۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۹
از کجا بفهمیم گوشی‌مان قاچاق نیست؟
استعلام شماره سریال گوشی‌های تلفن‌همراه جهت تشخیص گوشی های قاچاق از غیرقاچاق، تنها از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۸۸۷ یا لینک مخصوص استعلام شماره سریال گوشی‌های تلفن همراه وارداتی امکانپذیر است
۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
جزیره ای امن به نام«مناطق آزاد»!
اقدام نمایندگان در راستای نظارت بر عملکرد مناطق آزاد صورت گرفت چرا که پیش از این انتقادهای فراوانی از سوی بهارستان نشینان در قبال “مناطق آزاد” مطرح می‌شد.
۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷
شرحی بر طرح تخصیص سوخت مبتنی بر پیمایش در بخش درون شهری
پس از پیگیری­های متعدد وزارت نفت، وزارت راه و شهرسازی و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در نهایت اقدامات وزارت کشور با همکاری وزارتخانه­ های دیگر از 6 بهمن 95 وارد فاز اجرایی گردید
۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
ابرقاچاقچی لوازم خانگی دستگیر شد
گمرکات کشور زیر ذره بین پلیس؛
فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان اینکه ناظر جدید گمرکات استان همکاری گسترده‌ای در خشکاندن قاچاق در هرمزگان داشته؛ از بازداشت یک ابرقاچاقچی لوازم خانگی و ظروف شیشه‌ای در هفته‌های اخیر خبر داد.
۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵
طرح تشکیل «سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی» کلید خورد
رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی از موافقت اعضای کمیسیون متبوعش با کلیات طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی خبر داد.
۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۹
کشف ۴۵ تُن برنج قاچاق در استان فارس
فرمانده یگان تکاوری استان از کشف ۴۵ هزار و ۷۶۰ کیلوگرم برنج خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۸۳۳ میلیون ریال در شهرستان کوار خبر داد.
۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
کشف ۳ مرد و یک زن قاچاق از داخل بار کانتینر + عکس
در محموله جدید یک زن و سه مرد از داخل بار کانتینر یک کامیون کشف شد
۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷
کشف ۴۵ کیلو نقره قاچاق در زاپاس کامیون
ماموران گمرک به کمک ایکس ری کامیونی، موفق به کشف ۴۵ کیلو نقره از زاپاسهای یک دستگاه کامیون شدند.
۰۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
کشف یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بلورجات قاچاق در بندر لنگه
فرمانده انتظامی شهرستان بندر لنگه از کشف ۱۲ میلیارد انواع ظروف بلور خارجی قاچاق طی یک عملیات موفق پلیسی در شهرستان خبر داد.
۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۲
دستاورد مناطق آزاد برای مردم چابهار؛ محرومیتی اسف‌بار در مناطق حاشیه‌نشین چابهار!
حدود ۶۳ درصد جمعیت چابهار در حالی با شرایطی اسف‌بار در سکونتگاه‌های غیررسمی حاشیه شهر زندگی می‌کنند که سال‌هاست مسئولان وعده ساماندهی این شرایط را می‌دهد.
۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
گلایه از پنهان کاری در ارائه آمار قاچاق
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس از شریعتمداری به دلیل اینکه چرا در زمان ریاست ستاد تنظیم بازار کشور اعداد و ارقام مربوط به واردات غیر قانونی ۹۰ درصدی کالا را مطرح نکرده بود، انتقاد کرد.
۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
۳۰۱ عدد تلفن همراه قاچاق در زنجان کشف شد
فرمانده انتظامي استان زنجان از کشف انواع گوشي تلفن همراه قاچاق و لوازم جانبي آن، به ارزش تقريبي سه ميليارد و ۱۰۰ ميليون ريال از يك دستگاه خودرو پاترول خبر داد.
قبلی۳بعدی