۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
اعتراض ربیعی به تحمیل شرکت‌های زیان‌‌ده به صندوق‌های بازنشستگی
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی در جمع مدیران شستا نسبت به واگذاری‌های انجام شده به صندوق‌ها در سال‌های گذشته انتقاد کرد و در عین حال، گفت: ۸۰ درصد سود صندوق‌ها حاصل از انتخاب ۲۰ درصد دارایی‌ها توسط خود صندوق‌هاست.
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
گسترش روابط همه جانبه اقتصادی ایران با عراق
وزير صنعت، معدن و تجارت ايران در بدو ورود به عراق گسترش روابط همه‌جانبه با اين کشور را از اهداف مهم دولت جمهوري اسلامي ايران برشمرد.
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
دولت بیش از نیاز واردات دارد
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: به علت اینکه دولت تسهیلاتی را برای جایگزینی دام‌های تلف شده بر اثر تب برفکی در اختیار کشاورزان و دامداران قرار نداده، در زمینه تامین نیاز گوشت قرمز کشور دچار مشکل هستیم.
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۲
با روش‌های شرعی سرمایه‌گذاری بیشتر آشنا شوید
سرمايه‌گذاری‌ از اساسی‌ترين‌ مباحث‌ اقتصادی‌ است. بدون‌ آن، توليد شكل‌ نمی‌گيرد و ثروت‌ تحقق‌ نمی‌يابد. عدالت‌ و توزيع‌ مناسب‌ ثروت، زمانی‌ معنا می‌دهند كه‌ ثروت‌ ايجاد شده‌ باشد.
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۳
جذب سرمایه‌گذاری خارجی پیشکش لااقل نقدینگی داخلی را سامان می‌دادید
دولت در حالی ادعای جذب سرمایه‌گذاری خارجی را داشت که حتی نتوانست نقدینگی در حال افزایش داخلی را هم جذب سرمایه‌گذاری و تولید کند.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
علی فاضلی چگونه رئیس اتاق اصناف شد؟/ پروانه کسب فاضلی ۶سال پیش باطل شده بود+سند
در اتاق اصناف ایران چه می‌گذرد؟
پروانه کسب علی فاضلی ۶سال پیش باطل شده بود و حال اینکه او چگونه توانسته دوباره پروانه کسب گرفته و به عنوان رئیس اتاق اصناف شود در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹
شانزدهمين مجمع عمومي اتاق بازرگاني و صنعت اکو
شانزدهمين مجمع عمومي اتاق بازرگاني و صنعت اکو با حضور عباس آخوندي وزير راه و شهرسازي و روساي اتاق هاي بازرگاني و سفراي کشورهاي عضو اکو در اتاق بازرگاني ايران آغاز به کار کرد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
سقف تعرفه واردات خودرو ۵۵ درصد می‌شود + جزئیات
طرح دو فوریتی مجلس
رییس کمیته اقتصادی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، مفاد طرح دو فوریتی ۲۱۷ نماینده برای کاهش تعرفه خودرو‌های وارداتی را تشریح کرد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱
نخ حمایت دولت از خودروسازان باید کنده شود
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: باید در کمیسیون صنایع و معادن مجلس یک بار برای همیشه تکلیف خودروسازان را روشن کنیم اگر قرار است حمایتی صورت بگیرد و بعد از یک مدت مقرر این بسته حمایتی قطع شود.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۱
شیر خشک نوزاد ایرانی از سال ۹۷ در فروشگاه‌ها/ جزئیات دریافت طلب ۲۶ میلیاردی از دولت و صادرات به روسیه
مدیران شرکت صنایع شیر عنوان کردند
مدیران سرمایه‌گذاری و بازار سرمایه صنایع شیر ایران با اشاره به جزئیات دریافت طلب ۲۶ میلیارد تومانی صنایع شیر ایران از دولت، در مورد تولید و عرضه شیر خشک نوزاد با برند ایرانی خبر داد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵
افزایش تعرفه واردات زیر سر خودروسازان نبوده است/ حباب قیمت خودروهای وارداتی می‌ترکد
صالحی‌نیا مطرح کرد
معاون وزیر صنعت گفت: حباب ایجاد شده در بازار خودرو به سه دلیل بالارفتن نرخ ارز، وضع تعرفه‌های جدید و محدودیت های مقطعی در انجام ثبت سفارش است و ...
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
جواز ۳۰ شرکت فروش پوشاک از بین ۴۵ هزار فروشنده تهران و شمیران!/ ته‌لنجی، معافیت مناطق‌آزاد و کوله‌بری، ۳ منبع اصلی قاچاق
تابش مطرح کرد
مدیر کل دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صمت گفت: در تهران و شمیرانات،۴۵ هزار واحد با تابلو خارجی وجود دارد که پوشاک خارجی می‌فروشند، اما تاکنون ...
قبلی۵بعدی