۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
نگرانی‌ها از تحریم نفتی علیه ایران؛ نفت در بازار جهانی به ۷۸. ۷۹ دلار رسید
قیمت نفت در آخرین روز معاملات بازار‌های جهانی به علت افزایش تقاضا در چین به عنوان دومین مصرف کننده انرژی در جهان افزایش یافت.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
بنزین تا سال ۹۸ گران نخواهد شد/ احیای کارت‌ سوخت در دست بررسی است
الماسی:
نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس گفت: قیمت بنزین تا سال ۹۸ گران نخواهد شد و شرایط مناسبی برای افزایش قیمت بنزین در دستور کار قرار ندارد.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
فروش نفت نباید در انحصار شرکت ملی نفت باشد/ قیمت رقابتی، عرضه نفت در بورس را افزایش می‌دهد
اکبری در گفتگو با «دانشجو»:
کارشناس حوزه نفت گفت: مهمترین دلیل عرضه دیرهنگام نفت خام در بورس به دلیل ریسک بالای آن است که خیلی از نهادهای کشور به همین دلیل در آن سرمایه گذاری نمی کنند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
گزینه‌های وزات نفت برای مقابله با تحریم‌های گسترده با ایران
هنوز سیاست روسیه برای تامین نفت بازارجهانی در صورت تحریم ایران مشخص نیست و تکلیف میعانات گازی تولید شده با ترک کره جنوبی از لیست مشتریهای ایران روشن نشده است.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
افزایش دوباره قیمت نفت در بازار جهانی
با اعلام کاهش ذخایر نفت آمریکا و در حالی که تنش‌ها در مورد ناپدید شدن روزنامه‌نگار عربستانی نگرانی‌هایی در رابطه با عرضه ایجاد کرده است، قیمت‌های نفت برای چهارمین جلسه متوالی رشد کردند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
آخرین قیمت نفت در بازار جهانی؛ قیمت نفت همچنان بالای ۸۰ دلار است
علی‌رغم کاهش قیمت نفت در معاملات امروز، اما نگرانی از کم شدن نفت ایران در بازار همچنان بهای این کالای اساسی را بالای ۸۰ دلار در هر بشکه نگه داشته است.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
سه فاز پارس جنوبی امسال وارد مدار می‌شود/ در حال آماده سازی مقدمات بورس نفت هستیم
وزیر نفت گفت: تا پایان امسال سه فاز پارس جنوبی به بهره برداری می رسد که به این ترتیب ۸۰ میلیون متر مکعب گاز به ظرفیت گاز کشور اضافه می شود.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
زنگنه در جمع خبرنگاران:
وزیر نفت گفت: «بی ثباتی بازار نفت توسط آمریکا بر بازار تحمیل شده، آمریکا یک سوزن به خود زده، مشکل ایجاد کرده و آخ آخ می‌کند بعد می‌گوید مشکل من را حل کنید.»
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
اختلاس از شرکت ملی پخش فرآورده های نفت ایران
این پرونده تخلف مالی، هشت متهم دارد که همگی در حال حاضر دستگیر شده‌اند و اکنون هیچ متهم متواری در این پرونده وجود ندارد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
نفت به ۸۱ دلار رسید/ چالش‌های سیاسی عامل گران نفت در روز‌های اخیر
در حالی که تنش های ژئوپلتیک بر سر ناپدید شدن روزنامه نگار برجسته سعودی در سرکنسولگری عربستان موجب نگرانی در مورد عرضه نفت شده است، قیمت نفت امروز افزایش داشت.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
اسناد بی ثمر بودن برجام اروپایی برای ایران/ وقتی صادرات نفت ایران به کشور‌های اروپایی ۷۱ درصد کاهش می‌یابد + جدول
گزارش | کدام کشور‌ها واردات نفت از ایران را کاهش داده‌اند؟
یکی از تضمین‌های عملی که اروپا قرار است در مذاکرات برجامی به ایران بدهد، بحث فروش نفت ایران است. اما با توجه به کاهش ۷۱ درصدی که در صادرات نفت به اروپا نسبت به زمان خروج آمریکا از برجام وجود دارد، اروپا نتوانسته است ...
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
دولت مجوز افزایش قیمت بنزین در سال ۹۷ را دارد/ افزایش انگیزه قاچاق سوخت با شوک چهارم ارزی
قوامی:
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس می گوید طبق حکم قانون برنامه، دولت اختیار افزایش حامل های انرژی متناسب با تورم را دارد.
قبلی۵بعدی