۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
عملکرد ماشین حساب قراردادهای اختیارمعامله
کارشناس بورس تهران تشریح کرد
کارشناس مسئول اداره ابزارهای نوین مالی بورس تهران عنوان کرد: توسعه بازار مشتقه، کمک به رشد و ارتقای بازار سرمایه ایران در عرصه جهانی است و نیازمند مشارکت هر چه بیشتر فعالان این بازار خواهد بود.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
گزارش نیمه نخست سال ۲۰۱۷ بورس‌های جهانی
فدراسیون جهانی بورس‌ها منتشر کرد؛
فدراسیون جهانی بورس‌ها به عنوان مهم‌ترین نهاد بین المللی بازار‌های اوراق بهادار با بیش از ۲۰۰ عضو از میان بورس‌ها و اتاق‌های تسویه و پایاپای، گزارش عملکرد ۶ ماه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی را انتشار داد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
ارزش روز سهام پالایش نفت اصفهان به پرتفوی سهام عدالت
سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد:
طرح توزیع سهام عدالت از سال ۸۵ تاکنون در کشور در حال اجرا است و بر اساس قانون تا کنون درصدهای متفاوتی از سهام ۶۰ شرکت در سبد سهام عدالت تحت عنوان شرکت‌های سرمایه‌پذیر قرار گرفته است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
تامین مالی بنگاه‌های بزرگ از طریق بازار سرمایه
رییس جمهور:
به گفته سکان دار دولت دوازدهم اصلاح نظام بانکی از جمله مواردی است که باید به فوریت در دستور کار قرار گیرد و بنابراین، دولت برای این بخش برنامه های گسترده ای پیش بینی کرده است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲
افت بهای آتی سکه همسو با بازار نقدی
روز گذشته به ثبت رسید:
حجم معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به ۱۱ هزار و ۲۶۸ قرارداد و ارزش معاملات نیز به یک هزار و ۵۴۹ میلیارد ریال رسید.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
اطلاعیه جدید کاسپین درباره تعاونی منحله فرشتگان
موسسه کاسپین در اطلاعیه جدیدی، برخی نکات درباره تعاونی منحله فرشتگان را خطاب به سپرده‌گذاران اعلام کرد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴
فرابورس میزبان مبادله ۱۸۷ میلیون ورقه بهادار
در جریان بازار فرابورس، سهامداران با جابه‌جایی بیش از ۲۶ میلیون سهم به ارزش نزدیک به ۲۱ میلیون ریال در نماد «ذوب» باعث شدند بیشترین حجم معاملات به این نماد که پربیننده‌ترین نماد امروز نیز بود تعلق گیرد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
سه عامل مهم رشد پایدار و بلندمدت بازار سرمایه
کارشناس بازار سرمایه معرفی کرد
مراسم تحلیف، معرفی کابینه و انتخاب وزرای پیشنهادی و اخذ رای اعتماد می‌تواند باعث ثبات برنامه ۴ ساله کشور می‌شود. اساساً ثبات در مسایل داخلی کشور منجر به بهبود شرایط بازار سرمایه می‌شود.
۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
متاسفانه دولت وارد بازی خطرناک نرخ سود موهومی شده
عبده‌تبریزی:
رئیس اسبق سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه دولت به بازار بدهی، به عنوان یک منبع درآمد نگاه می‌کند، گفت: متاسفانه دولت وارد بازی خطرناک نرخ سود موهومی شده است.
۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۷
بانک‌ها به دو سوم واحدهای صنعتی متقاضی، وام ندادند
دبیر کل خانه صنعت:
دبیرکل خانه صنعت استان تهران با اشاره به اینکه بانک ها پارسال به تمهیدات اندیشیده شده دولت تمکین برای حمایت از تولید ملی تمکین نکردند گفت: از ۱۲۰۰ واحدی که برای استفاده از تسهیلات به بانک ها معرفی کردیم فقط ۴۰۰ واحد موفق شدند تسهیلات بگیرند.
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
بازار سرمایه موثر در ارتقای ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: افزایش ظرفیت اقتصاد دانش‌بنیان از محورهای اصلی در برنامه ششم توسعه است و بازار سرمایه در این زمینه بسیار اثرگذار بوده و هست.
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴
ماشین حساب بورس رونمایی شد
بورس اوراق بهادار تهران ماشین حسابی برای محاسبات پارامترهای کلیدی قراردادهای اختیار معامله در وب سایت خود طراحی و از آن رونمایی کرد.
قبلی۲بعدی