۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
کدام بانک‌ها سود بالای ۱۵ درصد می‌دهند؟/ بانک‌ها چراغ خاموش سود‌های خود را افزایش داده‌اند
بانک مرکزی در شهریور ماه امسال و پس از اتمام موعد سپرده‌های یک‌ساله، تصمیمی رسمی برای نرخ سود بانکی اتخاذ نکرد و بررسی نرخ‌های سود سپرده در بانک‌ها نشان می‌دهد، نرخ سود سپرده از ۱۵ درصد تا ۲۳ درصد در بانک‌ها اعمال می‌شود.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۲
شعب بانک‌های عامل دینار زائران را در اختیارشان قرار می‌دهد
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با اشاره به مرز‌های مهران، چذابه و شلمچه به عنوان مرز‌های زمینی اربعین سال ۱۳۹۷ گفت: با توافقی که با بانک مرکزی انجام شد، شعب بانک‌های عامل دینار مورد نیاز زائران را در اختیارشان قرار خواهند داد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
سهام آسیایی سکوت کرد؛ روز بدون تغییر بازار سهام
پس از این‌که گزارش درآمدهای قدرتمند شرکت‌ها در آمریکا باعث شد وال‌استریت از سقوط باز گردد و امید به بازارهای درحال ظهور و ارزهای آنها بیشتر شود، سهام آسیایی هم روز آسوده‌ای را سپری کرد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۸
گزارش از تالار بورس؛ رشد اندک ۹۵ واحدی در آخرین روز هفته
شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و پنجمین روز از مهر ماه با افزایش ۹۵ واحدی به پله ۱۸۲ هزار و ۹۲۹ واحدی صعود کرد.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
سود بانک‌های خصوصی از ۱۸ تا ۲۳ درصد/ بانک مرکزی مجوز داد؟
تعدادی از بانک های خصوصی که پیش از این مطیع دستورات بانک مرکزی بودند مدتی است که نرخ سود را از ۱۵ به ۱۸ درصد افزایش داده اند.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۱
بانک پارسیان بانک پیشرو در حوزه دانش بنیان است
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور:
نمایشگاه معرفی دستاوردهای حوزه فناوری و دانش بنیان بانک پارسیان، با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، مدیر عاملو اعضای هیات مدیره بانک پارسیان و جمعی از مدیران شرکتهای زیر مجموعه گروه پارسیان در محل شعبه مرکزی بانک پارسیان برگزار شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵
گزارش دانشجو از تالار بورس؛ افزایش ۲۲۳۲ شاخص بورس در ۲۴ مهر ۹۷
شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و چهارمین روز از مهر ماه با افزایش ۲۲۳۲ واحدی به پله ۱۸۲ هزار و ۸۳۴ واحدی صعود کرد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
قدم‌های پایانی عرضه نفت در بورس؛ قیمت پایه هر بشکه نفت ۷۹.۱۵ دلار
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام کرد: نماد نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران در سامانه پس از معاملات درج شد تا آخرین گام برای عرضه نفت خام برداشته شود.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
گزارش دانشجو از تالار بورس؛ شاخص بورس ۵۷۷۴ واحد رشد کرد
شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و سومین روز از مهر ماه با افزایش ۵۷۷۴ واحدی به پله ۱۸۰ هزار و ۶۰۱ واحدی صعود کرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹
بانک‌ها منابع ارزان گرفته و تسهیلات گران قیمت می‌دهند/ کمتر از یک چهارم منابع قرض الحسنه بانک‌ها به مردم تسهیلات داده می‌شود
آلبرت بغزیان در گفتگو با دانشجو:
استاد اقتصاد دانشگاه تهران معتقد است بانک‌ها باید منابع ارزان را می‌گیرند. قسمتی از آن را قرعه کشی می‌کنند و مابقی آن را بدر تسهیلات گران قیمت و قسمتی از آن را هم در مصارف دیگر سرمایه گذاری و بنگاه داری خرج می‌کنند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
سیف: حکم انفصال من به بازار ارز ربطی نداشت
سیف در نامه‌ای خطاب به عادل آذر نوشت: صدور حکم انفصال برای اینجانب و برخی از همکارانم، هیچ‌گونه ارتباطی به تصمیمات متخذه و اقدامات انجام شده توسط بانک مرکزی در مورد بازار ارز نداشته است.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۸
توضیحات سیف در خصوص حکم انفصال از خدمتش/ ارتباطی با مسائل ارزی نداشت
رئیس کل سابق بانک مرکزی در نامه‌ای به عادل آذر، رئیس دیوان محاسبات کشور، اعلام کرد که حکم انفصال از خدمت وی و برخی کارکنان بانک مرکزی، ارتباطی با بازار ارز نداشته است.
قبلی۲بعدی