۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۷
اعتراف به دروغ بودن تبلیغات غرب درباره اغتشاش در ایران
با وجود حمایت گسترده مقامات اروپایی و آمریکایی از اغتشاشگران در ایران و بزرگ‌نمایی آنها توسط رسانه‌های غربی، مشاور فدریکا موگرینی تصریح کرد: واقعیت ایران برخلاف تبلیغ رسانه‌ها بود.
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۸
چرا تکاوران ایرانی هنوز بر عرشه سانچی عملیات نکرده‌اند؟
سخنگوی کمیته اضطرار نفت کش سانچی گفت: دمای داخل سانچی هنوز بسیار بالاست و علاوه بر دما باید هماهنگی‌هایی میان تیم عملیات ایرانی و چینی ایجاد شود.
۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۳
عناوین روزنامه‌های سیاسی ۲۴ دی ۹۶/ لگد آمریکا به تقریباً هیچ +تصاویر
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی یکشنبه ۲۴ دی ۹۶ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
آخرین وضعیت ۲ جسد ایرانی حادثه نفت‌کش
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به عنوان مسئول کمیته ویژه رسیدگی به حادثه نفت‌کش ایرانی به چین سفر کرده گفت: جنازه ۲ نفر از افراد ایرانی که در این نفت‌کش پیدا شدند به سمت شانگ‌های منتقل شده تا از طریق آزمایش DNA شناسایی شوند.
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰
بزک بی‌شرمانه آمریکا و برجام با اتهام‌زنی به منتقدان
نگاهی به دیروزنامه‌های زنجیره‌ای
روزنامه شرق سرمقاله خود را به موضوع برجام اختصاص داده بود، اما نکته قابل تامل در این نوشته به‌کارگیری گونه‌ای تازه از شیوه‌های بزک برجام به همراه اتهام‌زنی به منتقدان بود.
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۱
علی مطهری: معترضان سال 88 دنبال براندازی نظام نبودند!
علی مطهری می‌گوید معترضان سال 88 برانداز نبودند و اگر در جایی خطایی می‌بینیم، باید وارد شویم، نامه آیت‌الله هاشمی به رهبری در سال 88 نیز از همین رو است.
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۶
مهم‌ترین رویداد‌های خبری امروز در ایران و جهان
سفر ربیعی رییس کمیته ویژه رسیدگی به وضعیت نفتکش حادثه دیده سانچی چین، نشست اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی و گشایش اتاق فردوسی شناسی در دانشکده دولتی بانوان لاهور از مهم ترین رویدادهای امروز (شنبه) ایران و جهان است.
۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۱
عناوین روزنامه‌های سیاسی ۲۳ دی ۹۶/ تمدید برجام با تهدید و تحریم تازه +تصاویر
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی شنبه ۲۲ دی ۹۶ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
آیت‌الله دری نجف‌آبادی:
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه "مدیریت تلفنی" صنعت این استان را به نابودی کشانده است گفت: جلوی مخارج غیرمنطقی و ریخت و پاش ها در کشور گرفته شود.
۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴
مدل رفتار رهبر انقلاب در دوران تبعید؛ الگوی امروز نیروهای انقلابی
جلیلی مطرح کرد
سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت چندی قبل ضمن حضور در شهرستان ایرانشهر از بیت رهبر انقلاب در دوره تبعید در این شهرستان بازدید و سخنرانی کرد.
۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰
این همه انفعال و عقب نشینی مجلس به نفع مردم نیست/ مسئولان وعده‎های الکی به مردم ندهند
حجت‌الاسلام صدیقی در خطبه‌های نمازجمعه:
امام جمعه موقت تهران گفت: مجلس باید موقعیت حساس کنونی کشور را درک کند. تا این حد عقب‌نشینی و انفعال نه به نفع خودشان است و نه به نفع مردم و مملکت.
۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
دیتاسنتر تلگرام در زمره مراکز فوق سری و امنیتی وابسته به دولت آمریکا / چرا موسس تلگرام با پول‌های نقد خود از روسیه گریخت و به آمریکا پناه برد؟
طراحان فتنه‌ی در نطفه خفه شده زمستان ۹۶ در اجرای پروژه جنایتکارانه خود علیه ملت ایران، حساب ویژه‌ای بر روی شبکه‌های اجتماعی بویژه تلگرام کرده بودند.
قبلی۴بعدی