۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۸
تحولات غیرعادی بازار ارز و طلا تناسبی با اقتصاد ندارد
اطلاعیه بانک مرکزی
بانک مرکزی باصدور اطلاعیه‌ای بااشاره به اینکه تحولات غیرعادی اخیر در بازار ارز و طلا، تناسبی باواقعیات اقتصاد و توان ارزی کشور ندارد، از اعلام برنامه‌های جدید این بانک طی روز‌های آینده خبرداد.
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۷
لیست خریداران کالا‌های عرضه شده در بورس منتشر شود
وزیر صنعت با صدور نامه‌ای خواستار شد
وزیر صنعت در نامه‌ای از رییس سازمان بورس و مدیرعامل شرکت بورس کالا خواست تا اسامی اشخاص حقیقی یا حقوقی خریدار تمامی کالا‌های عرضه شده در بورس از زمان اعلام ارز ۴۲۰۰ تومانی را منتشر کنند.
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
دماسنج شاخص حدود ۲ هزار واحد رشد کرد
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات سومین روز مرداد ماه با ۱۹۷۴ واحد کاهش به پله ۱۱۳ هزار ۸۵۲ واحدی صعود کرد.
۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
قول همراهی بانک‌ها با سیاست‌های بانک مرکزی
در اولین جلسه همتی با مدیران بانک‌ها مطرح شد
رئیس کل بانک مرکزی پس از مراسم معارفه خود که روز شنبه ۶ مردادماه برگزار شد و در اولین روز کاری رسمی، طی جلسه‌ای با مدیران عامل بانک‌ها شنونده مسائل و مشکلات امروز شبکه بانکی بود.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۳
دستور رئیس جمهور به معاون اول برای اصلاح نظام بانکی
جهانگیری خبرداد
معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به برنامه دولت برای کنترل نقدینگی و مدیرت بازار ارز، گفت: سیاست‌های ارزی از دیگر موضوعات قابل توجهی است که در شرایط جدید باید مورد بازبینی قرار گیرد.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۱
به من گفتند اگر ریاست بانک مرکزی را قبول کنی عقل درست حسابی نداری/ رانت ارزی و اعتباری را حذف می‌کنم/ دوره جدید پیام‌آور ثبات و آرامش است
همتی در جلسه معارفه:
رئیس کل بانک مرکزی گفت: دوره جدید بانک مرکزی پیام‌آور ثبات و آرامش فکری برای تمام اقشار مردم و اهالی کسب و کار و نیز احیا و تقویت اعتماد عمومی به سیاست‌گذار پولی خواهد بود.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۸
دستیابی به تورم تک رقمی پس از ربع قرن دستاورد چشم‌گیری دولت بود/ باید هر چه زودتر برای استقلال بانک مرکزی تصمیم گرفت
سیف در مراسم تودیع خود:
رئیس کل سابق بانک مرکزی گفت: استقلال بانک مرکزی، یکی از ملاحظات مهم در نظام اقتصادی کشور است که باید هر چه زودتر تصمیم درستی در مورد آن گرفته شود.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
شعب بانکهای تجارت و پارسیان به زائران کربلا ارز نمی‌دهند
برخی متقاضیان ارز مسافرتی برای سفر به عتبات عالیات، به بانک‌های عامل مراجعه کردند که کارمند مربوطه به متقاضی اعلام کرده پرداختی برای ارز مسافرتی عتبات عالیات نداریم.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
نامه انتقادآمیز سهامداران یک شرکت بورسی به جهانگیری
تعدادی از سهامداران یک شرکت بورسی در نامه‌ای خطاب به اسحاق جهانگیری رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی نسبت به عدم همکاری‌ها در راستای خودکفایی در تولید کلر مورد نیاز کشور و همچنین اشتغال زایی انتقاد کردند.
۰۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
۱۴ کار مهمی که همتی باید در بانک مرکزی انجام دهد
رئیس مرکز تجارت جهانی ایران گفت: رئیس کل جدید بانک مرکزی ایران با مشکلات و چالش‌های بسیاری روبرو است و از جمله اقداماتی که باید انجام دهد عبارتند از: جابجایی نیرو‌ها و مدیران ناکارآمد با متخصصین، کنترل نرخ دلار و کنترل نقدینگی و مقاومت در برابر فساد.
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
سیف: نظام بانکی کشور را اصلاح کردم
ولی‌الله سیف، رئیس کل سابق بانک مرکزی در صفحه توئیتر خود، از ساماندهی موسسات مالی غیرمجاز به عنوان یکی از گام‌های اساسی در اصلاح نظام بانکی یاد کرد.
۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
بانک و بیمه‌ها در خط مقدم قرار دارند/ شرکت‌های بیمه حقوق مردم در پرداخت خسارت را رعایت کنند
سلیمانی در اولین دیدار صمیمانه با مدیران عامل شرکت های بیمه:
غلامرضا سلیمانی، رئیس کل بیمه مرکزی در دیدار صمیمانه با مدیران عامل شرکت های بیمه، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران و صندوق تامین خسارت های بدنی بر حفظ حقوق مردم با پرداخت به موقع خسارت تاکید کرد.
قبلی۵بعدی