۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶
شرایط آبی کشور بحرانی شده است/ وزیر نیرو مصوبات شورای عالی آب را اجرا نکرده است
نماینده مردم اصفهان در مجلس از عدم اجرای مصوبات شورای عالی آب، شورای امنیت ملی و قانون توزیع آب توسط وزیر نیرو انتقاد کرد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
شرکت‌های نفتی روس به ایران می‌آیند؟
معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت از نهایی شدن مذاکرات با ۲ شرکت روس برای حضور در صنعت نفت ایران خبر داد و گفت: این مذاکرات مربوط به سه میدان نفتی است.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
رانندگان کارت بانکی را تحویل متصدی پمپ بنزین ندهند
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی با اشاره به احتمال وقوع تخلف در برخی از جایگاه های دولتی و خصوصی بنزین گفت: مصرف کنندگان در صورت مشاهده تخلفات حتما با شماره که مربوط به بازرسی شرکت ملی پخش است تماس بگیرند.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱
تامین پروژه های نفتی با پول مردم
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از برنامه‌ریزی برای ایجاد صندوق پروژه به منظور تامین مالی طرح‌های نگهداشت و تولید نفت خبر داد و گفت: فروش یونیت، فروش اوراق مشارکت و تامین منابع از صندوق توسعه ملی به عنوان گزینه‌های تامین مالی این طرح‌ها مدنظر قرار دارند.
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
۳ قرارداد نفتی در حال نهایی شدن است/ باز هم پای توتال در میان است؟
معاون توسعه و مهندسی شرکت نفت گفت: در مجموع ده قراردادی که درباره آن‌ها در حال مذاکره هستیم، سه قرارداد با شرکت‌های ایرانی و بین المللی در حال نهایی شدن است و منتظر طی شدن مراحل قانونی هستیم.
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
نفت به ۶۴ دلار رسید
قیمت هر بشکه نفت برنت در پایان معاملات دیروز با ۵۴ سنت، معادل ۰.۹ درصد افزایش به ۶۴ دلار و ۳۷ سنت رسید.
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
توانیر حدود ۱۸ هزار میلیارد تومان درآمد سالیانه دارد
نایب رییس کمیسیون بودجه مجلس، گفت: هر کیلو وات برق پیش از واگذاری معمولا ۴ تومان بیشتر برای دولت هزینه نداشت، اما اکنون که واگذار شده ۴۰ تومان تفاوت قیمتی برای دولت دارد.
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
تصمیم گیری ها درباره موضوع آب در دولت یکپارچه می شود
وزیر نیرو اعلام کرد:
وزیر نیرو گفت: در کارگروه ملی سازگاری با کم‌آبی، از تقسیم کردن موضوع آب به منظور ساده‌سازی به بخش‌های مختلف برای هر دستگاه پرهیز و تصمیم‌گیری‌ها یکپارچه می‌شود.
۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
تزریق ۱۰۰ میلیون یورو سرمایه برای پالایشگاه ستاره خلیج فارس
مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس گفت: اسناد و مدارک لازم برای دریافت نخستین قسط به مبلغ ۴۰ میلیون یورو را تهیه کرده‌ایم، اما تا پایان سال، حداقل ...
۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷
قیمت نفت با نگرانی از رکود اقتصادی کاهش یافت
انتشار آمار ضعیف از اقصاد چین و ژاپن، ایجاد نگرانی‌ در مورد رکود اقتصادی و انتشار آمارهای غیررسمی در مورد افزایش ذخایر نفت آمریکا، قیمت نفت در بازارهای جهانی را کاهش داد و هر بشکه 66.45 دلار فروخته شد.
۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
سامانه ذخیره و توزیع اضطراری آب در تهران افتتاح شد
سامانه ذخیره و توزیع اضطراری آب تهران با حضور رئیس شورای شهر و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران به بهره‌برداری رسید.
۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵
امکان مصادره اموال وزرای نفت احمدی نژاد وجود دارد؟
عضو کمیسیون بودجه مجلس، توضیحاتی پیرامون چرایی مصادره اموال وزرای نفت احمدی نژاد برای جبران ضرر و زیان بابک زنجانی ارائه کرد.
قبلی۲بعدی