۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۶
۱۳ تن سم کشاورزی غیرقابل مصرف در کرمان انبار شده است
حجتی:
وزیر جهادکشاورزی گفت: اختلاف نظر بین این وزارتخانه و سازمان برنامه و بودجه برای تعیین نرخ تضمینی گندم به قوت خود باقی است.
۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
ادبیات انحرافی ترسیب کربن برای توسعه روستایی!
سیاست‌های کلی نظام در حوزه کشاورزی و توسعه روستایی همچنان بر زمین مانده است.
۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
تحریم‌های بانکی مانع ورود غذای دام به ایران شد
شرکت دولتی وارد کننده غذای دام ایران در جریان یک مناقصه بین المللی برای خرید حدود ۲۰۰ هزار تن سویا که هفته گذشته فرصت شرکت در آن به اتمام رسید، نتوانست هیچگونه خریدی انجام دهد.
۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۰
دولت مکلف به اعلام  نرخ خرید تضمینی گندم در زمان معین است/ حجتی ورود کند
ابطحی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
نماینده مردم خمینی شهر گفت: دولت مکلف است در زمان معین نرخ خرید تضمینی گندم را اعلام کند و کشاورزان را از سردرگمی برای کشت محصول پاییزه خود خارج کند.
۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۷
جلوگیری از عرضه گوشت قرمز به صورت لاشه
رئیس کارگروه دام، طیور و آبزیان مجلس خواستار شد
رئیس کارگروه دام، طیور و آبزیان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی روستاییان هزینه مراجعه به دامپزشک و انجام واکسیناسیون دام و طیور خود را ندارند، افزود: لازم است طرحی مشابه طرح تحول نظام سلامت در حوزه دامپزشکی کشور ارائه شود.
۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۴
استنکاف دولت در اعلام نرخ خرید تضمینی گندم انگیزه را از کشاورزان می‌گیرد/ ۹ ماه فرآیند کاشت، داشت و برداشت گندم طول می‌کشد
کعبی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
نماینده مردم آبادان گفت: متاسفانه دیرهنگام اعلام کردن نرخ خرید تضمینی گندم انگیزه کشاورزان برای کاشت هرچه بیشتر گندم را از آنها می گیرد.
۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۳
تأخیر در اعلام نرخ خرید تضمینی گندم نتیجه‌ای جز افزایش وابستگی و تهدید امنیت غذایی ندارد
شاعری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
سخنگوی کمیسیون کشاورزی معتقد است اعلام دیرهنگام نرخ خرید تضمینی گندم از سوی دولت منجر به واردات این محصول در سال آینده خواهد شد.
۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۷
وزارت تعاون در پی خروج از بنگاهداری است
ربیعی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: راهبرد این وزارتخانه به سمت جمع و جور کردن و خروج از بنگاهداری و حرکت به سمت بازار سرمایه و بازار بورس است.
۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
تعیین قیمت مصوب مرغ و تخم‌مرغ برای مصرف‌کنندگان
بر اساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار، قیمت مصرف کننده هر کیلوگرم مرغ درب مغازه و در واحدهای صنفی ۷ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت هر کیلو گرم تخم مرغ ۵ هزار و ۲۵۰ تومان (هر شانه ۲ کیلوگرمی ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان) تعیین شد.
۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
نرخ خرید تضمینی محصولات کشاورزی اعلام نشد
پس از گذشت ۱۰ روز از آخرین مهلت؛
۱۰ روز از آخرین‌ مهلت دولت برای تصویب و اعلام نرخ خرید تضمینی محصولات کشاورزی گذشت اما این ارقام برای تصمیم‌گیری کشاورزان اعلام نشد.
۰۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۴
با آزادسازی تولید تراریخته، دست واردکننده‌ها هم باز خواهد شد/ افزایش عملکرد محصولات کشاورزی با کشت تراریخته یک آدرس غلط است
عباسی در گفت‌وگو با خبرگزاری‌دانشجو:
دانشیار دانشگاه تهران و متخصص بیوتکنولوژی کشاورزی گفت: بزرگنمایی در افزایش عملکرد محصولات کشاورزی با کشت تراریخته یک آدرس غلط ست و آزادسازی تولید تراریخته بیش از همه به نفع واردکنندگان تراریخته است.
۰۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
واردات موز در ازای صادرات کشمش/ اعطای یارانه به تولیدکنندگان کشمش
حجتی عنوان کرد؛
حجتی گفت: دولت با اختصاص پنج هزار ریال یارانه به تولیدکنندگان در ازای هر تولید هر کیلو کشمش و تعیین و برخورداری از تعرفه ترجیحی برای واردات موز در ازای صادرات کشمش، از صادرکنندگان حمایت می‌کند.
قبلی۲بعدی