۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷
ایجاد ۶ هزار شرکت دانش بنیان در دست بررسی است/ رابطه معنا دار فناوری‌های زیستی با اشتغال
وزیر تعاون مطرح کرد:
وزیرتعاون، کار ورفاه اجتماعی با اشاره به اینکه رابطه معنا دار فناوری‌های زیستی با کاهش فقرواشتغال وجود دارد گفت: بیوتکنولوژی وفناوری‌های زیستی می‌توانند به عنوان مثال در بخش کشاورزی و با مدرن کردن این شغل به افزایش درامد روستایی منجر شود.
۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶
مناطق آزاد دچار سقط جنین شده است
خیلی از کشورهای هم مرز با ما از تکنولوژی های پیشرفته ای برخوردار نیستند بنابراین باید به بعد صادرات توجه شود، البته اصل ایجاد منطقه آزاد اقتصادی مشکلی ندارد اما باید مناطق آزاد جهشی برای ایجاد صادرات باشد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
ماجرای تشنج در بازار رفسنجان چه بود؟/ حضور مامورین مالیات در ساعات غیر اداری!
روز یک شنبه مورخ ۲۵/۶/۹۶ ماموران اداره مالیات در ساعت غیر اداری جهت اخذ شماره حساب و شماره دستگاه کارت خوان بدون ارائه مجوز، وارد بازار شده و فضای بازار را متشج کرده اند.
۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۳
سهام عدالتی‌ها بخوانند/ شماره شبای موسسه نور پذیرفته نیست
برای آن دسته از مشمولانی که شماره شبای خود را از موسسه اعتباری نور دریافت نموده و اقدام به ثبت آن در سامانه سهام عدالت کرده‌اند، در آینده پیامکی از سوی سازمان خصوصی سازی ارسال خواهد شد تا نسبت به ثبت شماره شبای جدید اقدام کنند.
۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۸
دولت با دریافت وام‌های میلیاردی کشور را بدهکار می‌کند/ راه‌حل تحریم بستن پیمان‌های دوجانبه پولی است
شیخی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
شیخی در پاسخ به سوالی در مورد راهکار برون رفت از تحریم پولی خاطرنشان کرد: راه حل اصلی بجای گرفتن وام، بستن پیمان‌های دوجانبه پولی با کشورهای مختلف است.
۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
صادرات پلی‌اتیلن ایران به ویتنام با محدودیت همراه است
مدیر یک شرکت بزرگ تجارت پلی اتیلن ویتنام گفت، محدودیت‌های بانکی، وضعیت نامشخص حمل و نقلی و تفاوت‌ها در ترجیح نوع رزین‌ها در ویتنام می‌تواند چالش‌های پیش روی صادر کنندگان پلی اتیلن ایران به این کشور باشد.
۲۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵
سیف: بحران حساب‌های بانکی ایرانیان در چین برطرف شد
رییس‌کل بانک مرکزی در مورد مشکل ایجادشده برای حساب‌های بانکی ایرانیان در چین گفت: در حال حاضر بحران برطرف شده است، اما انتظار شرایط بهتری داریم به‌طوری که ایرانیان بتوانند با آرامش فعالیت‌های بانکی خود را ادامه دهند.
۲۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
۲۵ درصد آب و منابع آبی کشور بدون منبع درآمدی است
معاون دفتر برنامه‌ریزی کلان آب و آبفا وزارت نیرو:
معاون مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی کلان آب و آبفا وزارت نیرو گفت: در حال حاضر ۲۵ درصد آب و منابع آبی کشور بدون منبع درآمدی است.
۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
انتصاب معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه
با حکم نوبخت مشخص شد
رئیس سازمان برنامه و بودجه در احکام جداگانه معاون امور اقتصادی و مدیر مرکز آموزش و پژوهش این سازمان را منصوب کرد.
۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
دولت دست از خود تعریفی و آمارسازی برنداشته است/ آمار سازی‌ها محرز است
رئیس مرکز تجارت جهانی ایران:
رئیس مرکز تجارت جهانی ایران گفت: تصور ما بر این بود که، چون دولت اول آقای روحانی تازه آغاز به کار کرده دیر یا زود دست از تعریف و تمجید‌ها و آمار سازی‌ها بر خواهد داشت، اما متأسفانه نه تن‌ها این روند به پایان نرسید بلکه روز به روز بیشتر شد.
۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
حجتی پاسخ کلانتری را داد/ محدودیت آب در کشاورزی «حرف مفت» است
سخنان حجتی در دهمین کنگره ملی علوم باغبانی ایران، حاوی نکات مهمی بود که توسط رسانه‌های خاص سانسور شد؛ سخنان او را می‌توان پاسخ به جریانهای شکل‌گرفته در سازمان محیط‌زیست دانست که با هدف محدود کردن کشاورزی ایران، «آب» را بهانه قرار داده‌اند.
۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
این‌بار همه چیز گردن دهه ۴۰ افتاد/ پایه کسری بودجه مزمن دولت‌ها در دهه ۴۰ بنا نهاده شد
دستیار ویژه رییس‌جمهور در امور اقتصادی:
دستیار ویژه اقتصادی رئیس جمهور گفت: پایه کسری بودجه مزمن دولت‌ها در اقتصاد ایران پس از درآمد نفتی و سرمایه گذاری دولت در دهه ۱۳۴۰ شمسی بنا نهاده شد و پس از ان دولت‌ها خود را مقید به بودجه ندانستند.
قبلی۲بعدی