۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
به علت کم کاری دستگاه‌ها بازار عراق در دست ایران نیست
سعید جلیلی در جمع صادرکنندگان محصولات غیر نفتی
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه گسترش روابط خارجی اقتصادی با همسایگان تحریم‌ها را بی‌اثر می‌کند، گفت: برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها لازم است امکانات و ظرفیت‌های عظیم صادراتی خود را به خوبی بشناسیم.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
عکس/ حضور ظریف در مراسم ختم پدر سخنگوی وزارت خارجه
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در مراسم یادبود ترحیم پدر بهرام قاسمی سخنگوی دستگاه دیپلماسی حضور یافت.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
بازگشت ناطق به بدنه اصولگرایان بازی «خبرنگاران و اصلاح طلبان» است
ترقی عضو حزب موتلفه:
حمیدرضا ترقی، عضو حزب موتلفه می‌گوید بازگشت ناطق نوری به بدنه اصولگرایان را بازی «خبرنگاران و اصلاح‌طلبان» می‌داند و می‌گوید خود ناطق‌نوری باید در این‌باره اظهارنظر رسمی کند و نه دیگران.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
نامه توکلی به نوبخت درباره رانتخواری در سازمان برنامه و بودجه
رئیس سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت در نامه‌ای به رئیس سازمان برنامه به اختصاص رانت سازمان برنامه و بودجه به یک شرکت در کشور به شکل انحصاری اعتراض کرد.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
محمد هاشمی: اصلاح طلبان شریک دولت روحانی هستند
فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره نوع گرایش سیاسی رئیس‌جمهور در ۴ سال آینده گفت: انتظار ندارم روحانی کاملا به سمت یک طیف حرکت کند.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶
سیاسی کاری برای فرار از پاسخگویی/ از بلایای طبیعی تا مفاسد اقتصادی
یکی از آفت‌های مهم در برخورد با حوادث و رویدادهای تاسف بار از زلزله گرفته تا آتش‌سوزی و همچنین پرونده‌های قضایی آفت سیاسی‌کاری و سیاسی خوانی این رویداد‌ها و پرونده‌ها است.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۱
مواضع روحانی و جهانگیری یعنی اینکه جنجال علیه مسکن مهر، یک سناریو بود
فضاسازی دولتمردان علیه مسکن مهر به بهانه زلزله، اشتباهی از سر شتابزدگی نبود، بلکه تصمیم برای بهره‌برداری سیاسی توام با بی‌انصافی بود.
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۹
سرمقاله کیهان درباره تروریسم نیابتی و زلزله کرمانشاه
بلافاصله بعد از زلزله کرمانشاه دو حرکت در قبال این مصیبت بزرگ شکل گرفت؛ یک حرکت، بسیج مسئولانه نهاد‌ها و مردم برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان بود و حرکت دوم، اما رویکرد نامسئولانه‌ای بود که کوشید این مصیبت را دستمایه موج‌سواری‌های سیاسی و فراتر از آن، ضد امنیت ملی قرار دهد.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
مراسم نخستین سالگرد درگذشت حسن شایانفر برگزاری می‌شود
مراسم نخستین سالگرد درگذشت مدیر سابق دفتر پژوهش‌های روزنامه کیهان، فردا در باشگاه برق تهران واقع در میدان شهدا برگزار می‌شود.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
انقلابی گری خانواده کرمانشاهی وسط زلزله +عکس
در تصویر منتشر شده از یکی مناطق زلزله زده در غرب کشور، یک خانواده حادثه دیده اسباب و وسایل ضروری خانه خود را از خانه ویرانه شده بیرون آورده و در گوشه ای چیده اند.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
بالاگرفتن اختلاف بین اصلاح طلبان و دولت/ انتقادات گسترده تاجرنیا خطاب به روحانی
علی تاجرنیا نماینده اصلاح طلب مجلس در گفتگو با پایگاه جماران به سئوالاتی در رابطه با اقدامات و فعالیت های حسن روحانی در ماه های اخیر و پس از انتخابات خردادماه پاسخ داد.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
ذبح کردن اخلاق پای منافع حزبی/ اینجا دیگر همه با هم نیستیم!
الان که بخشى از کشور دچار بلاى طبیعى شده و از قضا رئیس‌جمهور هم رئیس‌جمهور «خودشان» است و شهردار هم شهردار «خودشان» است حالا زهرشان را کجا بریزند که خدا را خوش بیاید؟ مسکن‌مهر!
قبلی۳بعدی