۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵
ایران خودرو و سایپا از مریخ آمده‌اند؟!
در حالی که اغلب محافل رسانه‌های حامی دولت، دولتمردان را به‌خاطر سوءمدیریت شدید و دامن زدن گرانی در بازار مورد اعتراض قرار داده‌اند، روزنامه جمهوری اسلامی مدعی شد دولت هیچ سهمی در آشفته‌بازار اقتصادی ندارد!
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
کسر مالیات از کارتخوان‌های فروشگاهی صحت ندارد
مدیر اداره نظام پرداخت بانک مرکزی کسر ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده به ازای هر خرید از کارتخوان‌های فروشگاهی از اول تیرماه را تکذیب کرد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
اختیارات وزیر صنعت در تنظیم بازار به سینکی سپرده شد
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابلاغی تمامی اختیارات خود در کارگروه تنظیم بازار را به معاون امور اقتصادی و بازرگانی خود تفویض کرد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
انحصار همه جانبه در صنعت خودرو/ اجازه بدهید بقیه خودروسازان دنیا هم در ایران خودرو تولید کنند
کارشناسان در یک برنامه تلویزیونی عنوان کردند، بازار خودرو کشور در انحصار همه جانبه تولید، عرضه و قیمت گذاری است.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۵
خودروسازان به جای گران کردن خودروها بانک‌هایشان را بفروشند
قاضی پور:
در پی افزایش ناگهانی و کم سابقه قیمت خودروها یک نماینده مجلس با اعلام اینکه خودروسازها برای بازپرداخت وام‌هایشان دست به افزایش قیمت زده‌اند گفته است خودروسازان به جای گران کردن خودروها، زمین‌های تهران و بانک‌هایشان را بفروشند.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
ناسپاسی ایران خودرو و سایپا که سر سفره مردم نشسته‌اند
اجحاف خودروسازان دولتی به مردم در جریان گرانی‌های اخیر در حالی است که دولت دو سال پیش با اختصاص ۲۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار از بیت‌المال، انبار‌های انباشته این شرکت‌ها از خودرو را خالی کرد و آن‌ها را از رکود خارج کرد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۵
مشاور مدیرعامل ایران خودرو: گرانی خودرو طبیعی است!/ می‌خواهند خودروسازی را زمین بزنند
مشاور مدیرعامل ایران خودرو گفت: بنده چالش بازار را قبول ندارم که برای خودروسازان است، متاسفانه به طرز عجیبی از اطراف می‌خواهند این صنعت را به زمین بزنند تا واردات صورت گیرد.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
آنهایی که طرح «نکاشت» و «نمی‌توانیم» را مطرح می‌کنند باید از جریان انقلاب حذف شوند
اسکندری مطرح کرد:
رئیس سازمان اقتصادی کوثر گفت: آنهایی که تفکر «ما نمی‌توانیم» از جمله طرح نکاشت و مهاجرت نیمی از جمعیت کشور را به خارج از کشور به دلیل بحران آب مطرح می‌کنند، آمده‌اند تا به کشور ضربه بزنند و باید از جریان انقلاب حذف شوند.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
سایت ایران خودرو از دسترس خارج شد/ امکان پیش خرید خودرو وجود ندارد
در حالی که معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اعلام کرده است که پیش فروش خودرو از امروز ساعت ۱۰ صبح جهت انجام تعهدات گروه صنعتی ایران خودرو و تامین نیاز مصرف‌کنندگان حقیقی آغاز می‌شود، اما امکان ثبت‌نام برای متقاضیان وجود ندارد.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
چرا رنو در ایران ماند؟
با اعلام کارلوس گوسن، مدیرعامل رنو این خودروساز فرانسوی با وجود خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم‌های مربوط به صنعت خودرو، در ایران می‌ماند.
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۴
طرح فروش محصولات سایپا برای قطع دست واسطه‌ها بزودی آغاز می‌شود
معاون ارتباطات گروه سایپا خبر داد:
محصولات گروه خودروسازی سایپا بدون وقفه و از طریق نمایندگی‌های مجاز و سایت فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا در حال عرضه به مشتریان در سراسر کشور است.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
برنامه پیش‌فروش ایران خودرو لغو شود/ ایران خودرو توضیح دهد
برنامه پیش فروش ایران خودرو که قرار بود به منظور احترام به اعتماد مشتریان به مناسبت عید سعید فطر از امروز آغاز شد، بدون ذکر دلیل از سوی این شرکت خودرو‌ساز لغو شد.
قبلی۲بعدی