۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
بر اساس اعلام مرکز آمار سیب، پرتقال و مرغ رکورد گرانی را زدند
بیش‌ترین افزایش قیمت در ماه جاری نسبت به ماه گذشته، مربوط به سیب درختی زرد با ٣٨.٦ درصد افزایش، پرتقال تولید داخل با ٢٩,٨ درصد افزایش و مرغ ماشینی با ٢٨.٧ درصد افزایش بوده است.
۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
برگزاری نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و صنایع وابسته کشاورزی/ضرورت آموزش هرچه بیشتر کشاورزان با ورود فناوری‌های نوین
معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج جهاد کشاورزی اعلام کرد
معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج جهاد کشاورزی با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و صنایع وابسته کشاورزی گفت: آموزش هرچه بیشتر کشاورزان با ورود فناوری‌های نوین به بخش کشاورزی جهت افزایش بهره‌وری و تولیدات در این زمینه ضرورت دارد و این موضوع نیز یکی از اهداف برگزاری نمایشگاه است.
۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
مرغ ۱۰ هزار و ۶۵۰ تومان شد
رئیس­ اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی از کاهش بیش از هزار تومانی قیمت مرغ آماده طبخ و عرضه به قیمت ۱۰ هزار و ۶۵۰ تومان در بازار خرده فروشی خبر داد.
۱۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
سالانه ۱۵ میلیون تن مواد پروتئینی تولید می‌شود/ کمبود نداریم
معاون وزیر جهاد کشاورزی:
معاون تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: کمبودی از نظر میزان تولید گوشت مرغ، تخم مرغ، شیر و نهاده‌ها وجود ندارد.
۱۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۷
زمزمه‌های ۱۲‌هزار تومانی شدن مرغ در بازار
افزایش روزافزون قیمت مرغ آنقدر با سرعت پیش می‌رود که در عرض یک هفته بار‌ها این قیمت نوسان داشته و بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ تومان افزایش و کاهش را تجربه کرده‌است و این روز‌ها بر مدار ۱۲ هزار تومانی شدن دور می‌زند.
۰۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
بیشترین حجم مصرف آب در کشور مربوط به آب‌های زیر زمینی است/ کاهش ۳۱ درصدی بارندگی در کشور
علیمراد اکبری خبر داد؛
معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: امسال سال بسیار سختی در بخش کشاورزی داشتیم چون میزان بارندگی ۱۶۸ میلی متر بوده است و ۳۱ درصد کاهش بارندگی داشته‌ایم که طبیعتا میزان روان اب ها کاهش یافته است.
۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
افتتاح سومین نمایشگاه باغبانی با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی
سومین نمایشگاه بین المللی باغبانی، نهاده ها، گلخانه، گیاهان دارویی، ماشین آلات و صنایع وابسته با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و تنی چند از مسئولین اجرایی افتتاح خواهد شد.
۰۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶
وزیر صنعت یا دلالان برای بازار محصولات کشاورزی تصمیم می‌گیرند
رئیس نظام صنفی کشاورزی:
رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: با آنکه قانون تمرکز می‌گوید وزارت جهاد کشاورزی متولی تنظیم بازار محصولات کشاورزی است، عملاً دولت زیرساخت لازم را فراهم نکرده و وزیر صنعت یا دلالان برای این بازار تصمیم می‌گیرند.
۰۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۶
افزایش ۲۶ درصدی قیمت خوراکی‌ها طی یک سال
مرکز آمار با انتشار تازه ترین گزارش از روند قیمت هاو نرخ تورم، از رشد سریع قیمت ها در مرداد ماه خبر داد. براساس این گزارش، نرخ تورم سالانه با یک درصد رشد به 9.7 درصد رسید.
۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
تولید پسته دامغان امسال ۷۰ درصد کاهش دارد
دبیر ستاد برگزاری پنجمین جشنواره ملی پسته دامغان گفت: در اثر سرمازدگی باغ‌های پسته از ابتدای سال زراعی، امسال تولید پسته این شهرستان ۷۰ درصد کاهش دارد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
شرایط سخت‌تر از این را هم گذرانده‌ایم/ ایجاد مدرسه‌ها و پارک‌های اشتغال از برنامه‌های وزارت کار است
محسنی بندپی:
سرپرست وزارت کار گفت: باید ارزش تولید را بالا ببریم ان شالله بتوانیم از کارآفرینان حمایت کنیم، بحران‌های سخت‌تر را گذرانده ایم و از این بحران هم گذر خواهیم کرد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
کارآفرینی در شرایط جنگ اقتصادی بسیار دشوار است/ کارآفرینان قهرمانان این عرصه هستند
معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزارت کار:
معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ماندن در حوزه کار آفرینی را در شرایط جنگ اقتصادی دشوار دانست و ار کارآفرینانی که در شرایط عدم قطعیت اقتصادی کار میکنند را کاری ویژه دانست.
قبلی۵بعدی