۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۵
خودروسازان به جای گران کردن خودروها بانک‌هایشان را بفروشند
قاضی پور:
در پی افزایش ناگهانی و کم سابقه قیمت خودروها یک نماینده مجلس با اعلام اینکه خودروسازها برای بازپرداخت وام‌هایشان دست به افزایش قیمت زده‌اند گفته است خودروسازان به جای گران کردن خودروها، زمین‌های تهران و بانک‌هایشان را بفروشند.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
ناسپاسی ایران خودرو و سایپا که سر سفره مردم نشسته‌اند
اجحاف خودروسازان دولتی به مردم در جریان گرانی‌های اخیر در حالی است که دولت دو سال پیش با اختصاص ۲۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار از بیت‌المال، انبار‌های انباشته این شرکت‌ها از خودرو را خالی کرد و آن‌ها را از رکود خارج کرد.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۵
مشاور مدیرعامل ایران خودرو: گرانی خودرو طبیعی است!/ می‌خواهند خودروسازی را زمین بزنند
مشاور مدیرعامل ایران خودرو گفت: بنده چالش بازار را قبول ندارم که برای خودروسازان است، متاسفانه به طرز عجیبی از اطراف می‌خواهند این صنعت را به زمین بزنند تا واردات صورت گیرد.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
آنهایی که طرح «نکاشت» و «نمی‌توانیم» را مطرح می‌کنند باید از جریان انقلاب حذف شوند
اسکندری مطرح کرد:
رئیس سازمان اقتصادی کوثر گفت: آنهایی که تفکر «ما نمی‌توانیم» از جمله طرح نکاشت و مهاجرت نیمی از جمعیت کشور را به خارج از کشور به دلیل بحران آب مطرح می‌کنند، آمده‌اند تا به کشور ضربه بزنند و باید از جریان انقلاب حذف شوند.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
سایت ایران خودرو از دسترس خارج شد/ امکان پیش خرید خودرو وجود ندارد
در حالی که معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اعلام کرده است که پیش فروش خودرو از امروز ساعت ۱۰ صبح جهت انجام تعهدات گروه صنعتی ایران خودرو و تامین نیاز مصرف‌کنندگان حقیقی آغاز می‌شود، اما امکان ثبت‌نام برای متقاضیان وجود ندارد.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
چرا رنو در ایران ماند؟
با اعلام کارلوس گوسن، مدیرعامل رنو این خودروساز فرانسوی با وجود خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم‌های مربوط به صنعت خودرو، در ایران می‌ماند.
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۴
طرح فروش محصولات سایپا برای قطع دست واسطه‌ها بزودی آغاز می‌شود
معاون ارتباطات گروه سایپا خبر داد:
محصولات گروه خودروسازی سایپا بدون وقفه و از طریق نمایندگی‌های مجاز و سایت فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا در حال عرضه به مشتریان در سراسر کشور است.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
برنامه پیش‌فروش ایران خودرو لغو شود/ ایران خودرو توضیح دهد
برنامه پیش فروش ایران خودرو که قرار بود به منظور احترام به اعتماد مشتریان به مناسبت عید سعید فطر از امروز آغاز شد، بدون ذکر دلیل از سوی این شرکت خودرو‌ساز لغو شد.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
توانمندی داخلی را بایگانی کرده‌ایم/ یکی از واجبات ایجاد اشتغال است
وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت
وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت خطاب به مدیران‌عامل برند‌های برتر افزود: امروز واجب کفایی بر شما ایجاد اشتغال برای جوانان بیکار است.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹
ایران ۱۵ درصد خرمای جهان را تولید می‌کند
مدیرکل دفتر امورمیوه‌های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت: در حال حاضر ۲۰ درصد تجارت جهانی خرما در اختیار ایران است و ۱۵ درصد خرمای جهان در ایران تولید می‌شود.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
قیمت خودرو‌های زیر ۴۵ میلیون تومان به سال ۹۶ باز می گردد
با طرح جدید مجلس؛
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: طرحی با ۲۰۰ امضا برای ساماندهی بازار خودرو به مجلس ارائه شده که بر اساس بخشی از این طرح، نرخ خودرو‌های زیر ۴۵ میلیون تومان باید به سال ۹۶ بازگردد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
خودروهای زیر ۴۵میلیون تومان گران می‌شوند
بر اساس اعلام رئیس شورای رقابت، شرکت‌های ایران‌خودرو مجاز به افزایش ۷.۱۸ درصدی و سایپا مجاز به افزایش ۷.۰۱ درصدی نرخ خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان خود شدند.
قبلی۳بعدی