۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵
فروش پوشاک خارجی و برند ممنوع شد
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران:
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران گفت: نمایندگی پوشاک خارجی که اکثرا در شمال شهر مستقر هستند با این اقدام امکان واردات ندارند و نمی توانند ادعای نمایندگی کنند و به زودی اجناس موجود آنها تمام می شود و فرصتی برای فروش پوشاک داخلی است.
۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
ایران بهشت دلالان و واسطه گران است/ چگونه می توان فرار مالیاتی را از بین برد؟
مهدی پازوکی کارشناس اقتصادی در این مورد می‌گوید: در ایران نسبت مالیات بر تولید ناخالص داخلی، ۶% است در حالی که این رقم در ترکیه ۲۰% است، بنابراین می‌توان گفت: ایران بهشت دلالان و واسطه گران است.
۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
جزئیات جدید از پرونده اختلاس در بانکرینگ بوشهر
در حالی روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های برخی از اخبار داده شده در خصوص پرونده اختلاس در بانکرینگ بوشهر را تکذیب می‌کند که اطلاعات جدیدی از این پرونده منتشر شده است.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱
عدم نظارت بر شرکت‌های لیزینگ/ چرا ۸ هزار حکم سرقت در تهران اجرا نشد؟
دادستان تهران با تاکید بر کاهش تعداد زندانیان مهریه، از صدور کیفرخواست برای پرونده‌ای خبر داد که ۱۵ متهم اخلال در نظام اقتصادی کشور دارد که هنوز رسانه‌ای نشده است، گفت: پرونده‌ پیش فروش خودرو - دومین تجربه تلخ کشور بعد از موسسات مالی بوده است.
۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
فساد در گمرک ایران/ برخی عناصر گمرک در پرونده‌های قاچاق خودرو تحت تعقیب هستند
اژه‌ای خبر داد
معاون اول قوه قضاییه با اشاره به اینکه در خصوص مسئله ورود غیرقانونی خودروها پرونده‌هایی تشکیل شده است، گفت: در این زمینه برخی عناصر گمرک و همچنین مالکان این خودروها تحت تعقیب قرار گرفته‌اند و این پرونده‌ها در حال رسیدگی هستند.
۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
قاچاقچیان سوخت هر دقیقه ۱۳۸تا ۲۷۷میلیون تومان به جیب می‌زنند
بنزین از پس سال‌های طولانی بار دیگر از در سیاست وارد شده است. سیاسی‌ترین کالای ایران مدتی بود در حاشیه زندگی می‌کرد، اما نه قیمت ارزان که فاصله قیمتی بنزین با آن سوی مرز‌ها بحرانی جدی را رقم زده است.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
حقوق و دستمزد مديران قابل مشاهده می‌شود
معاون سرمايه انسانی سازمان اداری و استخدامی كشور گفت: با تصويب هيات وزيران، مردم نيز می‌توانند حقوق و دستمزد مديران را در سامانه ملاحظه كنند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
لایحه جنجالی مناطق آزاد دوباره بررسی می‌شود
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،گفت: بررسی بیشتر لایحه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که از سوی شورای نگهبان به مجلس برگشت زده شده جلسه ای هفته آینده در کمیسیون اقتصادی برگزار خواهد شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۸
جزئیات دستگیری ۴۰ اخلالگر اقتصادی در روز گذشته
از سوی مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام شد؛
در طرح شناسایی و دستگیری دلالان که روز گذشته با رصد‌های اطلاعاتی و دستور قضایی و طی ۲ مرحله در سطح بازار انجام شد، ۴۰ نفر دستگیر شدند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
اراده‌ای برای اجرای قوانین مبارزه با قاچاق نیست
حسینی‌کیا در گفتگو با دانشجو:
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر برندهای پوشاک قاچاق در کشور عرضه می‌شود اما متأسفانه هیچ برخوردی با عرضه‌کنندگان آنها صورت نمی‌گیرد درحالیکه نیروی انتظامی و سازمان حمایت باید با این معضل برخورد کنند.
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
عملکرد تاسف برانگیز گمرک‌های مرزی/ رانت و فساد در گمرک مرزی
از موارد نحوه واردات منجر به تخلف می‌شود و در همین خصوص گزارشی از واردات بی رویه کالاها، نحوه عملکرد گمرک در ورود و خروج کالا و دپوی کالا استخراج و جمع بندی آن تقدیم هیأت رئیسه مجلس می‌شود.
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
هشدار سخت سازمان امور مالیاتی به بانک‌های متخلف و بنیاد مستضعفان؛ بانک‌ها و موسسه‌ها صورت مالی ندهند جریمه می‌شوند
معاون مالیات‌های مستقیم سازمان امور مالیاتی با صدور ابلاغیه‌ای بر لزوم ارایه صورت‌های مالی حسابرسی شده توسط دستگاه‌های مشمول، بانک‌ها و اعمال جریمه در صورت تخطی تاکید کرد.
قبلی۴بعدی