۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷
حجت الاسلام علی کشوری: ۵ دسته مباحثه و اشکال به تراریخته‌ها داریم/ یکی از دسته از اشکالات ما مشکوک بودن سلامت تراریخته‌ها است
در نشست بررسی ابعاد مختلف تراریخته در قم مطرح شد
با تصمیم و همت بخشی از جریانات تحول خواه حوزه علمیه قم -خصوصا فعالان و متخصصین طب اسلامی- دور سوم مباحثات و گفتگو‌ها درباره مسئله خطرناک تراریخته‌ها از دیروز در حوزه علمیه قم آغاز گردید.
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳
آیت الله تبریزیان: مسئله تراریخته مصداق تغییر در خلقت الهی است/ علت عقب افتادگی‌های ما عدم رجوع به مفاهیم پیامبران است
در نشست بررسی ابعاد مختلف تراریخته در قم مطرح شد
با تصمیم و همت بخشی از جریانات تحول خواه حوزه علمیه قم -خصوصا فعالان و متخصصین طب اسلامی- دور سوم مباحثات و گفتگو‌ها درباره مسئله خطرناک تراریخته‌ها از دیروز یک شنبه در حوزه علمیه قم آغاز گردید.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
سیب‎زمینی بدون واسطه ۵۰۰ تومان
قیمت هر کیلوگرم سیب زمینی در مزرعه ۵۰۰ تا ۷۰۰ تومان و در میادین میوه و تره بار بین ۸۰۰ تا ۹۰۰ تومان شده است.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۰
ممنوعیت واردات انواع گندم ابلاغ شد
از سوی گمرک؛
گمرک ایران با ابلاغ بخشنامه‌ای، ممنوعیت واردات انواع گندم را ابلاغ کرد.
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۹
مسئولین در کار تعاونی‌ها دخالت نکنند/ ۱۰۰هزار تعاونی داریم اما سهمشان از اقتصاد کشور کمتر از 25درصد است
رئیس اتاق تعاون تهران در گفت‌وگوی تفصیلی با خبرگزاری دانشجو:
رئیس اتاق تعاون تهران گفت: پیشنهاد من به جناب ربیعی این است که ضمن آرزوی تکرار وزارت ایشان، فکری به حال بدنه وزارتخانه خود بکنند. بعضی تخصصی در حوزه تعاون ندارند و فقط بدلیل وابستگی حزبی مسئولیت می‌گیرند.
۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸
تعاون اقتصاد را از بن بست رکود خارج می‌کند/ ایجاد اشتغال پایدار با کم‌ترین هزینه/ اقتصاد مقاومتی بهترین گزینه برون رفت اقتصاد کشور
خلیل زاده:
مطالعات گسترده در حوزه تأمین مالی برای انواع مشارکت در زیرساخت ها، حاکی از آن است حتی در اقتصادهای توسعه یافته و پیشرفته نیز تصمیم گیران تغییر رویه داده و به سمت جلب و جذب مشارکت مردم در فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی روی آورده اند.
۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
بروکراسی اداری سنگین موجب تولید و توزیع زیرزمینی شده است/ ۶۵۰ الگوی موفق در صنایع تبدیلی را معرفی کرده‌ایم
مسئول صنایع تبدیلی بسیج سازندگی:
یکی از مهمترین معضلات حوزه صنایع تبدیلی این است که بدلیل بروکراسی‌های اداری موجود، تولید و به تبع آن عرضه بصورت زیر زمینی و غیراستاندارد شکل می‌گیرد. این امر بدلیل اینکه در حوزه سلامت اتفاق می‌افتد می‌تواند خطرناک باشد.
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
دستگاه‌های اجرایی چای ایرانی مصرف کنند
درخواست وزیر جهاد کشاورزی:
وزیر جهاد کشاورزی در نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور درخواست کرد، دستگاه‌های اجرایی اعم از لشگری و کشوری چای مصرفی خود را از کارخانجات تولیدکننده داخلی تامین کنند.
۰۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۴
توجه به صنایع تبدیلی ، راهبردی استراتژیک جهت استقرار و توسعه برنامه ریزی روستایی
رهبر معظم انقلاب در دیدار سال 93 خود با هیئت دولت، با تاکید بر حوزه کشاورزی عنوان کردند: صنایع بخش کشاورزی، یکی از بخشهای راهبردی است که در همه کشورها به آن کمک ویژه می شود و دولت باید به بخش کشاورزی مساعدت ویژه ای داشته باشد.
۰۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
نان هم گران می‌شود؟
رئیس اتحادیه نان های حجیم و نیمه حجیم صنعتی با اعلام اینکه نان از سال ۹۳ تاکنون گران نشده گفت: باتوجه به افزایش هزینه‌های جاری و ثبات نرخ نان طی سه ساله اخیر تغییر قیمت این کالای اساسی ضروری به نظر می‌رسد.
۰۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۱
اجرای ۳ هزار و ۵۷۰ میلیارد ریال پروژه توسط سازمان اقتصادی کوثر در لرستان
رحمتی خبر داد:
قائم مقام سازمان اقتصادی کوثر با بیان اینکه بیشترین حجم سرمایه گذاری این سازمان در استان لرستان انجام شده است، گفت:‌ حجم این سرمایه گذاری در لرستان ۳ هزار و ۵۷۰ میلیارد ریال است.
۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۷
وزارت جهاد تعدیل قیمت پیاز را به ۱۰ روز آینده موکول کرد
به گفته حسین اصغری، قیمت پیاز در روز گذشته سر مزرعه میانگین ۲۶۰۰ تومان در هر کیلو بوده که در میادین تره‌بار بین ۲۶۰۰ تا ۳۱۰۰ تومان رسیده و در سطح خرده‌فروشی ۳۴۵۰ تومان بوده است.
قبلی۵بعدی