۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
دستگیری ۱۴ اخلالگر و انهدام شبکه دلالی
روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج)،یکی از بزرگترین شبکه های دلالی و اخلال گر محصولات پتروشیمی را متلاشی کردند.
۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
راه جدید فرار مالیاتی؛ فرار با اتکا به قوانین و شبه قوانین
عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس می‌گوید بیشتر فرار مالیاتی از سوی دانه درشت‌ها و با اتکا به قوانینو و شبه قوانین صورت می‌گیرد.
۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
۲۷ میلیارد دلار صادرات غیر نفتی صورت گرفته است
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید اگر صادرات زیر یک میلیون دلار از پیمان ارزی معاف شود، راه فرار قانونی برای صاردکنندگان فراهم می شود.
۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
تخلف مدیر حراست هلدینگ تاپیکو/ غفلت یا تسامح مدیر حراست شستا؟
گزارش |
در حال حاضر "محمد علی موسوی" مدیر حراست هلدینگ تاپیکو به طور همزمان به عنوان رئیس حراست پتروشیمی آبادان از زیر مجموعه های این هلدینگ مشغول است.
۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
چگونه می‌توان بر پولشویی غلبه کرد؟
پولشویی از جمله نارسایی‌هایی است که در صورت ظهور و بروز و تعمیق آن در اقتصاد، کشور را در این عرصه با چالش‌های فراوانی مواجه می‌سازد.
۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۱
تخلف عجیب در وزارت کار/ کنترل هلدینگ دارویی شستا از واتیکان
روز گذشته اسامی اعضای هیئت مدیره شرکت‌ها و هلدینگ‌های شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی از طرف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منتشر شد.
۰۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
کشف محموله ۱۳ میلیاردریالی کالای قاچاق
ماموران مبارزه با قاچاق کالا هرمزگان موفق شدند در یک عملیات ۲۲۰ عدد گوشی تلفن همراه و ۳۱ هزار عدد قرص بدنسازی غیر مجاز کشف کنند.
۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
دستگیری سیب زمینی هنگام خروج از کشور
ماموران گمرک یک محموله سیب زمینی قاچاق را توقیف کردند.
۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
مسدود شدن ۳ سایت نامعتبر فروش پرواز اربعین/ یک دفتر هواپیمایی گرانفروش تعلیق شد
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی گفت: یک دفتر خدمات مسافرت هوایی که بلیت پرواز‌های اربعین را بالاتر از نرخ مصوب عرضه می‌کرد، به مدت سه ماه تعلیق شد.
۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
کشف بیش از هفت هزار سکه تقلبی؛ مردم مراقب باشند
اعضای بزرگترین باند ضرب سکه‌های تقلبی در کشور به اتهام تهیه و توزیع هزاران قطعه سکه تقلبی بهارآزادی، جعل پلمب، مهر و نشان طلافروشی‌ها، صرافی‌ها و بانک مرکزی و ایجاد اخلال در بازار سکه در مجموع به بیش از ۶۶ سال حبس محکوم شدند.
۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹
کشف ۲۴۵۰۰ سکه در کولر
دادستان تهران از دستگيري ۵۳ متهم ارزي در ۱۰ روز گذشته خبر داد و گفت: فردي ۲۴۰ ميليون دلار ارز دولتي اخذ کرده و آن را در بازار آزاد فروخته و با سود حاصله و با مابه‌التفاوت بهاي ارز دولتي و آزاد، کارخانه‌اي را در تبريز خريده است.
۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶
بهترین راهکار برای ریشه‌کن کردن فساد چیست؟
وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت بر ریشه کن کردن فساد در حوزه بازرگانی و ثبت سفارش‎ها تأکید و اظهار کرد: بهترین روش برای مبارزه با فساد در این حوزه استفاده از سامانه‌های الکترونیک است.
قبلی۳بعدی