۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
پارلمان‌ها موظف به قانونگذاری درحوزه مبارزه با تروریسم می شوند
امیرعبداللهیان در جمع خبرنگاران:
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: در بیانیه این اجلاس پارلمان‌ها ملزم به قانونگذاری قوی و موثر در مبارزه با تروریسم خواهند شد.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
آمریکا منطقه را تبدیل به انبار باروت کرده است
ظریف در جمع خبرنگاران:
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: آمریکایی‌ها منطقه ما را تبدیل به انبار باروت کرده اند که نشان‌دهنده سیاست خطرناک آن‌ها در منطقه است.
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
درخواست تشکیل نشست شورای امنیت با موضوع ایران از سوی اروپا چراغ‌سبز به آمریکائی‌هاست
فضائلی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
یک کارشناس مسائل هسته‌ای گفت: شاید اروپا برای آنکه فشار‌های آمریکا مبنی بر آنچه وزیر امور خارجه این کشور چند روز پیش مدعی شده بود ایران به موشکهای دوزبرد دست یافته است درخواست تشکیل نشست شورای امنیت با موضوع ایران را داده است.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۸
پایمردی هیات ایرانی شرکت کننده در اجلاس اوپک نتیجه داد
غریب آبادی:
سفیر ایران نزد دفتر سازمان ملل متحد در وین گفت: پایمردی هیات ایرانی شرکت کننده در اجلاس اوپک نتیجه داد و اعضای این سازمان با کاهش سهمیه تولید برای اعضا و معاف کردن کشورمان از این کاهش تولید موافقت کردند.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۰
غریب آبادی معاون اول کمیسیون مواد مخدر سازمان ملل شد
کاظم غریب آبادی نماینده دائم ایران در سازمان‌های بین المللی در وین برای یک سال معاون اول و رئیس کمیته عمومی کمیسیون مواد مخدر سازمان ملل شد.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۸
تحریم‌های غیرقانونی عاملی مخرب برای پیشرفت جوامع در حوزه علم و فناوری است
ظریف در دیدار با مدیر کل سازمان جهانی مالکیت معنوی:
وزیر امور خارجه گفت: اقدامات قهری یکجانبه و تحریم‌های غیرقانونی عاملی مخرب برای توسعه و پیشرفت جوامع در حوزه علم و فناوری است.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۶
وزارت خارجه، حادثه تروریستی چابهار را محکوم کرد
بهرام قاسمی:
سخنگوی وزارت خارجه ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی امروز در چابهار گفت: قطعا مرگ طلبان تحت فرمان کانون‌های شناخته شده، بزودی تاوان سختی برای ارتکاب این جنایت خواهند پرداخت.
۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
SPV به گفته مقامات اروپایی در حال نهایی شدن است
صالحی در جمع خبرنگاران:
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: اروپایی‌ها مدتی است متعهد شده اند تا برای جبران خلا به وجود آمده در برجام، مکانیسمی را ایجاد کنند تا بهره مندی ایران از شرایط اقتصادی برجام محقق بشود. یکی از طرح‌های آن‌ها مطرح کردن spv بوده است که این پیشنهاد به گفته مقامات اروپایی در حال نهایی شدن است.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹
توضیحات وزارت خارجه درباره یک خبر
روابط عمومی وزارت امور خارجه درباره انتشار نامه وزیر محترم امور خارجه به وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص انتقال فرزندان یکی از کارکنان این وزارتخانه به دانشگاه‌های داخلی توضیحاتی ارائه نمود.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
نمایندگان در موضوع استیضاح ظریف به تکلیف عمل می‌کنند/ ظریف مانند روحانی از توهین به منتقدین جواب خواهد گرفت
بیگی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: استیضاح کنند معتقدند فارغ از نتیجه باید به تکلیف خود عمل کنند تکلیفی که مسئولیت آن را ملت ایران به دوش ما گذاشته اند.
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۷
مسئولیت انتشار اخبار و تصاویرحوادث  در ایران با چه نهادی است؟/ جای خالی رسانه ها در انسجام و وحدت ملی
گزارش؛
اتفاقات تروریستی رخ داده در نقاط مختلف جهان و شیوه انتشار اخبار و به ویژه تصاویر آن سبب شد تا در مقایسه‌ای مصداقی حادثه تروریستی اهواز و حادثه آتش سوزی در جنگلهای کالیفرنیا را مورد بررسی قرار داده و به تفاوتهای فاحشی دست پیدا کنیم.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۰
سند ظریف از اعتراف آمریکایی‌ها به ممنوع نبودن آزمایش‌های موشکی ایران
وزیر خارجه ایران روز سه‌شنبه در توئیتر به بیانیه «برایان هوک»، نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران درباره قطعنامه تأییدکننده توافق هسته‌ای برجام واکنش نشان داد.
قبلی۲بعدی