۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۴
مردم تهران در اغتشاشات اخیر امتحان خوبی پس دادند
نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری:
معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری گفت: مردم تهران در اغتشاشات اخیر امتحان خوبی پس دادند و صف خود را از فتنه گران جدا کردند.
۰۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷
چرا جایگاه یونسی نزد روحانی تنزل پیدا کرد؟ / سقوط از دستیاری به مشاور شدن
علی یونسی در ٤ سال اول گهگاه با اظهاراتش جنجال رسانه‌ای می‌آفرید، اما جز تبریک به مناسبت آغاز سال نوی اقلیت‌های دینی و همچنین دیدار‌های گاه و بیگاه با روحانیون مذهبی یا بزرگان اقوام چیز بیشتری در این سمت از خود به یادگار نگذاشت.
۰۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳
ابقای معاون پارلمانی و تلاش اصولگرایانه برای سران فتنه! / چرا رئیس جمهور تاکنون با کمیته حصر مجلس دیدار نکرده؟
انتقاد دیگری که معمولا درباره امیری مطرح است، رابطه خوب او با رییس مجلس است؛ حال آنکه اتفاقا این رابطه دوستانه نقطه قوت امیری است و اساسا فردی که قرار است به عنوان معاون پارلمانی ریاست‌جمهوری، رابط دولت و مجلس باشد
۰۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵
کنایه صادق زیبا کلام به سه تفنگدار روحانی
زیباکلام گفت: نمی‌دانم که آقای جهانگیری در دولت دوم آقای روحانی چقدر نقش دارد، اما به هر میزان که احساس نزدیکی فکری بیشتری با آقای جهانگیری می‌رسم، با آقایان نوبخت، نهاوندیان و واعظی، احساس نزدیکی در اندیشه و عمل ندارم.
۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
عزت و عظمت مسلمانان در گرو جهاد است/ آمریکا و انگلیس جایگاه فعلی رژیم صهیونیستی را ایجاد کردند
آیت‌الله نوری‌همدانی:
یکی از مراجع عظام تقلید با بیان اینکه خداوند جهاد را برای عزت مسلمانان قرار داده است، گفت: آمریکا قصد داشت مسجدالاقصی را از فلسطینیان بگیرد و به رژیم صهیونیستی دهد در حالی که این رژیم حتی یک وجب خاک ندارد.
۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴
نجفی: ۳ ماه است جایی نرفته‌ام/آقای شهردار! سئول و مشهد سفر نیست؟+عکس
صرفاً‌ جهت اطلاع آقای خیابان بهشت
شهردار تهران می‌گوید در ۳ ماه گذشته به خارج از کشور نرفته و ۳ ماهی است که به مشهد هم نرفته است. این در حالی است که شهردار تهران در پاییز امسال به سئول و همچنین مشهد مقدس سفر کرده است.
۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
ماجرای گریه امام (ره) از عزل آیت الله منتظری
خاطره منتشر نشده از مرحوم سید رحیم میریان از امام خمینی (ره) در ماجرای عزل منتظری منتشر شد.
۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
دیپلماسی فعال بر فراز آسمان ریاض/ باید مراقب عربستان زخم خورده بود
توان عربستان در بحران آفرینی نباید دست کم گرفته شود. سعودی‌ها با از دست دادن مهره‌ای در یمن، ممکن است بازی به مراتب خطرناک تری را شروع کنند و هزینه‌های حضور منطقه‌ای ایران و متحدانش را بالاتر ببرند.
۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۲
حاشیه حضور بدون حجاب یانگوم در سفارت ایران/ سفارت جزئی از خاک ایران است
اکنون که تصاویر بدون حجاب یانگوم درکنار پرچم ایران در سفارت ایران منتشر شده، شاید زمان مناسبی باشد که به مسئولان متولی گوشزد کنیم که عزت و اقتدار ملی در گرو این است که ابتدا قوانین کشور از سوی مقامات ما رعایت شوند.
۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
تحلیل شاذ نماینده اصلاح طلب از حوادث دیروز مجلس/ هر چه پارلمان پرسروصدا و پرتنش باشند جامعه آرامتر می شود!
الیاس حضرتی درباره وقایع دیروز مجلس گفت: هر چقدر كه از سرايت دعوا و تشنج به جامعه جلوگيري كنيم، از آن طرف از بحث و جدل در مجلس بايد استقبال كنيم.
۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
جوانی: بنای بسترسازی برای فشار بیشتر به ایران را دارند/ بخشایش: می‌خواهند به کشوهای عربی بگویند مشکل ایران است نه اسرائیل
تحلیل شوی‌موشکی نیکی‌هیلی در گفت‌و‌گو با کارشناسان
آمریکایی‌ها از مدت‌ها قبل به تحریم‌های موشکی ایران تمرکز کردند و به تمام ابعاد و وضع تحریم‌های موشکی جمهوری اسلامی ایران فکر کردند تا با خیال خام خودشان بتوانند به نوعی فعالیت‌های موشکی جمهوری اسلامی ایران را تحت تاثیر قرار دهند.
۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
کتک اصلی را به دستفروشان چه کسانی می زنند؟
در حال حاضر نیز با توجه به بودجه پیشنهادی و تضعیف طبقات متوسط و روبه پایین در پرداخت عوارض و مالیات و حذف یارانه ها، باید شاهد افزایش معضلات اجتماعی و اقتصادی و سقوط آزاد اقشار مختلف به زیر خط فقر باشیم.
قبلی۴بعدی