۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
تیم مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی برای اجرای تحریم‌های ایران، تشکیل شد
روزنامه «هاآرتص» گزارش داده که رژیم صهیونیستی و آمریکا برای اجرای تحریم‌ها علیه ایران و «درس گرفتن از تجربیات قبلی»، یک تیم و کارگروه مشترک تشکیل دادند.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸
پیوستن به FATF تحریم‌های آمریکا را گزنده‌تر می‌کند
یک کارشناس اقتصادی گفت: پیوستن به FATF با برنامه اجرایی فعلی پذیرفته شده از سوی ایران، تحریم‌های آمریکا علیه کشورمان را گزنده‌تر می‌کند.
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۱
لیست شرکت‌ها و بانک‌هایی که به دلیل نقض تحریم‌های ایران جریمه شدند + جدول
از سال 2009 تا کنون آمریکا حداقل 17 میلیارد دلار از محل جریمه شرکت‌ها و بانک های خارجی ناقض تحریم‌های ایران درآمد داشته است و همین جریمه‌های سنگین باعث شده است خارجی‌ها به شدت از همکاری با ایران واهمه داشته باشند.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
اولین نشانه شکست برجام اروپایی به روایت بلومبرگ
صادرات نفت ایران در دو هفته نخست ماه ژوئن به شدت کاهش یافته است. این نشان می دهد که اقدام ترامپ در وضع تحریم های جدید علیه ایران برخی از مشتریان را از خرید نفت این کشور منصرف ساخته است.
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
کانادایی‌ها کالا‌های آمریکایی را تحریم می‌کنند
در پی بالا گرفتن تنش میان دولت دونالد ترامپ و کانادا، شهروندان کانادایی کمپینی را برای تحریم کالا‌های آمریکایی آغاز کرده اند.
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
توقف پرداخت پول نفت ایران توسط بانک‌های بزرگ هند
رویترز خبر داد
در پی اعلام آمریکا برای اعمال مجدد تحریم‌های نفتی علیه ایران، بانک‌های بزرگ هندی پرداخت پول نفت وارداتی از ایران را متوقف کردند.
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴
تصمیم مشترک عربستان و روسیه برای ثبات در بازار نفت
وزرای انرژی عربستان و روسیه در خلال سفر ولیعهد سعودی به مسکو، با هم دیدار کرده و از عزم مشترک برای ایجاد ثبات در بازار نفت سخن گفته‌اند.
۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
عزم ترامپ برای اعمال تعرفه بر کالا‌های وارداتی چینی
یک رسانه آمریکایی به نقل از منابع خود در کاخ سفید خبر می‌دهد که رئیس‌جمهور آمریکا که هنوز نتوانسته جنگ تجاری با متحدان غربی‌اش را به سرانجام برساند، در صدد اعمال تعرفه اضافی بر کالا‌های چینی و شروع جنگ با این کشور است.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
افزایش ۸۶ هزار بشکه‌ای عربستان در آستانه نشست اوپک/ سعودی‌های به تحریم ایران چراغ سبز می‌دهند؟
اوپک در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد که تولید ایران در ماه می (ماه پیش از ماه جاری میلادی) تنها ۵.۶ هزار بشکه در روز افزایش داشته، اما عربستان نزدیک به ۸۶ هزار بشکه در روز تولید خود را بالا برده است.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۴
مقاومت اوپک در برابر طرح عربستان شدت گرفت
عراق اعلام کرد اوپک باید در مقابل فشار افزایش تولید نفت مقاومت کند؛ از آنجایی‌که اوپک برای دیدار اعضا در هفته آینده آماده می‌شود، این اظهارات مخالفت در برابر طرح های عربستان را تقویت کرد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
گردشگری جام جهانی ۲ میلیارد دلار برای روسیه ارز می‌آورد
وزارت توسعه اقتصادی روسیه اعلام کرد: برگزاری جام جهانی به افزایش قابل توجه ورود گردشگران به روسیه منجر شده و این کشور از محل برگزاری این بازی‌ها درآمد قابل توجهی خواهد داشت.
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
اروپا بزرگترین بازنده تحریم‌های آمریکا علیه ایران است
این کارشناس اقتصادی معتقد است که اروپا بزرگترین بازنده تحریم‌های آمریکا علیه ایران است و حتی ممکن است بیشتر از خود ایران ضرر کند.
قبلی۵بعدی