۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۶
کلانتری: هیچ اطلاعاتی در حوزه حیات وحش ندارم/ توان پاسخگویی علمی به مسائل زیست‌محیطی را ندارم
رئیس سازمان محیط زیست با بیان اینکه هیچ اطلاعاتی در حوزه حیات وحش ندارد، گفت: بنده در حوزه مدیریتی فعالیت خواهم کرد، البته هیچ‌گونه توان پاسخگویی علمی مسائل زیست‌محیطی را تا پنج‌درصد هم ندارم.
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰
سهام عدالت به سرنوشت بی سرانجام مسکن مهر دچار می‌شود
یوسفیان ملا:
عضو کمیسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با بیان این که دولت دوازدهم اعتقادی به سهام عدالت ندارد گفت: به نظر می‌رسد سیاست دولت بر این نیست که سهام عدالت را همچون مسکن مهر به سرانجام برساند.
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۸
بررسی نرخ جدید خرید تضمینی گندم در شورای اقتصاد
وزیر جهادکشاورزی خبر داد
وزیر جهادکشاورزی درباره نرخ جدید خرید تضمینی گندم قیمت گفت: ما در مردادماه پیشنهاد خود را به دبیرخانه شورای اقتصاد ارسال کردیم و امیدواریم به موقع بررسی و هرچه سریعتر اعلام شود.
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۴
آغاز طرح هزار روستا؛ هزار تعاونی از مهرماه/ تسری «کاراکارت» به تعاونی‌ها
وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز طرح «هزار روستا؛ هزار تعاونی» از مهرماه امسال تا نیمه دوم سال آتی خبر داد و گفت: قرار است «کارا کارت» را به تعاون نیز تسری دهیم.
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
بازار پوشاک را مفت و مجانی واگذار کردیم
وزیر صنعت:
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه به راحتی بازار پوشاک را واگذار کردیم، گفت: ١٢ میلیارد دلار پوشاک از مبادی قانونی وارد می‌شود، اما حقوق گمرکی نمی‌پردازند.
۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
انتقاد از پنهان کاری دستگاه‌های دولتی/ محرمانه کردن‌ها قانونی نیست
توکلی مطرح کرد
رییس سازمان دیده بان عدالت و شفافیت با انتقاد از پنهان کاری دستگاه‌های دولتی گفت: بیشتر آنچه روی آن مهر محرمانه می‌زنیم، محرمانه نیست و محرمانه کردن آن قانونی نیست چراکه قانون می‌گوید هر موضوعی که موجب حق یا تکلیف مردم شود محرمانه نیست.
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۶
خبری بد برای مسافران خارجی
پرداخت ارز مسافرتی به مسافران خارج از کشور قطع می‌شود.
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۴
۱۰ هزارمیلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد اشتغال به روستائیان پرداخت می‌شود
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور:
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت که ۱۰ هزار میلیارد تومان وام از سوی بانک‌های عامل، کشاورزی، توسعه و تعاون، صندوق‌های کشاورزی و توسعه امید با وثیقه‌های بسیار آسان، برای ایجاد اشتغال در اختیار روستائیان قرار می‌گیرد.
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
سکه طرح جدید ۸۹۰۰ تومان گران شد/ نرخ دلار به ۳۸۷۴ تومان رسید
در پی کاهش نرخ سود سپرده‌های بانکی؛
در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۸۹۰۰ تومان و طرح قدیم با ۵ هزار تومان افزایش مواجه است، اما دلار ثبات نرخ را تجربه می‌کند.
۱۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
خصوصی‌سازی به معنای پرداخت دیون دولت نیست/ از سال 92 تا 95 بیش از یک میلیون شغل ایجاد شده است
کرباسیان:
وزیر اقتصاد گفت: رشد اقتصادی و تک رقمی شدن تورم نشانه تلاش و موفقیت دولت برای تقویت ارزش پول ملی است و سیاست ما حفظ و تقویت این ارزش است.
۰۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
کاهش قیمت انواع سکه/ دلار اندکی گران شد
تحولات بازار سکه و طلا.
در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز پنج شنبه قیمت انواع سکه و ارز با کاهش همراه بوده، اما نرخ دلار افزایشی جزیی داشته و به ۳۸۷۴ تومان رسیده است.
۰۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
اعلام حمایت همه‌جانبه بسیج اصناف از دولت
رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشور مطرح کرد:
رئیس سازمان بسیج اصناف کشور گفت: ما حاضریم همه‌جانبه از دولت حمایت کنیم و دولت هم از اصناف و بازاریان حمایت کند، مشکلات اقتصادی را می‌دانیم و معتقدیم کسبه و بازاریان افسران خط مقدم جنگ اقتصادی هستند.
قبلی۴بعدی