۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
افزایش ۵ هزار مگاواتی پیک مصرف برق
پیک مصرف برق کشور روز گذشته ۴۸ هزار و ۱۹۴ مگاوات گزارش شد که در مقایسه با زمان گذشته حدود ۵ هزار مگاوات افزایش داشته است.
۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
صرفه جویی مصرف ۹.۲ میلیارد لیتر گازوئیل
مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت با بیان این که در سال ۹۵، رقمی معادل ۲۳ هزار میلیارد تومان یارانه پنهان به گازوئیل داده شد، گفت: اگر طرح نوسازی ۶۵ هزار کشنده اجرایی شود، در مصرف ۹.۲ میلیارد لیتر در گازوئیل صرفه جویی می‌شود.
۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹
کاهش ۸۵ درصدی خرید نفت کره جنوبی از ایران پیش از اجرای تحریم نفتی
آمار‌های اولیه گمرکی نشان می‌دهد، میزان خرید نفت کره جنوبی از ایران در ماه اوت با ۸۵ درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۲۳۲ هزار و ۷۲۳ تن رسیده است.
۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
متوسط قیمت نفت سنگین ایران به ۶۸ دلار در هر بشکه رسید
متوسط قیمت نفت سنگین ایران از ابتدای سال میلادی جاری تاکنون ۶۷.۹۴ دلار در هر بشکه بوده که این رقم در مدت مشابه سال گذشته میلادی ۴۹.۲۷ دلار بوده است.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
وجود ۲۵ هزار انشعاب غیر مجاز در کاربری‌های مختلف آب
رضا پور رجب مطرح کرد:
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان تهران گفت: تعداد ۲۳۰ روستا تحت پوشش مجتمع‌های آب رسانی قرار دارد که بالغ بر۶۰ درصد کل روستا‌های استان تهران است.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
سهم پتروشیمی‌ها از ارز بازار ثانویه چند درصد است؟
دبیر کل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی ایران گفت: در یک ماه گذشته پتروشیمی‌ها ۷۳ درصد از بازار ارز ثانویه را تامین کرده است.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
قیمت نفت به بیشتر از ۱۰۰ دلار می‌رسد
به گفته یک متخصص صنعت انرژی، وقتی که در ماه نوامبر تحریم‌های آمریکا علیه ایران اجرایی شوند، به صورت بالقوه می‌توانند قیمت‌های نفت را به بالای ۱۰۰ دلار بفرستند.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
تحریم‌های ضد ایرانی قیمت نفت را از ۱۰۰ دلار بالاتر می‌برد
به گفته یک متخصص صنعت انرژی، وقتی که در ماه نوامبر تحریم‌های آمریکا علیه ایران اجرایی شوند، به صورت بالقوه می‌توانند قیمت‌های نفت را به بالای ۱۰۰ دلار بفرستند.
۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۲
ایران ذخیره سازی نفت روی دریا را آغاز کرد
در حالی که تحریم‌های نفتی امریکا علیه ایران تا کمتر از ۲ ماه دیگر آغاز می‌شود، ایران مجددا به استراتژی قبلی خود یعنی ذخیره سازی نفت بر روی دریا روی آورده است.
۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۵
افزایش ۱۰ سنتی نفت سبک ایران برای فروش در ماه اکتبر
رویترز خبر داد؛
ایران قیمت رسمی نفت خام سبک خود برای فروش در بازار آسیا در ماه اکتبر را ۱.۱۰ دلار بیشتراز متوسط قیمتی پایه دبی/عمان قرار داد که نسبت به ماه پیش از آن از افزایش ۱۰ سنتی خبر می‌هد.
۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲
احتمال امضای یک قرارداد بلندمدت جدید میان اوپک و تولیدکنندگان نفت
وزیر انرژی روسیه امروز گفت اوپک و تولیدکنندگان دیگر نفت، احتمالا در ابتدای ماه دسامبر یک قرارداد بلندمدت جدید امضا می‌کنند.
۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
تحریم‌های ضد ایرانی درون اوپک را پرتنش کرد
بلومبرگ خبر داد؛
صادرات نفت ایران به پایین‌ترین سطح خود از مارچ ۲۰۱۶ تا کنون رسیده است، اما پیش از اجلاس این ماه اوپک، افزایش تولید از سوی سایر اعضا، باعث به وجود آمدن تنش‌هایی در بدنه این گروه شده است.
قبلی۲بعدی