۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۶
دشمنان نظام و انقلاب مواظب باشند که پای خود را از گلیم‌شان دراز نکنند
هشدار جانشین سردار قاسم سلیمانی:
سردار قاآنی جانشین فرمانده سپاه قدس با تاکید بر اینکه دشمنان نظام و انقلاب مواظب باشند که پای خود را از گلیم‌شان دراز نکنند، گفت: ‌جنگ سوریه را خود آمریکا راه انداخت و 4 هزار سلاح وارد سوریه کرد.
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹
سردار جلالی: دشمن از طریق تلگرام دنبال براندازی نظام بود
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: دشمنان در ابتدا فقط به دنبال فراخوان مردم بودند و قرار بود پس از آن همه مخالفان را مسلح کرده و آنگاه به دنبال براندازی نظام باشند و در این میان تلگرام وظایف خود را به نحو احسن انجام می‌داد.
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
کاش آن نادان بجای پرچم ایران من را ۱۰ بار آتش می‌زد/ هجمه‌های نادانان در داخل و خارج به رئیس قوه قضائیه بخاطر دفاع ایشان از نظام است
سرلشکر قاسم سلیمانی:
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: من وقتی صحنه نابخردانه آن نادان در آتش‌زدن پرچم ایران را دیدم خیلی دلم سوخت؛ گفتم‌ای کاش به‌جای پرچم من را (نه تصویر من را) بلکه من را ده بار آتش می‌زدند.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
در موضوع برنامه‌های موشکی هیچ بحثی با کشور‌های اروپایی نداریم
امیر حاتمی:
وزیر دفاع در رابطه با اینکه قرار است بین ایران آلمان، فرانسه و انگلیس خارج از فضای برجام مذاکراتی در حوزه موشکی انجام شود، گفت: راجع به برنامه موشکی ما هیچ بحثی نداشتیم و بنا هم نداریم بحثی کنیم.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
دلم برای مردم آمریکا می‌سوزد که گرفتار رییس جمهوری احمق شده اند
سردار غیب پرور:
رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به فتنه‌های اخیر و خواب پریشان دولت مستکبر امریکا گفت: دلم برای مردم امریکا می‌سوزد که گرفتار رییس جمهوری احمق شده است.
۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
بومی سازی تجهیزات اولویت‌های نیرو‌های مسلح است
سردار عبداللهی:
معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح، گفت: ما روش های خود را باید متناسب با شرایط جغرافیایی، تهدیدها و فرهنگ ملی پایه ریزی نماییم چرا که اولویت در نیروهای مسلح، بومی سازی تجهیزات است.
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۵
آقای روحانی نپسندید که ملت ایران به بردگی برود! / شما به پاسداری از عزّت و منافع ملت ایران قسم خورده‌اید
نامه سردار نقدی به رئیس جمهور درباره مدیریت بومی فضای مجازی:
سردار نقدی در نامه‌ای به رئیس جمهور درباره مدیریت بومی فضای مجازی، نوشت: همین امروز راه را بر ظرفیت‎های بی‎شمار داخلی باز کنید و آن‎ها را جایگزین اجانب نمایید که فردا دیر است. نپسندید که ملت ایران به بردگی برود! شما به پاسداری از عزّت و منافع ملت ایران قسم خورده اید.
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۷
فتنه در فضای مجازی یکی از راه‌های جدید استکبار جهانی/ نیروهای مسلح انگشتانشان روی ماشه سلاح‌هایشان است
حجت‌الاسلام محمد حسنی در تیپ ۴۵ نیروی مخصوص ارتش:
رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: فتنه در فضای مجازی یکی از راه‌های جدید استکبار جهانی است که این روزها در این حوزه سرمایه زیادی صرف کرده و باید مراقب بود که در این فضا فریب دشمن را نخوریم.
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۳
آخرین خبر از ماجرای صدای مهیب در شهر کرمانشاه
یک منبع مطلع و عالی‌رتبه نظامی ارتباط شنیده‌شدن صدای مهیب در شهر کرمانشاه با سپاه و نیروهای مسلح را تکذیب کرد.
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰
سردار سلامی: دشمن برای سیطره به دنبال مذاکره می‌آید
جانشین فرمانده کل سپاه می‌گوید: دشمن وقتی به دنبال مذاکره است در واقع به جای تعامل به دنبال تقابل است و برای سیطره به دنبال مذاکره می‌آید.
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۱
توسعه همکاری‌های دفاعی ایران و پاکستان زمینه ساز ثبات منطقه است
امیر حاتمی در دیدار با وزیر تولیدات دفاعی پاکستان:
وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح با بیان اینکه ایران بر توسعه روابط با پاکستان تاکید دارد، گفت: توسعه همکاری‌های دفاعی میان ایران و پاکستان زمینه ساز تحکیم امنیت و ثبات منطقه است.
۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۳
در حوزه دفاعی و نظامی کوچکترین مشکلی نداریم/ نوکرصفتی شاه تا حدی بود که برای تغییر رئیس دانشگاه تهران از سفیر آمریکا اجازه می‌گرفت
سردار غیب پرور:
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در حوزه دفاعی و نظامی کوچکترین مشکلی نداریم و آمریکا نیز به توان دفاعی ما کاملاً آگاه است که اگر کوچکترین ضعفی می‌دید حتماً به کشور حمله می‌کرد.
قبلی۲بعدی