‌های خیریه» که سازمانی برای تحصیل کودکان بی‌بضاعت است به انتقاد شدید از رییس‌جمهور آمریکا پرداخت.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
اعمال تغییر قیمت بلیت سینماها از اول فروردین
با توجه به افزایش قیمت‌ حامل‌های انرژی و تولید در سینمای ایران بلیت سینماها مانند دو سال گذشته در سالن‌های مدرن افزایش خواهد داشت.
قبلی۲بعدی