۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۷
جلوگیری از عرضه گوشت قرمز به صورت لاشه
رئیس کارگروه دام، طیور و آبزیان مجلس خواستار شد
رئیس کارگروه دام، طیور و آبزیان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی روستاییان هزینه مراجعه به دامپزشک و انجام واکسیناسیون دام و طیور خود را ندارند، افزود: لازم است طرحی مشابه طرح تحول نظام سلامت در حوزه دامپزشکی کشور ارائه شود.
۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۴
استنکاف دولت در اعلام نرخ خرید تضمینی گندم انگیزه را از کشاورزان می‌گیرد/ ۹ ماه فرآیند کاشت، داشت و برداشت گندم طول می‌کشد
کعبی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
نماینده مردم آبادان گفت: متاسفانه دیرهنگام اعلام کردن نرخ خرید تضمینی گندم انگیزه کشاورزان برای کاشت هرچه بیشتر گندم را از آنها می گیرد.
۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۳
تأخیر در اعلام نرخ خرید تضمینی گندم نتیجه‌ای جز افزایش وابستگی و تهدید امنیت غذایی ندارد
شاعری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
سخنگوی کمیسیون کشاورزی معتقد است اعلام دیرهنگام نرخ خرید تضمینی گندم از سوی دولت منجر به واردات این محصول در سال آینده خواهد شد.
۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۷
وزارت تعاون در پی خروج از بنگاهداری است
ربیعی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: راهبرد این وزارتخانه به سمت جمع و جور کردن و خروج از بنگاهداری و حرکت به سمت بازار سرمایه و بازار بورس است.
۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
تعیین قیمت مصوب مرغ و تخم‌مرغ برای مصرف‌کنندگان
بر اساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار، قیمت مصرف کننده هر کیلوگرم مرغ درب مغازه و در واحدهای صنفی ۷ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت هر کیلو گرم تخم مرغ ۵ هزار و ۲۵۰ تومان (هر شانه ۲ کیلوگرمی ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان) تعیین شد.
۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
نرخ خرید تضمینی محصولات کشاورزی اعلام نشد
پس از گذشت ۱۰ روز از آخرین مهلت؛
۱۰ روز از آخرین‌ مهلت دولت برای تصویب و اعلام نرخ خرید تضمینی محصولات کشاورزی گذشت اما این ارقام برای تصمیم‌گیری کشاورزان اعلام نشد.
۰۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۴
با آزادسازی تولید تراریخته، دست واردکننده‌ها هم باز خواهد شد/ افزایش عملکرد محصولات کشاورزی با کشت تراریخته یک آدرس غلط است
عباسی در گفت‌وگو با خبرگزاری‌دانشجو:
دانشیار دانشگاه تهران و متخصص بیوتکنولوژی کشاورزی گفت: بزرگنمایی در افزایش عملکرد محصولات کشاورزی با کشت تراریخته یک آدرس غلط ست و آزادسازی تولید تراریخته بیش از همه به نفع واردکنندگان تراریخته است.
۰۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
واردات موز در ازای صادرات کشمش/ اعطای یارانه به تولیدکنندگان کشمش
حجتی عنوان کرد؛
حجتی گفت: دولت با اختصاص پنج هزار ریال یارانه به تولیدکنندگان در ازای هر تولید هر کیلو کشمش و تعیین و برخورداری از تعرفه ترجیحی برای واردات موز در ازای صادرات کشمش، از صادرکنندگان حمایت می‌کند.
۰۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
بررسی فوری کالاهای با بیش از ۲۰ درصد افزایش قیمت/ توجه جدی به بازار برنج
وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح کرد
وزیر صنعت با تأکید بر لزوم پاسخگویی سریع به درخواست رییس جمهور مبنی بر رسیدگی به کالاهای با بیش از ۲۰ درصد افزایش قیمت، گفت: باید به تنظیم بازار محصول برنج توجه جدی کنیم.
۰۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
واردات برنج در فصل برداشت قیام علیه تولید داخل است
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: اکنون شاهد واردات برنج هستیم و این اقدام مسئولان یعنی می‌خواهیم بر علیه تولید داخلی قیام کنیم.
۰۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
آغاز واکسیناسیون رایگان سراسری تب برفکی
سازمان دامپزشکی اعلام کرد
سازمان دامپزشکی کشور اعلام کرد: برنامه واکسیناسیون همزمان و سراسری تب برفکی در جمعیت دام سنگین کشور به صورت رایگان در مهرماه سال جاری به اجرا گذاشته خواهد شد.
۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
محصولات غذایی تراریخته، سلاح کشتار جمعی هستند
دبیر شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی؛
دبیر شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی، علت رایج بودن رشوه و پارتی بازی و وجود این همه زندانی در کشورمان را کثرت قوانین دانست.
قبلی۴بعدی