۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۰
قیمت طلای جهانی اوج گرفت
طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی که ریسک‌های ژئوپلتیکی پیرامون کره شمالی همچنان ادامه داشت و همچنین تحت تاثیر تورم اندک در آمریکا که ممکن است افزایش نرخ‌های بهره را به تاخیر بیندازد، ثابت ماند.
۱۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
گروه بریکس خواستار پایبندی طرفین برجام بر تعهدات شد
کشورهای عضو گروه بریکس حمایت قاطعاki خود را از برجام اعلام کرد و از همه طرفین خواستند به تعهدات خود در رابطه با برجام عمل کنند.
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۰
دولت در آمارها دستکاری می‌کند/ گفتند سرمایه جذب شده اما وام گرفتند
مهدیار اسماعیلی در گفت وگو با خبرگزاری دانشجو:
در مورد سرمایه‌گذاری خارجی، یک مسئله بسیار مهمی در این دولت اتفاق افتاد. در واقع درستکاری آمار‌ها بود، به‌نحوی‌که برای مردم شائبه سرمایه‌گذاری خوب و جذاب ایجاد کرد.
۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
آمریکا ۴.۵ میلیون بشکه از ذخایر نفتی خود را آزاد کرد
وزارت انرژی آمریکا اعلام کرد، به دلیل تاثیرات ناشی از طوفان مخرب هاروی، با آزادسازی ۴.۵ میلیون بشکه از ذخایر نفتی استراتژیک این کشور موافقـت کرده است.
۱۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
۲۵ درصد پالایشگاه‌های آمریکا تعطیل شدند/ کاهش قیمت نفت
رویترز:
رویترز اعلام کرد در پی کاهش ۲۵ درصدی ظرفیت پالایشگاه‌های آمریکا بعد از طوفان هاروی قیمت نفت در بازارهای جهانی، کاهش یافت.
۰۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۹
کاهش قیمت طلا در بازار جهانی
در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها هر اونس طلا ۱۳۰۶.۳ دلار قیمت‌گذاری شد که نسبت به دیروز ۲ دلار پایین‌تر بوده است.
۰۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۲
افزایش قیمت نفت به 51 دلار
بلومبرگ گزارش داد
در معاملات امروز بازار جهانی نفت هر بشکه نفت برنت دریای شمال با ۲۹ سنت افزایش ۵۱.۱۵دلار قیمت‌گذاری شد.
۰۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷
درآمد گازپروم روسیه ۸۰ درصد کاهش یافت
غول صنعت گاز روسیه، گازپروم اعلام کرد که درآمد خالص این شرکت در ربع دوم سال، به علت ضررهای مربوط به نرخ تبادلات خارجی، بیش از ۸۰ درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته است.
۰۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
رشد تجارت جهانی امسال ۲. ۴ درصد است
سازمان تجارت جهانی پیش بینی کرد
سازمان تجارت جهانی در تازه‌ترین پیش بینی خود اعلام کرد، رشد تجارت جهانی در سال جاری میلادی به ۲. ۴ درصد افزایش خواهد یافت.
۰۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
تغییر ملاک قیمت‌گذاری نفت عراق در بازار آسیا
در حالی که عراق تصمیم گرفته نفت عربستان را به عنوان ملاک تعیین قیمت نفت خود در بازار آسیا کنار بگذارد ایران نیز در حال بررسی این موضوع است.
۰۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
آزمایش موشکی کره‌شمالی دلار را بی‌ارزش کرد
در پی آزمایش موشکی بامداد امروز کره شمالی که از آسمان ژاپن نیز عبور کرد، ارزش دلار در برابر ین ژاپن به کمترین میزان در ۴ ماه گذشته رسید.
۰۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
رشد قیمت طلا در پی آزمایش موشکی کره‌شمالی
قیمت طلا امروز در بازارهای جهانی با افزایش تنش‌ها در منطقه کره شمالی 6.7 دلار افزایش یافت و به بیشترین میزان 9.5 ماه گذشته رسید.
قبلی۵بعدی