۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
هدفگذاری ۵۰ میلیارد دلاری مبادلات تجاری ایران و چین در ۲۰۱۸
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین:
عسگر اولادی گفت: سال ۲۰۱۷ حجم مبادلات تجارت ایران و چین به حدود ۴۰ میلیارد دلار نزدیک شد که این میزان را در سال ۲۰۱۸ حدود ۵۰ میلیارد دلار هدفگذاری کردیم.
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳
کدام کسب و کار‌های خانگی وام ۲۰ میلیونی می‌گیرند؟
تسهیلات برای ایجاد مشاغل خانگی
علاقمندان به کسب و کار‌های خرد و خانگی می‌توانند در گام اول طرح‌ها و ایده‌های خود را در سامانه مشاغل خانگی ثبت کنند.
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
افشای پشت‌پرده فشار مافیای واردات محصولات تراریخته
عضو هیئت رئیسه اتحادیه ملی محصولات کشاورزی با اشاره به مصوبه کمیسیون تلفیق در ممنوعیت واردات محصولات تراریخته گفت: شاهدیم چهره‌هایی که تا دیروز سنگ تولید ملی را به سینه می‌زدند، امروز با تمام قوا و علنی در مقابل این مصوبه مجلس قد علم کرده‌ند!!
۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲
ضرورت ارائه برنامه منسجم برای بحران کم آبی/ ۳پیشنهاد در قاب یک بحران
امروز کشور با خشکسالی مواجه است که نسبت به خشکسالی در سال های قبل متفاوت تر و وضعیت به مراتب بدتری دارد و این مهم حاکی از آن است که طی هر مرحله خشکسالی در سایه کم توجهی مسئولان امر، کشور با معضلات و تبعات جدی تری مواجه شده است.
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۴
بررسی محورهای ۱۰گانه در شورای سرمایه گذاری اتاق تعاون ایران
شورای عالی سرمایه گذاری اتاق تعاون ایران، با حضور رئیس اتاق تعاون ایران، معاون اقتصادی و امور بین الملل، معاونت پشتیبانی و برنامه ریزی، روسای کمیسیون‌ها و نمایندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
رفع مشکلات پرونده‌های سنگین مالیاتی«بخش تعاون»
رئیس اتاق تعاون، با اشاره به رفع بخش عمده‌ای از مشکلات پرونده‌های سنگین مالیاتی بخش تعاون، از تفکیک حساب‌ فعالیت‌های اقتصادی تعاون از بخش‌خصوصی، به منظور شفافیت آماری خبر داد.
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
تعاونی ها در دی‌ماه بیش از ۶هزار فرصت شغلی ایجاد کردند
تعاونی‌ها در دی ماه سالجاری با ثبت ۳۸۲ تعاونی بیش از ۶ هزار فرصت شغلی ایجاد کرده اند.
۰۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۷
سرما در راه کشور/ کشاورزان مواظب باشند
با ورود سامانه جوی تازه، کاهش قابل توجه دما روزهای جمعه تا شنبه در شمال غرب و غرب کشور و روزهای شنبه تا یکشنبه در مناطق شمالی، مرکزی و تهران رخ می‌دهد؛ جمع‌آوری محصولات باغی قابل برداشت برای جلوگیری از خسارت یخ‌زدگی در مناطق شمالی کشور توصیه می‌شود.
۰۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۶
ایرانی‌ها سالی 120 هزار تن چای مصرف می‌کنند
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه مصرف سالانه چای در ایران 120 هزار تن است، گفت: در گذشته حدود 70 هزار تن چای تولید می‌شد که اکنون 20 هزار تن چای تولید می‌شود.
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
جزئیات توزیع سبدکالای جدید/ ارزش سبد برای هر نفر ۳۰ هزار تومان است؟
براساس اعلام وزارت رفاه قرار است برای تامین کالای ضروری خانوارهای کم درآمد برای ایام نوروز سبد غذایی طی دو ماه آینده توزیع شود.
۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹
سرعت اشتغال گردشگری ۲.۵ برابر سایر بخش‌هاست/ کمک گردشگری به مهاجرت معکوس روستاییان
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
ربیعی با اشاره به اینکه بهبود گردشگری به بهبود وضع زندگی مردم کمک کرده و آثار سیاسی مثبتی برای کشور دارد گفت: مساله اصلی وزارت کار، اشتغال و فقر زدایی است که گردشگری می‌تواند در هر ۲ زمینه آثار مثبتی داشته باشد.
۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱
نباید به دلیل واردات تولید داخلی را قطع و نابود کنیم
حجتی:
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه تولیدکنندگان باید واردات تهیه مولد را در دستور کار خود قرار دهند گفت: نباید به دلیل واردات تولید داخلی را قطع و نابود کنیم.
قبلی۳بعدی