۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
کشف ۱۰کیلو گرم بذر ماده مخدر گل از یک کامیون
ماموران گمرک دوغارون در بازرسی از کامیون های ورودی به کمک سگ های مواد یاب موفق شدند مقدار ۱۰ کیلو گرم بذر ماده مخدر گل را از یک دستگاه کامیون کشف کنند .
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
دندان مصنوعی هم قاچاق می‌شود
ماموران گمرک یک محموله قاچاق دندان مصنوعی کشف کردند.
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
ابطال مصوبه ارائه خدمات رفاهی و درمانی برای مقامات از محل اعتبارات نهاد ریاست جمهوری
مصوبه هیأت وزیران در خصوص اجازه به نهاد ریاست جمهوری در خصوص ارائه برخی خدمات درمانی، اقامتی و رفاهی برای مقامات و مسئولین سیاسی و اداری کشور از محل اعتبارات مصوب مربوط (رفاهی) با رای هیأت عمومی دیوان عدالت اداری ابطال شد.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
کشف ماده مخدر شیشه توسط ماموران گمرک
ماموران گمرک از داخل کاپشن، ۳۰۹ گرم ماده مخدر از نوع شیشه کشف و ضبط کردند و همچنین ۱۰ کیلو نقره از دور کمر یک مسافر توسط ماموران گمرک کشف و ضبط کرد.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
تلاش دولت برای رهاسازی و واردات تراریخته ها هم خلاف قانون و هم خلاف علم است/ دخالت کنشگران بیو تکنولوژی در حوزه غذا
مسئلهٔ تراریخته‌ها ذیل بیوتروریسم قابل تعریف است و یک نوع دشمنی و طراحی جدید محسوب می‌شود.
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
پرداخت جریمه ۲ میلیاردی به ترکیه در اثر فساد قرارداد کرسنت
صدور گاز مجانی به ترکیه سرانجام به پایان رسید و از این به بعد ایران بابت صدور گاز به ترکیه، از این کشور پول دریافت خواهد کرد. وزارت نفت بهمن‌ماه سال گذشته بر اساس حکم دادگاه، اقدام به صادرات گاز مجانی به ترکیه کرده است.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
تخلفات دولت در بودجه ۹۵ فراتر از گزارش دیوان محاسبات است/ وجود ۷۰۰۰ تخلف که صدایش درنیامده است!
ثروتی:
نماینده سابق مجلس گفت: دیوان محاسبات مجلس در گزارش تفریغ بودجه ۹۵، تمام تخلفات را مطرح نکرده است. حدود ۷ هزار تخلف در بودجه ۹۵ صورت گرفته که ...
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
آقای لاریجانی مانع تبعیض ناروا در پرداخت حقوق‌ها شوید
نامه احمدتوکلی در واکنش به اعتراض اساتید بازنشسته:
احمد توکلی رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه‌ای خطاب به رئیس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار ممانعت از درخواست اعضای بازنشسته هیئت علمی دانشگاه برای افزایش حقوق شد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
جلوگیری از ورود و حمایت مالی دارو و مکمل‌های وارداتی تقلبی و قاچاق/ لوازم آرایشی، بهداشتی وارداتی برچسب اصالت و امکان رهگیری دارند
حریرچی به خبرگزاری دانشجو خبر داد
قائم مقام وزير بهداشت گفت: در حوزه دارو و ملزومات دارویی، از ورود فراورده‌های تقلبی و قاچاق به زنجیره تامین و همچنین تخصیص حمایت‌های یارانه و ...
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
شناسایی ۳۰۰۰ حساب بانکی مشکوک با ۶۳۰۰ میلیارد تومان فرار مالیاتی
رئیس کل سازمان امور مالیاتی خبر داد
رئیس کل سازمان امور مالیاتی درباره رسیدگی به تراکنش‌های بانکی مشکوک و برای مبارزه با فرار مالیاتی گفت: از محل شناسایی بیش از ۳۰۰۰ مودی مشکوک با تراکنش‌های سنگین، ۶۳۰۰ میلیارد تومان مالیات مطالبه شد.
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
خرید نوشیدنی بدون برچسب اصالت و سلامت ممنوع
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: نوشیدنی‌های وارداتی که فاقد برچسب اصالت و سلامت باشند غیرمجاز و فاقد استانداردهای لازم محسوب می‌شوند.
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲
بابک زنجانی به پرداخت ۱.۹۶۷.۵۰۰.۰۰۰ یورو محکوم شده است
وکیل بابک زنجانی گفت: مقرر بود تا وصول نتیجه یعنی پرداخت محکوم به که معادل یک میلیارد ۹۶۷ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو است طرفین مفاد این قرارداد را بصورت محرمانه حفظ کنند و رسانه‌ای نشود.
قبلی۴بعدی